Otupování občanů vládou a chemickým farmaceutickým průmyslem bylo tajně připraveno v 60. letech

…..dle mnoha dokumentů, výpovědi pilotů, lékařů, vědců a dalších jiných osob dnes trávení lidské rasy eskaluje do maximální míry. Dnes snad je každému zřejmé, proč to dělají a dokonce se tím už ani netají….

21:54

Jednominutové video zasvědceného člověka z US vlády Vám shrnuje pravý důvod, proč to všechno dělají.

tm dodává: Je ale těžké otupělým a nemilosrdně otráveným mozkům dnes cokoliv vysvětlovat. Zapomněl tam dodat, že zapojili ještě použití virů, baktérií a hlavně plísní, které se naváží na hliník a my to dýcháme a vstřebáváme plícemi, organismem a mozkem. K tomu zapojili podprahová data a ovlivňování lidí přes mobily, antény mobilních telefonů a hlavně wifi, které přes noc ve spánku v panelácích programují jejich mozky. A máme vymalováno…..

Pak se nedivte, že spousta lidí kolem Vás se chová dosti podivně a někteří to dokonce i slovně vyjadřují v diskuzích. A vůbec se jim to dokonce nezdá být divné. Nééé takto se nechovají zdraví jedinci s vědomostmi a možnostmi kombinací, které jsou normálně morálním lidem vlastní. K tomu všemu jsou v mozku na posílení účinnosti ještě blokovány chemikáliemi a viry.

No tak potom dobrou noc.

Nezoufejte ale. Máme proti nim zbraň. Pokud lidé neustále detoxikují své tělo a hlavně se denně o něj starají, DÝCHAJÍ HIMALÁJSKOU A KÁLIOVOU SŮL ze zvlhčovače, tak z velké části se jim daří držet se nad hladinou, když všichni ostatní jsou pod hladinou a semtam se nadechnou…..

Pitím čisté vody se také dostává velká část chemie z těla ven.

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Merit napsal:

  Dobrý den. Včera jsem byl v Rakousku. Mám jednoduchý GM počítač, tak jsem si změřil úroveň radioaktivity v Bratislavě a potom v Rakousku kousek od hranic. Na Slovensku to bylo 0,18 micro Sv a v Rakousku 0,02 micro Sv. /neumím napsat micro/. Nechápu, že proč. Vzdušná vzdálenost je asi 20 km.
  M.

  • tomáš marný napsal:

   Milý merite,
   víme že v chemtrailech se shazují i rádioaktivní částice a o tomto problému víme jak v Čr, Německu tak i na slovensku. Před krátkou dobou byla naměřena i ve Švýcarsku. Normálně je přirozená radioaktivita v domech 0,00-0,2 mikrosivertu a ve volném prostranství by měla být 0,00-0,05 max dle dřívějších norem…..
   tm

 2. Olin napsal:

  Jasné vysvětlení všeho, co se děje ve společnosti – od výsledků voleb až po společenské trendy. Debilizace úspěšně probíhá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.