Otupování občanů vládou a chemickým farmaceutickým průmyslem bylo tajně připraveno v 60. letech

…..dle mnoha dokumentů, výpovědi pilotů, lékařů, vědců a dalších jiných osob dnes trávení lidské rasy eskaluje do maximální míry. Dnes snad je každému zřejmé, proč to dělají a dokonce se tím už ani netají….

21:54

Jednominutové video zasvědceného člověka z US vlády Vám shrnuje pravý důvod, proč to všechno dělají.

tm dodává: Je ale těžké otupělým a nemilosrdně otráveným mozkům dnes cokoliv vysvětlovat. Zapomněl tam dodat, že zapojili ještě použití virů, baktérií a hlavně plísní, které se naváží na hliník a my to dýcháme a vstřebáváme plícemi, organismem a mozkem. K tomu zapojili podprahová data a ovlivňování lidí přes mobily, antény mobilních telefonů a hlavně wifi, které přes noc ve spánku v panelácích programují jejich mozky. A máme vymalováno…..

Pak se nedivte, že spousta lidí kolem Vás se chová dosti podivně a někteří to dokonce i slovně vyjadřují v diskuzích. A vůbec se jim to dokonce nezdá být divné. Nééé takto se nechovají zdraví jedinci s vědomostmi a možnostmi kombinací, které jsou normálně morálním lidem vlastní. K tomu všemu jsou v mozku na posílení účinnosti ještě blokovány chemikáliemi a viry.

No tak potom dobrou noc.

Nezoufejte ale. Máme proti nim zbraň. Pokud lidé neustále detoxikují své tělo a hlavně se denně o něj starají, DÝCHAJÍ HIMALÁJSKOU A KÁLIOVOU SŮL ze zvlhčovače, tak z velké části se jim daří držet se nad hladinou, když všichni ostatní jsou pod hladinou a semtam se nadechnou…..

Pitím čisté vody se také dostává velká část chemie z těla ven.

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Olintomáš marnýMerit Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Merit
Host
Merit

Dobrý den. Včera jsem byl v Rakousku. Mám jednoduchý GM počítač, tak jsem si změřil úroveň radioaktivity v Bratislavě a potom v Rakousku kousek od hranic. Na Slovensku to bylo 0,18 micro Sv a v Rakousku 0,02 micro Sv. /neumím napsat micro/. Nechápu, že proč. Vzdušná vzdálenost je asi 20 km.
M.

Olin
Host
Olin

Jasné vysvětlení všeho, co se děje ve společnosti – od výsledků voleb až po společenské trendy. Debilizace úspěšně probíhá