P.C.Roberts: Konec bílé Ameriky je zajištěn

…..vše probíhalo doposud dle plánu GP. Nevěděli samozřejmě, že jejich nejdůležitější jednotka řízení a centrála všeho zla, deepstate, bude zničen. Proto se opět do budoucnosti skutečnosti otočí…

10:54

Zdá se, že Západ ve všech ohledech uhání ke svému konci. Vláda zákona je mrtva, demokracie se změnila v podvod a státům vládnou oligarchie. Cokoliv se dělá, dělá se ve prospěch zorganizovaných zájmových skupin a nic se nedělá pro lid. Putin nedávno prohlásil: „Vedoucí role Západu končí“. A není skutečně nic pravdivějšího: https://www.rt.com/news/468112-putin-g7-india-china/

 

Brookingova instituce je neoliberální, neokonzervativní a zaručeně nerasistický „thinktank“, jehož člen W.M.Frey nedávno napsal: „Poslední sčítání obyvatel prokázalo, že bílých Američanů mladších 15 let je už v populaci méně než polovina. A ubývá jich v populaci nejen procentuelně. V letech 2010 až 2017 počet amerických dětí bílé pleti poklesl o 2,2 milionu. A bílá populace Ameriky poklesla z 80 procent v roce 1980 na 60 procent v roce 2018.
Současný průměrný věk Američanů evropského původu je 43,6 roku, průměrný věk hispánců je 29,5 roku a průměrný věk tzv. multikulturních občanů je 20,7 roku. A v průběhu posledních sedmi letech více Američanů evropského původu zemřelo, než se jich narodilo.
A tak se člověku dere na jazyk otázka, píše Frey. Dostane se i bílé americké menšině jednou dobrodiní pozitivní diskriminace?“

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: google -P.C.Roberts – The End of White America is now assured

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. sapsat napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=zHRMOLeu_ys – Пришельцы забрали на борт НЛО офицера российского спецназа

  – 2050 by John Tutor, time-traveller:
  We saw the world of unlimited violence, lack of foods and dying oceans. Cities were controlled by the criminal gangs, and the heat was totally unbearable. There were diseases and epidemics all over the world, uncontrolled and spreading freely,

  • Adam napsal:

   Cetl jsem proslov jednoho naseho vysoce postaveneho,cirkevniho duchovniho.(na jmeno si uz nebzpomenu)
   Ten tvrdil a je to mozno dohledat na inetu,ze bila rasa vymira,nebot ma v DNA nejake chyby. A neni to zpusobene pesticidy,ani GMO. Proc? Protoze „tmava“rasa tuto degeneraci DNA nema a byla daleko vice vystavena pesticidy i GMO.
   Cely vyzkum zapocal v 60tych letech minuleho stoleti,kdy se prvne zacaly rodit bezpohlavni,nebo oboupohlavni deti.
   Melo by se jednat neco kolem X a Y. Vse lze dohledat na inetu. Pokud by byl zajem, dam si tu praci a odkaz,po vyhladani zde uvedu.

    • kiana napsal:

     Vypadá to tak, že i když je Afrika také přelidněná, tak se tamní lidé množí dál a dál – zatímco v Evropě to funguje jako u těch myší. Řešení zkřížit Evropany s jinými lidmi však nevidím ani jako řešení problému ani jako vhodné. Lepší by bylo ptát se lidí „co byste potřebovali k tomu, abyste měli děti“? A jejich přání jim splnit (pokud by bylo reálné a nikomu by to neubližovalo ani by to nezasahovalo do svobodné vůle někoho jiného). A taky nevíme, jestli by se pár lidí (evropanů) přeci jen nemnožilo (když je lidí hodně, tak se nemusí množit všichni – populace pak časem trochu klesne = aspoň bude víc prostoru pro přírodu). V tom myším experimentu se tedy najednou přestali množit všichni, pravděpodobně proto, že nikdo nechtěl přivést potomky do takového světa, kde se všichni neustále vzájemně napadají a bojují proti sobě. Co ale způsobilo to vzájemné napadání? No že bylo hodně myší na malém prostoru (přemnožení). Pokud by k přemnožení nedošlo, nespustilo by se bezdůvodné napadání a ten davový jev. Pokud by tam byl nějaký predátor, který by počet myší redukoval na té hranici před přemnožením, tak by se mláďata stále rodila (ale u lidí – kdo by chtěl přivést potomky do světa, ve kterém lidi loví nějaký predátor? Asi nikdo, takže toto řešení by pro lidi jako já neplatilo). Co by platilo pro lidi jako já je nechat populaci myší přirozeně vymřít (říkali, že nezemřeli všichni ale pár kusů přežilo a začali se zase množit?). No a v té další populaci, která by vznikla z těch pár přeživších kusů, by se myši třeba příště (při příštím přemnožení) zachovali trochu jinak – např. by se pomalu přestávali množit ještě než by k přemnožení došlo, a tudíž by se u nich pak nespustil ten nepřátelský a vymírající efekt, když by se pak už nikdy nepřemnožily. Geny se podle mě mohou učit (nevím tedy, jak je to s geny zvířat..). A pokud se nemůžou učit geny, tak lidský rozum se učit může (a když by ti lidé, kteří přežili jako poslední a nakonec se rozmnožili, napsali knihy o přemnožení a rady dalším generacím, jak si hlídat porodnost, aby se tomuto vývoji předešlo, tak další lidé by se z toho mohli poučit.

 2. Vaclav napsal:

  Zakon Karmy obratil smer vektoru kolonizatoru s vyvrazdovani domorodcu a zabirani a vykoristovani zemi a jejich surovin na jejich puvodce, kolonizatory. Probiha kolonizace zemi kolonizatoru byvalymi otroky v USA, kteri jsou uprednostnovani pred bilymi. V Africe vyhaneji a masakruji bile farmare. Po Zimbabwe je na rade Jizni Afrika. Nevadi, ze tim zeme upadaji do jeste vetsi chudoby (Zimbabwe). Byvali Sahibove v koloniich se stahli domu do Evropy a jsou znasilnovani, vrazdeni nozi a mrzaceni kyselinou. Jenom v Poryni bylo za prvni polovinu roku 2800 utoku nozem, obeti mi nejsou znamy, zatajuji se. EU nuti nam sem ekonomicke migranty a podporuji neustale imigracni proud do Evropy odstranenim Salviniho a financovanim NGO lodi, ktere je sem vozi. Obcane co na tyto pomery poukazuji jsou pronasledovani, trestani, vse se zamlcuje. Zijeme v prolhanem a podlem svete, kde media i politici nam neustale lzou a pracuji proti nam.

 3. Miroslav napsal:

  I když budou běloši v menšině, nikdo se jich nezastane, protože jsou rasisti. :-))) Ale, kdo bude dělat ? :-))) Hispánci, Arabové, černoši ? tak leda se pozabíjet, to ano.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..