P-REZIDENT MAKRON dostal zajímavou sms před několika dny a nyní i videonahrávku od armády

…..náš informátor mně sdělil, že francouzský poskok ILLUMINÁTŮ MAKRON dostal krátce po požáru v Notre Dame zajímavou sms od Majora francouzského vojska Patricka Nicolle, který mu sdělil následující::::

13:54

KDYŽ TĚ NEBUDEME MAKRONE CHTÍT, NEBUDEŠ BĚHEM DVOU HODIN EXISTOVAT!

ROZUMĚL JSTE NAŠEMU VZKAZU MAKRONE?

 

Ve Francii stoupá počet lidí, kteří nevěří oficiálnímu tvrzení médií o příčině požáru. Říkají, že se jedná o další útok 11.09. jako na dvojičky v USA za podpory P-REZIDENTA MAKRONA a samozřejmě EU.

Makaron se potácí a plave ve lžích, které sám vytvořil, či nechal vytvořit a Francouzi to považují za naprosté selhání vůči svému národu a vlastizradu.

Dle informátora vím, že je armáda připravena ve Francii udělat pořádek a jinak také řečeno vojenský převrat nebo jestli chcete puč. Makaron zapomíná že armáda má zbraně a už se na to nemůže dívat, jak nechá každý týden mrzačit protestující lidi ve žlutých vestách. Převrat asi stojí krátce před námi. Uvidíme kam až vše nechá MAKARON DOJÍT nebo raději z Francie uteče…..

Zde je video, které bylo oficiálně armádou doručeno zločinci MAKRONOVI. Ano, všichni toho zločince který se vydává za P-REZIDENTA mají „pokrk“…..

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Fanny napsal:

  Chtělo by to překlad.

 2. anonym napsal:

  ČEŠI, SLOVÁCI, SLOVANÉ… POJĎME, NEBOJME SE TÉ CHAMRADI, KTERÁ NÁS ZOTROČILA = POLITICI APOD. UŽ NENÍ ČAS, NEBOJME SE A POJĎME VYŘEŠIT BUDOUCNOST NÁS A HLAVNĚ NAŠICH DĚTÍ… VY, CO SE MÁTE DOBŘE A JSTE DOBŘÍ LIDÉ, VY, CO MÁTE PROSTŘEDKY, KONTAKTY ATD. NEPŘIHLÍŽEJTE, ZJISTĚTE SI JAK JE NA TOM ZBYTEK NÁRODA, JAK ŽIVOŘÍ A POTÁPĚJÍ SE.. VŠICHNI, POJĎME VZÍT MOC DO VLASTNÍCH RUKOU, DO RUKOU DOBRÝCH LIDÍ..
  Já jsem mladý a ne moc zkušený člověk, nevím co a jak udělat, abych „zvedl lidi ze židle“ a pomohl tak zachránit všechny „otroky zkorumpovaného, nenažraného systému“ = je to „pouhá“ hrstka zlých lidí, co nás řídí a „vězní“ = NEBOJME SE, ONI AŤ SE BOJÍ NÁS, NÁS SLUŠNÝCH, DOBROMYSLNÝCH LIDÍ, kteří chceme životy žít a ne živořit na úkor několika bezcharakterních ubožáků..

  • Lucie napsal:

   Znite jako jeden vsemi znamy Thracky gladiator Spartakus ktery temito slovy presvedcoval otroky aby povstali proti Rimu, pomohli osvobozovat ostatni a menit chod udalosti..myslim, ze tak nejak to bylo.Me vase slova take nabudila a sla bych bez vahani s vlastenci proti dnesnimu systemu a vlade protestovat.Tak prozatim budu sirit vase slova dale a tyto clanky s Tadesca po sitich.Lidi jsou porad zaslepeni a bude tezke je presvedcovat.😊 Tak snad se dockame. Hezky vecer

 3. Vítězslav Crha napsal:

  Dávej tyto výzvy na všechny blogy a sociální sítě. My se stoprocentně přidáme. Tak odpoví většina lidí. Ale znáš to, každý se bojí jít v čele mas.

 4. Slávek napsal:

  to chce charizmatického vůdce s programem, armádu lidu už nemáme a vůdce se taky neobjevil… vidím to špatně

  • Pavel napsal:

   Slávku – vůdce není a nebude. Ale co tak využít principu hejna? Ptáci, kteří se pohybují v hejnech jsou vedení jedním, který může být a občas bývá vystřídán druhým jako cyklisti na špici peletonu. Nebo hejna ryb, která plavou jedním směrem, a některé ryby vypadají jako vedoucí hejna a ony se umí během okamžiku otočit o 180 stupňů a plavat na druhou stranu vedeny nyní rybami co byly dříve na konci hejna. Chceme-li změnit systém, který zde panuje tak nesmí býti vůdců neb ti mohou být koupeni, nebo zlikvidováni či zavřeni, ale musí být směr, kterým se dáme a mnoho členů toho pohybu ochotných a schopných okamžitě střídat vůdce, který byl vedoucím a již není. Takový amorfní útvar, který je veden pouze siločárami, jež mu udávají směr pohybu. Vůdci jen jako stafáž. S tím si žádný stát se svými silovými složkami neporadí. Žluté vesty mi připomínají takový podobný pokus, tak uvidíme jako to ve Francii dopadne.

 5. mariankosnac napsal:

  Lenže ani spartakus nebol úspešný. Aby ste neskončili ako tých 5 šašov čo vykrikujú pred Čaputovej barákom, nič proti nim, urobili aspoň toľko čo bolo v ich silách. Na viac asi nemáme…

  • Lucie napsal:

   Mily mariankosnac,Vim ze byl porazen, ale udelal vse aby dal lidem nadeji na novy a lepsi zivot.Bohuzel jeho tazeni neuspelo.Tim chci rict, ze kdyz se lidi sjednoti tak udelame vice nez kdyz budeme sedet na zadku a nadavat.Asi tezko neco zmuze hrstka lidi kteri jdou z kuzi na trh, ale my taky nic nezmenime pokud si nechame neustale prdet na hlavu.Hezky den.

 6. Marie napsal:

  Cokoliv se dnes na sociální sítě napíše, to „někdo“ monitoruje…podobně jako ve filmu Tři dny kondora….okamžitě zjišťují co se ve světě děje ..jak reagujeme na jejich „pokusy“ a podle toho připravují opatření co se bude dál dít, aby dosáhli svého….mají k cíli vždy několik cest…jediné co možná zatím neumí, ale hodně se o to snaží, je nahlédnout do našich hlav-myšlenek. Proto si myslím, že musíme změnit hlavně to, co máme v hlavách, nepřijmou to, co nám do nich neustále v médiích tlačí…… Je jedna nádhezná scéna ve filmu o Merlinovi, který se točil i u nás…když v posledním boji říká královna Mab, že ji stejně nezničí….a Merlin říká ANO, že na ni ZAPOMENOU… a všichni se otočí zády a odcházejí- královna Mab je zničena….Pokud na nepříjemné děje/skutečnosti neustále myslíme, tak je vlastně zhmotňujeme….
  VYTVOŘME SI V MYŠLENKÁCH LEPŠÍ SVĚT…..alespoň začněme…!!!!

  • valsodar napsal:

   …..ako píšete Marie, myšliekami si tvoríme realitu ide len o to či to robíme nevedome ako to robí väčšina, ktorá je manipulovaná systémom aby tvorili realitu, ktorú im predkladá a je výhodná len jemu-systém……alebo si to uvedomíme a začneme si tvoriť svoju realitu vedome, takú ako naozaj chceme ???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.