P.C.Roberts: Pravda je v USA cenzurována

…..no, a u nás je to něco podobného, že ano…..

00:27

P.C.Roberts: Pravda je v USA cenzurována

Byl jsem nucen podniknout kroky k ochraně svého webu proti zásahům zvenčí. Celý archiv mých rozhovorů pro nejrůznější organizace se mi jednoho dne totiž z počítače vypařil. A od svých čtenářů jsem náhle začal dostávat zprávy, že se jim z jejich internetového adresáře moje pošta ztratila. A tak teprve Soren Konsgaard mi pomohl archiv mých rozhovorů obnovit a pro jistotu jej celý přesunul na adresu zašifrovaného poskytovatele.

A právě Soren Konsgaard nám osvětluje současnou šířící se cenzuru, používanou vládami ke kontrole a řízení všech vysvětlení, a vyzbrojuje nás informacemi, jež je možno použít k ochraně našeho soukromí i k nepřerušovanému přístupu k vysvětlení reálným a pravdivým.

Soren Konsgaard k těmto problémům píše:

Docela značný počet čtenářů si v poslední době stěžoval, že jim náhle přestala docházet pošta z Organizace P.C.Robertse, což je nejpravděpodobněji dílem cenzury googlu. Vláda zpolitizovala pravdu a velké částky peněz vrhla na to, aby umlčela či uvěznila všechny kritiky své politiky, a současně aby zatlačila na všechna digitální média, aby ze svých programů vyřadila kritické informace vztahující se k 11. září 2001, k psychofarmaceutickému průmyslu, k vojenskobezpečnostnímu komplexu, k izraelské lobby v USA, k Wall Streetu, k velkým bankám a k americkému imperializmu. Fakta se prostě stala personami non grata a „novou pravdou“ se stala vysvětlení oficiální. Pokud tedy chcete dostávat poštu P.C.Robertse i nadále a nepřerušovaně, odpojte se od hlavních klientů vlastněných googlem, jako jsou např. Gmail, Hotmail a Yahoo, a požádejte o poštu šifrovanou, která na rozdíl od firem vyjmenovaných od vás nepožaduje žádné vaše osobní informace. Službu takovéhoto typu poskytuje např. www.protonmail.com, která je zatím svobodná a stoprocentně zašifrována.

Vlády mohou kontrolovat a řídit příběhy a jejich vnímání veřejnosti plně jen pokud už neexistuje absolutně žádná možnost, jak se dostat k informacím skutečně pravdivým.

Zatím je tato možnost, i když v míře vskutku minimální, k dispozici.

Využijme ji.

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Zajímavá přednáška nejen o autonomních technologiích

  prof. Peter Staněk 25.1.2019 Myjava

  https://www.youtube.com/watch?v=JH0FenpDoek

 2. jirik napsal:

  Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete aneb Stažený blog
  http://www.novarepublika.cz/2019/03/na-idnescz-neprijemnou-pravdu-nenajdete.html
  Teď k blogům na idnes.cz. Chtěl bych znát statistiky, protože mám subjektivní pocit, že jednak blogerů ubylo a jednak až podezřele chybí blogy na ožehavá témata. Ale na pracovišti nebo v hospodě tyto diskuze nabývají na síle – asi něco nebude, jak se prezentuje. Kde jsou blogeři poukazující na nepohodlné myšlenky? Podle mého byli odejiti – funguje to totiž následovně: napíšete blog a je vystaven na „titulní“ straně, čímž je primárně dostupný všem návštěvníkům idnes.cz. Pak dostanete mail, že Váš blog porušuje „Kodex blogera“ a je z titulní strany stažen, přičemž není smazán – jen je označen jako soukromý.

 3. jirik napsal:

  Tisková konference : Proč nás NATO vede do války? 7.3.2019
  https://www.youtube.com/watch?v=_re6wxKjVM8
  7.3.2019 Dům odborových svazů, náměstí Winstona Churchilla 2, Praha 3 – Žižkov
  RaptorTV.cz, kamera Jan Dolens

  Tiskové konference se zúčastnili :

  Václav Novotný, Ne základnám
  Milan Krajča, České mírové hnutí
  Ivan David, kandidát na europoslance za SPD
  Lenka Procházková, Nezávislá média
  Vladimíra Vítová, Aliance národních sil
  Josef Skála, KSČM

 4. jirik napsal:

  Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg prohlásil, že aliance odpoví na umístění ruských raket, schopných nést jaderné náboje, u hranic členských zemí aliance.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201903089400964-nato-pripravuje-odpoved-na-umisteni-ruskych-raket-u-hranic-aliance/

 5. jirik napsal:

  Americká tajná služba NSA zveřejnila svůj nástroj Ghidra pod licencí open source. Nástroj pro zpětnou analýzu kódu (tzv. reverse engineering) byl dosud dostupný pouze pro pracovníky NSA a další agentury americké vlády. První dojmy vývojářů jsou dobré. Tak komplexní analýzu zatím nabízel jen placený software.
  Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/software/ghidra-nsa-opensource-tajna-sluzba-nsa.A190306_120320_software_pka

  pročpak asi tohle urobili?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..