P.C.Roberts: Genocida řeckého národa

Politické i mediální završení genocidy řeckého národa započalo předevčírem v pondělí 20. srpna, kdy EU a další organizace oznámily, že řecká krize je u konce. Což znamená, že Řecko skončilo, je udoláno a je mrtvé. Bylo zužitkováno až do poslední mrtě a jeho kostra byla dána na kořist psům.

 

 

350 000 Řeků, v převážné většině lidé mladí a vzdělanější, Řecko opustili. Index porodnosti je zde dnes mnohem nižší, než je potřebné k tomu, aby obyvatelstvo v delším časovém horizontu přežilo. Tvrdá omezující opatření, jež byla na Řeky uvalena, způsobila pokles řecké ekonomily o 25 %. Což je ekvivalent poklesu ekonomiky USA v důsledku Velké hospodářské krize ve 30. letech minulého století.

S tím rozdílem ovšem, že prezident Roosevelt zmírnil dopad masivní nezaměstnanosti zákonem o sociálním zabezpečení a programem veřejných prací, zatímco řecká vláda, poslušna diktátu Mezinárodního měnového fondu a EU, zhoršila dopad řecké masívní nezaměstnanosti tím, že zrušila celou svoji sociální zachraňující síť.

Tradiční až dosud bylo, že když se suverénní země ocitne v situaci, kdy není schopna splácet dluhy, veřitelé sníží její dluhy na úroveň, která ji umožní se s dluhy vyrovnat.

S Řeckem se však sehrála jiná hra. Evropská centrální banka a Mezinárodní měnový fond nařídily, že Řecko musí zaplatit nejen všechny dluhy, ale i úroky z dluhů, nalézající se na vládních obligacích, držených bankami německými, holandskými, francouzskými a italskými.

Kdo přijde po Řecku na řadu jako další, zůstává otázkou. Bude to Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie, Belgie, Kanada, Austrálie – řada tak dlouhá, že nakonec už žádná země mimo tento senam nezbude?

 

 

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
zerojirikMarošCtenarkalia Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
kalia
Host
kalia

tohle mě včera hodně naštvalo, když jsem to četla na novinkách

Ctenar
Host
Ctenar

To je tak, když jsou lidé neteční ke své budoucnosti. Každý si myslí : však on to někdo vybojuje za mne, nebo: to se přece nemůže stát, nebo : to naše vláda nedopustí (viz. u nás H-system – věděli, že dostavují protiprávně a přesto stavěli na cizím pozemku) a každý si hrabe jen na tom svém písečku. Omyl – nikdo za nikoho nic vybojovávat nebude. Vycucli je z posledního. To je kapitalismus vážení, to je EU. To samé čeká i nás. Stačí si prolistovat internet, kde se dočtete, jak lidé řeší co měl několikanásobný vrah (zabíjel ve válce) princ Harry… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Řecko skončilo, je udoláno a je mrtvé. Bylo zužitkováno až do poslední mrtě a jeho kostra byla dána na kořist psům.“ – pokiaľ viem tak vďaka europomoci Grécko je komplentne prezbrojené nemeckými zbraňami, takže peniažky z europomoci išli hlavne do Nemecka. A Grécko ako nástroj – so všetkými problémami, je tak už pripravené na vojnu s Macedónskom a Tureckom a bude záležať na vývoji v týchto krajinách.

zero
Host
zero

Likvidace Řecka byla ohlášena v r.1998 titulky filmu Nepřítel státu. Byly psány latinkou s prvky řeckého písma.