P.C.Roberts: Zmizení prezidenta Trumpa

…..musíme si položit otázku. Vládne skutečně ještě v USA prezident nebo byl nahrazen nějakou jinou mocí, kterou málokdo zná? Co se odehrává v útrobách černé moci, která má zájem vlastnit svět????

10:54

P.C.Roberts: Zmizení prezidenta Trumpa

20. 4. 2017     PaulCraigRoberts
Během mého dlouhého působení ve Washingtonu se nestalo, aby kterýkoli viceprezident učinil závažné prohlášení k mezinárodně politické situaci, či vyhrožoval jiným zemím válkou. Dokonce ani Dick Cheney neuzmul tento služební výkon slabému prezidentovi Bushovi ml. Avšak v minulých dnech se stal svět svědkem toho, jak viceprezident Pence pohrozil válkou Severní Koreji. „Meč stojí připraven“, řekl Pence, jako kdyby to byl on, který je nejvyšším americkým velitelem.

Možná tomu tak opravdu je.A kde je tedy Trump? Jak mohu soudit z početných mailů, které od něj dostávám, z Bílého domu nezmizel a v obchodním slova smyslu funguje.

Když vyhrál prezidentské volby, začal mi do poštovní schránky proudit nekonečný proud nabídek na koupi Trumpových baseballových čepic, knoflíčků do košile, kávových šálků – a též jedna dost zvláštní: abych totiž dal tři dolary za účast v tombole, ve které mohu vyhrát nějaká Trumpova memorabilia. A poslední nabídka slibovala možnost vyhrát „pět osobně Trumpem podepsaných úžasných fotografií z jeho historické a masívně navštívené prezidentské inaugurace“.

Pro Trumpa je zkrátka prezidentství čímsi jako zařízením pro zvýšení jeho fondu. Jestliže totiž jeho viceprezident, jeho poradce pro národní bezpečnost, jeho ministr obrany, zástupce USA v OSN či ředitel CIA vyslovují, že chtějí tam a tam rozpoutat válku, jde o mnohem pamětihodnější záležitost, než Trumpova memorabilia, jež se dají za tři dolary vyhrát v tombole.

Jako důsledek neschopnosti Trumpa vládnout své vlastní vládě zde tedy máme viceprezidenta Pence, sdělujícímu Rusku a Číně, že na jejich hranicích může vypuknout nukleární střet mezi USA a Severní Koreou. Ačkoli není dost chytrý, aby to věděl, nejde o věc, kterou mohou Rusko a Čína přijmout.

Washington si dělá hlavu z toho, že Severní Korea vlastní nukleární zbraň, ale celý svět si dělá mnohem větší hlavu z toho, že nukleární zbraně vlastní USA. A též z toho, že jich mají tolik.

Světové průzkumy prokázaly, že většina světové populace je mnohem víc znepokojena hrozbou míru, představovanou Washingtonem a Izraelem, než Iránem, Severní Koreou, Ruskem a Čínou.

Pence uvedl svůj výrok „ o meči který stojí připraven“ ujištěním, že „Amerika bude vždy vyhledávat možnosti míru“. Po Srbsku, Somálsku, Afghánistánu, Iráku, Libyi, Jemenu, Pakistánu a Sýrii jde o nejfalešnější prohlášení, jaké může vyjít z lidských úst.. Z washingtonského hlediska jsou to zkrátka vždy jeho oběti, které jsou bezohledné a provokující, ale Washington je pochopitelně bez poskvrnky.

USA stojí za válkou. Bude-li svět vehnán do Armageddonu, bude to Washington a nikoliv Severní Korea, Irán, Rusko či Čína, který přivodí konec života na Zemi.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
mjirikdit Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Prezident Donald Trump reagoval počas spoločnej tlačovej konferencie s talianskym premiérom Paolom Gentilonim na streľbu v Paríži
http://www.hlavnespravy.sk/trump-o-parizi-vyzera-ako-dalsi-teroristicky-utok-nikdy-neskonci/975682
“Úprimnú sústrasť ľuďom vo Francúzsku,” povedal prezident Trump. “Vyzerá to ako ďalší teroristický útok,” pokračoval. “Čo sa na to dá povedať? Nikdy to neskončí.”
“Musíme byť silní, musíme byť ostražití,” dodal prezident.

dit
Host
dit

To jako kdyby řekl, zvykejte si…mezi řádkama. Dík, nechci!
Kde je to , udělejte pořádek a pošlete je dělat bordel domů?! Complet a ne slučovat famílie mloků, přesídlovat je.

dit
Host
dit

Zdravím,
potom co ho navtšívil Gates viz zde tento link
http://eurodenik.cz/zpravy/trump-je-novym-kennedym-sjednoti-zemi-tvrdi-bill-gates-po-spolecnem-rozhovoru
…. a po společném rozhovoru pochválil je jak vyměněný, asi ho očipoval a má ho na ovládání, nebo se tam něco událo…

jirik
Host
jirik

Bill Gates upriamil pozornosť na rastúcu hrozbu bioterorizmu s desiatkami miliónov obetí. Navrhuje dôsledné očkovanie
http://vool.cz/SAn9J
Zakladateľ spoločnosti Microsoft na bezpečnostnej konferencii v Mníchove varoval, že smrteľné vírusy, ako je podľa neho napríklad kiahne, by mohli byť dokonca horšie ako jadrový útok

m
Host
m

jeden z bioteroristů je bill gates s jeho jedovakcínama.