Ozbrojení policisté evakuují cestující z londýnského metra poté, co byla hlášena zpráva o „výbuchu“

Armed police evacuate passengers, sweep London metro after reports of ‘bang’ (VIDEOS)

Londýnská policie a záchranná služba reagovaly na zprávu o „podezřelém“ člověku  a „výbuchu“ v metru urychlenou evakuací cestujících ze stanice Old Street.

Úřady však nic podezřelého najít nedokázaly. Proto nedošlo ani k žádnému zatčení, uvedla ve svém prohlášení metropolitní policie.
„Několik lidí následně nahlásilo, že slyšeli výbuch. Nenašla se žádná střelná zbraň ani žádný jiný objekt,“ sděluje prohlášení. „V této fázi nebylo nalezeno nic podezřelého.“

„Nebyla hlášena žádná zranění,“ dodává policie.

Jak ukazují fotografie a videa svědků na sociálních dítích, na místo byly nasazeny desítky policejních a ambulantních vozů.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Armáda zastřelila na nádraží v Marseille útočníka s nožem, ubodal nejméně dva lidi Francouzská armáda zastřelila v neděli odpoledne na hlavním vlakovém nádraží v Marseille na jihovýchodě Francie útočníka s nožem. Podle místních médií zabil nejméně dva lidi. Motiv ani identita pachatele zatím není známa, podle místních médií před svým zneškodněním vzýval Alláha. http://www.novinky.cz/zahranicni/450626-armada-zastrelila-na-nadrazi-v-marseille-utocnika-s-nozem-ubodal-nejmene-dva-lidi.html —- V kanadském Edmontonu najel vůz do lidí, policie mluví o terorismu Kanadská policie od sobotního večera vyšetřuje případ, kdy došlo ke střetu auta s lidmi. Místní úřady tento čin vyšetřují jako možný teroristický útok. Píše o tom BBC i další média. https://www.novinky.cz/zahranicni/450618-v-kanadskem-edmontonu-najel-vuz-do-lidi-policie-mluvi-o-terorismu.html —- Referendum o… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Jako v Rusku, odsoudili europoslanci zásah ve Španělsku
Zásah španělské vlády proti účastníkům referenda o nezávislosti Katalánska odsoudili poslanci napříč politickým spektrem. Bývalý prezident Václav Klaus je pobouřen brutalitou, kterou španělská vláda použila proti vyjádření svobodného názoru. Čeští europoslanci chtějí, aby se zásah projednával na evropské půdě.
https://www.novinky.cz/domaci/450624-jako-v-rusku-odsoudili-europoslanci-zasah-ve-spanelsku.html

jirik
Host
jirik

Veškerá světová média jsou 95% lživá a ve zbytku účelově zkreslená, takže nemá moc smysl proti všeobecnému lhaní nějak bojovat. Ale mám chvíli času a nedalo mi to; český čtenář si zaslouží více souvislostí, než je mu právě česky nabízeno, a protože zrovna můžu, pomůžu. Je jasné, že v Las Vegas byla zorganizována další falešná vlajka. Sám bych byl spíše přívržencem myšlenky, že se jedná o naprostý hoax/podvod, při němž nezemřeli lidé, ale vše bylo sehráno bezpečnostními složkami, krizovými herci a vytvořeno mediálně. Typické falšované a hrané fotografie probíhající médii tomu dle mých zkušeností nasvědčují, mohl bych je rozebírat, jako… Číst vice »

Pin It on Pinterest