P.C. Roberts: Oficiální příběh o pádu budovy č. 7 WTC leží v troskách

…..myslícím lidem bylo ihned po zhlédnutí údajných „útoků“ na dvojičky jasné, že vše byl naprosto připravený podvodný útok (nějakou organizací), že letadla nemohla způsobit demolici v tak dokonalém rozsahu dvou budov WTC….

06:54

…..pouze nemyslící lidé a ti kteří se nevyznají ve fyzice, mohli být (masovými sračkomety) ovlivněni….

Vědecký vyšetřovací tým katedry civilního inženýství na Univerzitě Aljašky vedený Dr. Hulseymem, Dr. Quailem a profesorem Xigoem spolu s vědci nanjingské Univerzity technologie a vědy vydali 3. září tohoto roku konečný nález svého čtyřletého studia pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku. Toto je tedy první vědecký výklad pádu této budovy, jehož závěr zní takto:
„Hlavním závěrem naší práce a výzkumu je na rozdíl od závěrů NIST (National Institute of Standards and Technology), a soukromých firem ten, že pád budovy č. 7 byl globálním selháním, zahrnujícím selhání všech sloupů v budově a to všech téměř ve stejném okamžiku. Čili že šlo o selhání simultánní“.

Všimněme si nyní tří věcí:
Zaprvé: trvalo téměř 18 let než došlo ke skutečně vědeckému vyšetření destrukce budovy, z niž byli a jsou až dosud obviněni muslimští teroristé.
Zadruhé: jediným vysvětlením pro „selhání všech sloupů v budově a to všech téměř ve stejném okamžiku“ je řízená demolice.
Zatřetí: takovýto nález se nikdy neobjevil v našich prostitujících se médiích.
Řečeno jinak: tato studie je už dnes určena spíš pro jámu pamětnici než pro cokoli praktického. Ale ukazuje, jakým způsobem nás Matrix ovládá, a dokazuje, že smyslem tisku a televize není dnes nic jiného, než naprogramovat nás tak, abychom lhostejně přijímali to, co se nám předkládá. A my všichni, kteří sedíme před televizory a sledujeme program televize NPR, či čteme noviny podobné úrovně, jsme těmito médií programováni tak, abychom se stali nepřemýšlejícími automaty.

Všimněme si však též čehosi pozitivního. Jde o rezoluci hasičského sboru obvodu Hunson a Franklinova náměstí, to je obvodu, kde se budovy WTC nacházely. Praví se v ní: „Zatím všechny důkazy v této naší rezoluci uvedené demonstrují tu skutečnost, že už předem do budov WTC uložená zápalná zařízení a výbušniny – a nikoli tedy jen letadla – způsobily destrukci tří budov WTC a ukončily životy lidí, kteří se v těchto budovách nacházeli. Oběti 11. září jakož i jejich rodiny stejně tak jako všichni obyvatelé New Yorku i všichni občané USA si zaslouží, aby zločiny spojené s útokem 11. září byly do nejmenších podrobností vyšetřeny. A viníci potrestáni“.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Adam napsal:

    A co skoda nasledna? Zmarene zivoty a cele rody v nasledne valce proti vymyslenemu nepriteli jako: Irak,Afghanistan,Syrie…rozvracene a do chaosu umyslne uvrzene staty. Pokud se to vysetri,vinici budou odhaleni,usa ceka zaloby od rozvracenych statu. A v tech rozvracenych statech se odskodne (pokud to vubec dojde tak daleko), rozkrade mistni „slechtou“.
    V usa,tak jak v ostatnich statech se to dlouhe roky mete pod koberec. Vsechny kauzy, ktere by ukazaly na jednotlive viniky.Tohoto zametani se ucastnilo opravdu mnoho lidi. Vetsina z nich nikdy potrestana nebude, protoze alibisticky si rikaji;jen jsem poslouchal rozkazy. Taky svedci jsou jiz nekteri mrtvi,jak prirozenou cestou,tak ruznyma nehodama.
    Pokud se to tedy radne vysetri a zverejni, co se vlastne skutecne stane?
    Rekl bych,ze vlastne vubec nic. Bude z toho velka bublina,ktera brzy splaskne,prehlusena jinou udalosti,umele vytvorenou,treba zavaznou nemoci,nebo celostatnim suchem,aby lidi meli jine starosti…staci se i podivat na vysetrovani sestreleneho letadla nad Ukrajinou,taky se to politicky koriguje a vysledky se oddaluji aby se pockalo,az nebude vlastne koho soudit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..