Otevřená výzva pro ústavní činitele České republiky

Ústavní činitelé České republiky!

Voláme vás k odpovědnosti a požadujeme nápravu situace ohledně nežádoucí migrace do naší země. Tuto situaci jste sami způsobili svým nezodpovědným konáním a to navzdory přání a mínění naprosté většiny obyvatel naší země. My, obyvatelé České republiky, jsme vás zvolili v dobré víře, že budete hájit naše zájmy a chránit naší zemi. Vy tak však nečiníte! Proto žádáme o urychlenou nápravu situace, kterou jste sami svojí nedbalostí, ignorantstvím, zbabělostí a někteří i zlou vůlí způsobili obyvatelům České republiky. Učinili jste kroky, které jsou nebezpečné pro další existenci naší země a pro nás – vaše voliče!

Jako ústavní činitelé jste nereagovali na opakované žádosti nás voličů, abyste se zodpovědně zabývali globálními migračními pakty!

ZDROJ ZDE: kompletní informace

https://www.aliancens.cz/single-post/2018/03/31/V%C3%9DZVA-poslanc%C5%AFm-PSP-%C4%8CR-aby-odm%C3%ADtli-Istanbulskou-%C3%BAmluvu-Dublin-IV-a-Glob%C3%A1ln%C3%AD-kompakt-anebo-vyhl%C3%A1sili-jednor%C3%A1zov%C3%A9-referendum-na-toto-t%C3%A9ma

 

 

 

Čeští ústavní činitelé, Ústava ČR vám ukládá povinnost respektovat názory a vůli obyvatel České republiky, kteří vás zvolili do funkcí – viz. Ústava ČR, Čl. 2: „Lid je zdrojem veškeré státní moci; vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní.“ A proto po vás požadujeme URYCHLENĚ následující:

  1. Vypovědět spolupráci ČR s Úřadem Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a zrušit všechny smlouvy mezi ČR a UNHCR o spolupráci při přesídlování uprchlíků.

Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) působí v České republice od roku 1992. Spolupráce mezi Českou republikou a UNHCR při přesídlování uprchlíků se datuje od roku 2005 podpisem dvoustranného Ujednání o spolupráci při přesídlování uprchlíků. Samotný proces přesídlování se provádí prostřednictvím Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, který má pozici zprostředkovatele. Za přijetí migrantů se od r. 2008 vyplácí z Evropského uprchlického fondu finanční podpora.

ZDROJ ZDE: „2009 – 2022 Přesídlení – Nový začátek“

http://www.soze.cz/wp/wp-content/storage/brozura_presidlovani-rozsirena.pdf

  1. Odstoupit od dokumentu „Newyorská deklarace pro uprchlíky a migranty“, kterou přijalo Valné shromáždění OSN 3. 10. 2016 a která je základní stavebním kamenem globálního paktu o migraci a globálního paktu o uprchlících

ZDROJ ZDE: „Newyorská deklarace pro uprchlíky a migranty“

http://aliancenarodnichsil.cz/wp-content/uploads/2019/01/Newyorkdeklarace_cz.pdf

  1. Odstoupit od „Marrákešské politické deklarace“ a od „Marrákešského akčního plánu 2020“, které byly přijaty 2. května 2018 na 5. Euro-africké ministerské konferenci o migraci a rozvoji.

ZDROJ ZDE: kompletní informace

https://www.aliancens.cz/single-post/2018/05/10/Prohl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-Aliance-n%C3%A1rodn%C3%ADch-sil-k-deklaraci-p%C5%99ijat%C3%A9-na-5-Euro-africk%C3%A9-ministersk%C3%A9-konferenci-o-migraci-a-rozvoji-v-Marr%C3%A1ke%C5%A1i-dne-2-5-2018

  1. Odstoupit od globálního paktu OSN o uprchlících, který byl přijat 17. 12. 2018

ZDROJ ZDE: kompletní informace

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-to-Cesko-v-noci-odsouhlasilo-Pravda-o-uprchlickem-paktu-OSN-ktery-odmitlo-jen-Madarsko-a-USA-563690

 

 

 

ADRESÁTI OTEVŘENÉ VÝZVY PRO ÚSTAVNÍ ČINITELE ČR:

Prezident ČR

Předseda Senátu PČR

Předseda PS PČR

Premiér ČR

V Praze dne 7. 1. 2019

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., Aliance národních sil, předsedkyně

JUDr. Karel Hais, Aliance národních sil, 1. místopředseda

Ing. Karel Janko, České strana národně socialistická, předseda

Benjamin Kuras, spisovatel

Jiří Černohorský, Čest, svoboda, respekt, z.s., předseda

Ivana Schneiderová, Tradiční rodina, z.s., předsedkyně

Ing. Emil Kulfánek, Český svaz bojovníků za svobodu, 1. místopředseda

Ing. Helena Ryšavá, Knihovna Miloslava Ransdorfa, z.s., předsedkyně

Další podpisy budou průběžně zveřejňovány

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
fohatosma.8Janjiriksycho Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vladimír Sobotka
Host
Vladimír Sobotka

Ne každý migrant má právo na statut uprchlíka, to právo nemá snad ani 1 % migrantů. Muslimská migrace ohrožuje svět islámským fašismem a v některých zemích se rozšiřují NO GO zóny, v nichž již muslimským násilím je znemožněno uplatňovat právo a zákony těchto zemí. Cílem islámské ideologie je světovláda muslimů, nadřazenost muslimů, porobení nemuslimů – káfirů, genocida nemuslimů, odebrání lidských práv a svobod nemuslimům, odstranění demokracie a nastolení muslimského práva Šaria, nastolujícího uvedený útlak nemuslimů. Těmito aspekty islámské ideologie se z této ideologie stává islámský fašismus. Podporuji tuto výzvu a vyzývám k povýšení výzvy na ústavní žalobu u ústavního soudu.… Číst vice »

ragauian
Host

UDĚLEJTE K TOMU PODPISOVOU LISTINU DOSTUPNOU NA INTERNETU I PRO NORMÁLNÍ LIDI!!!

Ctenar
Host
Ctenar

Jelikož máme zastupitelskou demokracii, tak na změnu zákona bude potřeba volbami zvolit ty zástupce, kteří změny provedou. Pokud bude více hlasů pro zastupitele, kteří změny nechtějí, nejedná se o žádnou zradu, ale normální děje po volbách a prosazování toho, co úspěšně zvolení zastupitelé chtějí prosadit.

jirik
Host
jirik

Výzva je to pěkná, ale ve výsledku stejně na nic…..

Začátkem roku došlo k velké změně v důchodovém fondu. Jak informuje zpravodajský portál Globe24 od 1. ledna 2019 vstoupila v platnost novela zákona o zrušení bývalého Fondu národního majetku, která umožní vládě využít ve státním rozpočtu peníze z takzvaného Fondu privatizace.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201901098897654-senator-fond-privatizace-rozpousteni-duchody-vlada-nazor/

sycho
Host
sycho

Uprimne by me zajimalo, jestli se podobnymi vyzvami nekdo nekdy zabyva, spis bych si myslel, ze ne :/, pokud ma mit neco uspech, musi to byt masove (milion mailu od obcanu na nejake ministerstvo, petice s x tisici podpisy, …) nebo to musi vzejit od nekoho verejne znameho, ktery bude mit podporu lidi, bohuzel ti znami tohle nedelaji a pokud ano, tak je to PR akce…

jirik
Host
jirik

Zuzana Bystrouška je v Innogy. 4. ledna v 13:21 · Praha POKUTA ZA TO, ŽE UMŘETE 🤢 PROSÍM SDÍLEJTE. To vám tak umře babička a když rušíte s INNOGY na základě jejího umrtního listu smlouvu o dodávce elektřiny, nejen že musíte dodržet 2 měsíce výpovědní lhůtu a řádně zaplatit všechny zálohy, i když v bytě nikdo nebydlí, ale pak Vám ještě pošlou jako dobrej vtip pokutu za nedodržení délky smluvního závazku. Ahaaaa, v 88 letech pravděpodobně lidi běžně neumírají…a asi hradí své „závazky“ ze záhrobí. Šmejdi k pohledání. Dejte si na ně pozor. A to, že babičku odlovili před rokem… Číst vice »

Jan
Host
Jan

Cesky stat je mafiozni organizace, ktera nejdrive udelala pravo nevymahatelnym a ted nam jdou stale vice po krku.

osma.8
Host
osma.8

lidi co vyvolat referendum? prostě všelidové volby o migraci jako celku. to budete koukat jaká bude účast

fohat
Host
fohat

Hluboká podestýlka všech petic,otevřených dopisu vydřela ustavním čunitelum rectální otvor,takže vynechali ze solidarity poslední kotlíkovou dotaci a vytápí své paláce nikoliv odporným Putinovým plynem,ale těmi peticemi a otevřenými dopisy..Tato fosilie je nekorektní svým závěrem https://www.youtube.com/watch?v=ZjYi_3993eI