P.C.Roberts: Jak Svět reagoval na zprávu expertů o pádu budovy WTC č. 7

Na mou prosbu ke čtenářům, aby mi dali vědět, jak v jejich zemích reagovala média na studii vědců z Univerzity Aljaška a Nankigské univerzity, potvrzující, že budova č. 7 Světového obchodního centra v New Yorku padla 11. září 2001 k zemi v důsledku řízené demolice, mi několik odpovědí došlo.

 

Takže: z amerických médií referovala o věci jen místní televizní stanice v aljašském městě Anchorage: https://www.ktva.com/story/41015153/fire-did-not-cause-world-trade-center-building-7-collapse-uaf-study-suggests,  a místní deník aljašského města Fairbanks.

 

Čtenáři další mi pak oznámili:
 „V Kanadě nezveřejnilo zprávu o nálezu týmu Dr. Kulseye žádné médium“.
“ V médiích psaných německy jsem o věci nezaznamenal žádnou zmínku“.
“ Žádná zmínka o Kulseyově zprávě v australských médiích. Informace o zprávě lze najít jen na internetu“.
Máme zde tedy omračující informaci expertů o události, která změnila svět – a ta zpráva se vám  zamlčuje. Potřebujete ještě nějaký další důkaz pro uvědomění si faktu, že žijete v Matrixu, v němž to, co víte, je jedině jen to, co ti, kteří vám vládnou, chtějí, abyste věděli?
Přeložil: Lubomír Man
Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Vaclav napsal:

    To je pochopitelne. Je to dukaz, ze zijeme v manipulovanem informacnim poli medii, kde se pravda a jiny nazor nesmeji uverejnit. Proto mohou USA vsude vrazdit a bombardovat, vyrabet operace pod false flag, fakes bez postihu a dusledku. Clovek tak poznava vyhody NWO, ktery az na par zemi uz vsechny ovlada vojensky, politicky, hospodarsky i medialne. Pro lidi je proto tezko prohlednout, nemaji cas hledat pravdu, jsou denne krmeni lzemi a fakes.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..