Pád burzy a měny se naštěstí neuskutečnil. Údajná „stávka“ řidičů transportů rozvážející peněžní hotovost asi nebyla zrušena

…..pravděpodobně nepočítali v EU s možností eliminace připraveného pádu burzy a měny. Trump nechal pozatýkat 50 kabalistů, kteří měli za úkol všechno spustit….

13:45

Není ale vyloučeno, že zapomněli odvolat akci přepravců hotovosti peněz do bank a automatů a tak i dnes se nemůžete vybavit hotovostí v Německu. Automaty jsou prakticky prázdné…..

Jako kdybych před nějakou dobou nepsal o stavu, který je dnes v sousední zemi skutečností. Ano tím měl začít pád měny. Podívejte se na varování z minulých měsíců. Jak zmíněno v některých článcích, které jsem napsal, přesně dle plánu a předpokladů.

Akorát se sousedům inženýrům v DDR vloudila chybička….

 

 

Proto každému dopředu říkám, mějte s sebou vždy hotovost a nemůže Vás nic překvapit.

Jestli si i nadále myslíte, že kartičky Vám vždy vydají peníze u automatu a budou funkční, jste na velkém omylu…..

A také neustále tvrdím dokola. JENOM LIDÉ S AMPUTOVANÝM MOZKEM MOHOU MÍT VĚTŠINU ČI VEŠKERÉ PENÍZE V BANKÁCH

To jsou ale samozřejmě jenom náhody a nemusíte je brát vážně. Ale jen do doby až zůstanete „na suchu“…..

A znovu můžeme potvrdit, že se jedná o jiné věci, než jsou ve skutečnosti uvedeny…..

tm

Zdroj: https://www.n-tv.de/wirtschaft/Geldtransporter-Fahrer-streiken-weiter-article20794013.html

https://www.welt.de/wirtschaft/article186449898/Bargeld-Ver-di-ruft-zu-Streik-in-der-Wertdienstbranche-auf.html

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25 komentářů

 1. fohat napsal:

  Obrovská výhodička je mizerie každého 15 v měsící, kdy lze podojit v bance duchod až na dřen,ovsem cudně kromě výpalného pro erár..Takže trochu revolvingem šimrat kontokorent..V marketech zásedně BEZ slevové karty,bez evidence..

 2. Luky napsal:

  TM : myslíš si, že pád meny príde?? Je už toto začiatok?? Alebo hrozba bola týmto odvrátená. Pripravujem sa, sledujem tvoje články 🙂 a už to očakávam, len mi teraz nie je jasné, keď ich pozatykali, či môžeme očakávať niečo podobné. Asi stále trvas na tom, že je lepšie mať zásoby ako byť na sucho a pripraviť sa na pád meny.

  • Peter napsal:

   Podľa mňa žiadny pád nehrozí ale stále sa pýtam čo keď ? Väčšina ľudí má peniaze v banke čo potom ?

   • petr napsal:

    Antonín Zápotocký v předvečer měnové reformy v roce 1953 říkal v rádiu, že měnová reforma nebude a zvěsti o ní jsou pouze dílem kapitalistů, imperialistů…Jak to dopadlo, asi víte…

    Myslíte, že dluhy mohou růst donekonečna? Jako že třeba Itálie, která má dluh 132% HDP (přes 2 biliony EUR) a dluhy stále navyšeuje, bude takto fungovat donekonečna?

 3. Ctenar napsal:

  Hojky. Chodím sem často, sem tam přijdu s nějakou tou troškou do mlýna…
  Souhlasím s Vaším článkem ze dne 30.12.2018 o zpřísnění pravidel Tadesc-a. Jasně, slušná diskuze je potřebná, bez urážek a napadání. Plný souhlas. Ale dnes v článku píšete : JENOM LIDÉ S AMPUTOVANÝM MOZKEM MOHOU MÍT VĚTŠINU ČI VEŠKERÉ PENÍZE V BANKÁCH. Nechtěl bych Vás napadat, ani urážet, ale myslíte, že je skutečně „košer“ touto větou popichovat lidi? Třeba ty, kteří na to mají jiný názor? (já tedy učet nemám vůbec, bance bych nenechal ani korunu). A to vůbec nemusí být Váš „nepřítel“, že používá účty. Jen to vidí trochu jinak. A při dnešní vypjaté době, pak kdokoli rychle může vypěnit a snažit se v diskuzi o urážku, kterou jste začali negací Vy, jen krátkým : – lidé s amputovaným mozkem…
  Tak se omlouvám, že jsem si myslel, že zdržet se urážek a být slušný platí pro všechny. Ale asi to platí jen pro diskutující ???

  • tomáš marný napsal:

   Milý čtenáři,
   tohle pořekadlo říkám už 25 – 30 let, protože vím, co se bude odehrávat a co bylo na lidi připraveno. Ano je to myšleno obrazně. Značně důrazně. Aby se konečně lidé nad tím zamysleli. Pokud né dnes, tak potom už asi nikdy a trpět budeme všichni. Není to žádná urážka nikoho a ani lidí, kteří konto mají či nemají. Nevím jak důrazněji to ke konci časů ještě říci. Právě za tuhle větu mně kdysi na jiném webu někdo poděkoval, protože si složil skládanku, vybral konto a konto zrušil. Docvaklo mu vše…..

   Banka si s Vašimi penězi, Milý čtenáři, může dělat co uzná za vhodné…..
   Ano podmínky jsme zpřísnili. Nemáme zájem o vulgarismy. Jak jste sám četl co nám chodí do mejlů a diskuzí, je to hrůza…..
   tm

   • Vítězslav Crha napsal:

    Pžesně tak a já s Tomem naprosto souhlasím a tupost lidí a obecná nevzdělanost v dobách internetu je naprosto nepochopitelná. Na internetu je spousta videí na téma finanční krize 2018 a stačí odkliknout a už to tam jede. Např. Vyšehradské fórum každý rok s geniálním vystoupením prof. Oldřichem Rejnušem nemá chybu a je to jeho celoživotní dílo s luxusníma knihami, které napsal jako učebnice investování pro lidi a učebnice pro VŠ ekonomické. mnoho videí se světovým ekonomickým mágem Mike Maloney i s předzvěstí že do konce dekády tj do roku 2020 dojde ke změně monetárního systému, který již dávno přesluhuje. Ta paralela je každých 20-30 let a nyní je to 39 let a jen se prohlubují tzv. přefouklé bubliny,jako jsou např. ceny nemovitostí,akcie a dluhopisy na světových trzích, ropné a drogové produkty a pod.Máš volné nějaké peníze? vlož je do dnes právě pro machinace na burze superlevného stříbra v podobě investičních mincí za 440 Kč a v momentě, kdy se finance opět podloží zlatem,cena stříbra pojede nahoru až do 500% ano o 500%. čtete správně. Stříbro je dražší kov než zlato. I to nám bylo stále klamně tvrzeno. Není to pravda a králové a císaři to věděli. Nás opili rohlíkem generaci po generaci nás krmili lží a klamem.

    • Ctenar napsal:

     Ano, máte pravdu. Je spousta videí o různých, třeba koncích světa v roce 2012. Kolikpak těch konců bylo? Jak píšete, spousta nevzdělaných hlupáků, kteří si můžou založit stránky a psát tam nesmysly. Komu a čemu ten neznalý má věřit? Ten kdo bude víc nadávat?, nebo ten kdo přinese víc příspěvků a důkazů o konci světa, dle Mayské kultůry v roce 2012? Nebo ten, co si přečetl Sibylu? Nebo se naučil ekonomiku a „co on si myslí“? Takových je taky na netu hromada, kteří řeknou a napíší, že v EU a Euro je nejlepší…. Myslím, že obě strany by měly zachovat slušnost a respekt a neposmívat se lidem, kteří to vidí jinak. Duchem a morálkou je třeba přesvědčovat, ne násilím a urážkami.

     • tomáš marný napsal:

      A nyní naposledy milý čtenáři,
      nepochopil jste mnoho věcí. Když se nějaké připravené události dopředu odhalily, tak se nestaly a to je mnohokráte potvrzeno. Bylo připraveno mnoho konců, ke kterým nedošlo jenom kvůli tomu, že byly dopředu odhaleny. A to co udáváte o roku 2012 tak bylo myšleno zcela jinak než jste to pochopil….
      Konec světa může být i jiný výraz než pro zastaralý, konec špatného myšlení….
      A když to vidíte jak popisujete, začněte prosím u politiků a hlavně u pana BABIŠE…..
      tm

      • Petr napsal:

       Potvrzuji ohledně nenastalých konců, několikrát jsem na to narazil ve videích a i V.V. Pjakin mnohokrát říká že při větším odhalení záměru dojde prostě k přehození výhybky na jiný scénář/směr které se plánují a začínají i 20 let dopředu…

     • Miroslav napsal:

      Vstoupit do diskuze Ale když se ptali Mayů , tak jim řekli, že to není konec, ale začátek. A ppodívejte se, co se všechno začalo dít po roce 2012, což ?

   • Vítězslav Crha napsal:

    MÁM DOTAZ, PROČ MI JSOU MAZÁNY MÉ PŘÍSPĚVKY??? Ničeho špatného jsem se v nich nedopustil,jen jsem vysvětlil jak a kam to směřuje a jak ochránit své peníze. Naskočí mi že článek musí projít schválením a konec. Již jsem si toho všiml mnohokráte ale neřešil jsem to. Nyní se pouze ptám co se děje??? Nejsem si opravdu ničeho vědom a nikdy bych nic špatného nenapsal. Jsem zvyklí mluvit k většímu množství lidí na besedách o investicích a jejich výhodách a nevýhodách a o monetárních systémech a jejich koncích či prohrách i s důvody proč. Naprosto nechápu,proč jsem odstraňován z diskusí na tomto serveru. AC 24 už u mně skončilo a nerad bych končil i zde.

   • Ctenar napsal:

    Pane Tomáši. Souhlasím, ale i protestuji. Tak samě i ten, co nám zde nadává se důrazným způsobem, byť neomaleným snaží změnit náš názor, neb, jak každý názor si myslí, že jen ten jeho je ten nejlepší, a nikdo jej neposlouchá a já jsem Vám to říkal…nevidím budoucnost v morálním systému já můžu co chci, jak chci a ty ne. To tady přeci máme. To vážně chceme? To pak nemá cenu nic chtít měnit, neb je to jen výměna jedné kliky za druhou….

    • tomáš marný napsal:

     Milý čtenáři,
     asi jste nepochopil, co tím bylo myšleno. Jestliže řekneme dnes o lidech že se chovají jako stádo (ovce), protože to bylo elitou takto naprogramováno, tak nepřemýšlejí a jednají naprosto proti vlastnímu zájmu a nepoužívají ani mozek. Je to totální sebedestrukce. Jsme kousek od naprosté a nevratné ztráty všeho co máme. Hlavně zdraví a „SVOBODY“. A stádo, jak je známo, mozek nepoužívá. Je to tedy jiný výraz pro (lidi s amputovaným mozkem) pro stádo. Jasné? Pevně věřím, že jste to pochopil. Ztrácíme ale zbytečně čas nad slovíčkařením.
     Bylo by vynikající milý čtenáři, kdybyste si přečetl následující celou stať, článek. Tam je to také jasně řečeno.
     https://tadesco.cz/driv-nez-bude-pozde-by-bylo-dobre-se-nad-nasledejicimi-radky-zamyslet/

     Lidé, probuďte se prosím konečně…..
     tm

 4. Alois napsal:

  Tak nevím, ale žeby hotovost byla výrazně bezpečnější než peníze v bance? Možná na takové fintičky jako byl Kypr, Krěta, nebo kde to bylo, ale ve velkém průseru ani hotovost nebude žádná jistota – viz rok 1953…

  • mino napsal:

   Ale veď to nie je len o tom aby si doma držal koruny, rozlož si ich rozumne, investuj rozumne do vecí ktoré si udržia hodnotu.

 5. CZK napsal:

  Jenom k těm německým bankomatům: Skoro prázdný bankomat není ještě úplně prázdný bankomat. To zařízení komunikuje s bankou vzduchem a když se blíží jeho vyprázdnění (Ale to neznamená, že když to přestane vydávat jeden druh bankovky, že už nevydá nic. Jenom třeba místo 1000 vydá 2×500), banka o tom dostane zprávu a pošle obsluhu k jeho doplnění. Problém možná nastal v tom, že teď byla spousta svátečních dnů, kdy se nedoplňovalo, protože to by musely ty firmy zaplatit zaměstnancům sváteční příplatky.
  A o co tady jde? Nooo ? No přece o prachy 🙂

  • tomáš marný napsal:

   Jde o to, že jste asi nepochopil co jsem psal. Včera a dnes svátky nebyly a přesto se nezavážely nikam peníze. ANI DNES!!!!!
   tm

   • CZK napsal:

    Pravdou je, že jsem z toho článku nepochopil, že se jedná o aktuální stav právě dnes, tedy 3.1.2019. Tak nějak jsem počítal, že to třeba trvá den až dva, než se ty informace dostanou k Vám a nežli to hodíte na síť.
    Ale to nic nemění na tom, že bankomaty, které jsou „skoro prázdné“ ještě nejsou prázdné. Jinak by mě zajímalo, jak může zákazník poznat, kolik toho v bankomatu ještě zbylo? Někdy se stane, že třeba (u nás) bankovky 2000 dojdou, ale bankovky 1000, 500 a 200 jsou ještě do poloviny kazety plné. Ale to běžný klient nepozná. Prostě pro běžného klienta bankomat buď „dává“ nebo „nedává“.
    Tím nechci vyvracet Vaši teorii, protože dneska je možné vše. Jenom by mě zajímalo, jak zdroj informace poznal, že bankáče jsou skoro prázdné.

 6. Maroš napsal:

  Takže – /nie všade/ – ak mi dôchodok pošle 3 osoba – bankasi strhne 3 eurá, ak si dôchodok nechám na lazy z banky posielať poštou – znova mínus 3 eurá, a mínus tringelt poštárke. „Samozrejme“ – dôchodok mi chodí poštou priamo, ale údajne v roku 2022 budú tieto platby povinne bezhotovostné. A od suseda kúpim jablká a vajcia tak, že si moju kartu pretiahne cez zuby? Alebo mi dá číslo svojho účtu a ja mu pracne prevediem v okresnom meste 10 eur – z čoho mu ako za vklad 3. osoby – strhnú 3 eurá? A čo ostatné platby – strhnú Telekomu 3 eurá z môjho 16-euroveho šeku? Jáj – to budú akože trvalé príkazy – a keď sa niečo stane – štát nebude mať na dôchodky? Debet a potom exekúcia? Toto treba už zlikvidovať z povrchu zemského! Veď tretie osoby sú automatickou súčasťou obehu peňazí! Na tomto budú parazitovať banky s dovolením ich nájomného štátu?! Ku.va!
  https://www.aktuality.sk/clanok/653108/banky-zvysuju-poplatky-prehlad-najvacsich-zmien/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 7. Martin Rubáš napsal:

  Pád nepřišel, ale přijde. Připravme se na další krizi. Ekonomický cyklus je u konce a čeká nás horší krize, než po pádu Lehman brothers.
  http://www.epshark.cz/clanek/980/ekonomika-zima-se-blizi

 8. Lekno napsal:

  Žádná krize nebude, pouze „zdravé zpomalení ekonomiky“, uklidňuje guvernér ČNB
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201901048864920-Rusnok-CNB-varovani-krize/

  uvidime, co krasneho nam penazokazci prinesu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..