Otevřený dopis Andreji Babišovi

Ohlédnutí zpět ….. 

Otevřený dopis Andreji Babišovi 24. ledna 2014

Co si to dovolujete?

Kdo Vám dal právo nazývat naši zemi zkorumpovanou a v rozkladu”?

Urážíte tím množství poctivých lidí, kteří čtvrt století pracovali na obnově země spálené bolševickou diktaturou, jejíž jste byl součástí jako člen komunistické strany a jako spolupracovník zločinecké StB!

Myslíte si, že když jste si koupil média a barnumskou kampaní získal volební hlasy, že Vám to dává právo jednat s naši zemí jako by to byl Váš majetek?

Zatím jste pro republiku neudělal nic, jen jí devastujete nevhodnými zásahy do zemědělské kultury a využíváte k tomu státní i evropské dotace.

Stydím se za všechny co Vám dali hlas, ale opovrhuji těmi, kteří se aktivně angažují ve Vašem hnutí a přebírají tím spoluzodpovědnost za Vaše činy.

Urážíte všechny a dehonestujete všechno co se v naši zemi po listopadu 1989 udělalo.

Ani za minulého režimu, ani dnes jsem nikdy neuhnul režimním nátlakům a nikdy jsem z ničeho neprofitoval. Komunistický režim mě neustále persekuoval a i za nové doby vedu neustálý boj proti těm, kteří chtějí situaci zneužít. A právě Vy reprezentujete jedno z největších nebezpečí polistopadové historie.

Nejste spasitel. K tomu Vám chybí všechno. Jste opojen mocí a máte pocit, že kolem Vás jsou jenom primitivové, které je lehké opít Babišovským rohlíkem a zneužít.

Takováto levná vítězství dlouho nevydrží a věřím, že doba, kdy náš národ alespoň trochu otevře oči, není daleko.

Prof. Milan Knížák – Ten, který Vámi opovrhuje.

 

Zdroj 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Otevřený dopis Andreji Babišovi"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host
Otevřená odpověď panu Knížákovi: Jj, naše země je zkorumpovaná a v rozkladu – zejména morálním. Čtvrt století je systematicky rozkrádána a tunelována za netečného přihlížení obyvatelstva. Jako země už nevlastníme téměř nic, nejsme soběstační, nemáme zlatou rezervu, nemáme průmysl, cukrovary, vodárny, banky, armádu, svobodná média atd. Nemáme suverenitu a ztrácíme národní hrdost. Oblbují nás lžimédia a lživá politická korektnost. Na základě doporučení a příkazů ze západu se vzdáváme kvalitního vzdělávacího systému. Menšiny jsou upřednostňovány před většinou. Vlastenectví se nálepkuje a trestá. Ale něco jsme přece jen vybudovali. Dokonalý šmírovací systém. A máme systematicky ruinované zemědělství. Souhlasím, že lány geneticky modifikované… Číst vice »
Dracul
Host
Dracul

Dobře napsáno!

jirik
Host
jirik

Andrejko na sjezdu slibuje –
Snížíme daně, snížíme počet poslanců, snížíme počet ministerstev. Andrej Babiš dnes odpálil volební kampaň ANO
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/andrej-babis-burcuje-straniky-pred-volbami-sledujte-jeho-zasadni-projev-na-dnesnim-snemu-ano-28366

Dracul
Host
Dracul

Babiš- Sorosův agent a iluminát – bratr Bába…

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!