Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.12.2016 Titulky CZ

 

 

 

Loading...

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Havarovaným u Soči Tu-154 letěli umělci Alexandrovova armádního pěveckého souboru a devět novinářů, sdělila v neděli tisková služba ministerstva obrany RF.

Podle upřesněných údajů ministerstva obrany RF bylo na palubě letounu osm členů posádky, 64 členů Alexandrovova pěveckého a tanečního souboru, kteří letěli, aby blahopřáli k Novému roku ruskému leteckému oddílu na základně Hmeimim v Sýrii, předsedkyně dobročinného fondu Spravedlivá pomoc Jelizaveta Glinka, známá jako doktorka Liza, a dva federální státní úředníci. O přítomnosti na palubě svých zaměstnanců informovala také televize První kanál, NTV a Zvezda.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/videoklub/201612254402764-lide-kvetiny-Alexandrovci/

jirik
Host
jirik

Prezident republiky kondoloval ruskému prezidentovi 25. prosince 2016 Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v neděli dne 25. prosince 2016 kondolenční telegram Vladimiru Putinovi, prezidentovi Ruské federace, v souvislosti s havárií armádního letadla u Soči. Vážený pane prezidente, s hlubokým pohnutím jsem přijal zprávy o dnešní havárii armádního letadla u Soči, která si vyžádala mnoho nevinných lidských životů. Tragédie je o to smutnější, že postihla jeden z nejvýznamnějších ruských uměleckých souborů, k jehož velkým ctitelům sám patřím. Dovolte mi, vážený pane prezidente, abych vyjádřil jménem České republiky i jménem svým hlubokou soustrast rodinám a blízkým zahynuvších, celému ruskému národu i všem… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V Aleppu byla objevena rozsáhlá pohřebiště mnoha desítek zvěrsky umučených a zavražděných Syřanů, prohlásil oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany, generálmajor Igor Konašenkov.

„Byla objevena obrovská pohřebiště s desítkami umučených a zavražděných Syřanů. Mnohým z nich chybí jednotlivé části těl, většina z nich byla zabita výstřelem do hlavy. A to je zřejmě teprve začátek,“ řekl Konašenkov.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612264407874-aleppo-hroby-desitky-umuceni-syrane/

jirik
Host
jirik

Ruské úřady potvrzují, že vrah vyslance v Turecku Andreje Karlova má vazby na americkou základnu CIA v Iráku.

Poté, co minulý týden nařídil prezident Putin 18 lidem, aby vyšetřovali vraždu velvyslance Karlova, vyšetřovatelé řekli, že našli silné doklady dokazující, že Mevlut Mert Altinstas měl spojení se základnou CIA v irácké gubernii Erbil a měl vazby na pokus o červencový puč proti tureckému prezidentovi Recep Tayyip Erdoganovi.
http://vool.cz/HB6d4

jirik
Host
jirik

Ředitel CIA poprvé přiznává přímé zapojení CIA do bojů v Sýrii
http://vool.cz/ef1QQ

Pin It on Pinterest