Otevření trojdimenzionálního portálu

…..možná se Vám několikrát stalo třeba na dálnici, že vidíte, jak se zezadu na Vás řítí auto a nakonec nepředjede a zmizne. Stalo se mně to mnohokráte. Tady se podívejte také na zajímavý úkaz….

05:55

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikstenly919 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

No z vlastní zkušenosti mohu říct, že něco podobného se mi nedávno stalo při jízdě s VZV, díky konstruktivní síle vesmíru to naštestí dobře dopadlo. Jinak nevím, kam to napsat, ale už je nový Pjakin, zatím jen pro znalce ruštiny https://www.youtube.com/watch?v=MtFSylzPw34&feature=youtu.be

jirik
Host
jirik

Archa Gabrielova Na rovnoběžkách 33,3°N a 33,3°E se nacházejí časoprostorové brány. Na těchto místech se nachází například Severní Afrika, Sýrie, Severní Korea,…. Zde je také rozmístěn více komplexní obranný systém perimetru Země. Říká se mu Archa Gabrielova. Systém je tvořen navigačním a obraným zařízením. Navigační zařízení připomíná kamennou krychli o velikosti v řádu metrů. (Takové zařízení bylo nedávno nalezeno v blízkosti Mekky.) Pokud je detekována hrozba, předá tato část informaci obranému zařízení. (Jedno je umístěno v oblasti Tunguské tajgy.) Ze země z hloubky několika metrů se vysune sloup (rameno), na jehož konci je kupole – jako houba a zasáhne cíl.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Už konkvistador, Francesco Pizarro objevil v peruánských Andách u Otusca mnoho uměle vybudovaných, skalních plošin a vstupy do jeskyň, které sloužili jako zásobárny pro Inky. Na konci jedné této starobylé sluje našli výzkumníci něco podivuhodného. Narazili na dveře z velkých kamenných desek. Tyto dveře byli osm metrů vysoké, pět metrů široké a dva a půl metrů silné! I přes tuto obrovskou hmotnost se dají lehce posunovat. Ptáte se v čem tkví toto kouzlo? Dveře se totiž posunují na kamenných kolejích uložených ve vodním ložisku. Připomínám, že tyto veřeje se nacházejí 62m hluboko pod úrovní horského svahu. Za dveřmi této jeskyně… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Pyramidy Atlanťanů: zapomenuté lekce historie – 1. díl Samotné slovo Atlant se vztahuje k řecké civilizaci a znamená to mohutný Titán. Později byl jeden z oceánů pojmenován stejně. Jako první se o Atlantidě zmínil Platon, starořecký filozof, který své znalosti o této mocné společnosti získal od egyptských kněží. V jeho díle Timaeus se mluví o tom, že Atlanťané mohli jedním jediným úderem zotročit všechny státy a země, které se jim odmítly podrobit. Tak mocnou silou vládli. To jenom dnes si myslíme, že lidé v té době byli tak primitivní, že používali pyramidy buď jako hrobky, nebo v tom lepším případě… Číst vice »