Pád letadla Ethiopia Airlines B737 MAX a co k tomu asi vedlo. Animace

…..podívejte se na zajímavou animaci co pravděpodobně vedlo k pádu letadla Ethiopia Airlines B737 MAX 8….

00:05

Letadlo společnosti Ethiopia Airlines typ B737 MAX 8, číslo letu ET302, odstartovalo z Addis Abeba ráno v 08:44 a 6 minut po startu se zřítilo krátce po oznámení pilota, že se na palubě jedná o technické problémy a raději se vrací. To bylo ale pozdě. Počasí bylo dobré a pod oblaky se vyskytovaly turbulence. Pilot měl nalétáno 8.000 letových hodin, což odpovídá 8 roků praxe. Jen na vysvětlenou, za rok může pilot nalétat pouze 1020 hodin s dopravním letadlem.

Na simulátoru, který pravděpodobně předvedl události za letu, jsou vidět některé nesrovnalosti. Krátce po vzletu se na křídlech objevují vysunuté rušící klapky vztlaku křídel. Mohou být použity pouze po přistání, aby křídla nebyla nadnášena, vytvoří se za nimi turbulence a vztlak je tím znemožněn.

Za letu nikdy nesmějí být vysunuty…..

 

 

Pro znalce angličtiny:

Pilot vysvětluje systém nazvaný MCAS a co mohlo vést ke zřícení letadla…..

Pravděpodobně pravdu se lidé oficiálně nikdy nedozví…..

A hlavně, pokud byla prozrazena možnost převzít kontrolu nad letadlem odjinud, budou vysvětlovat nevysvětlitelné nevysvětlitelným….

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. jirik napsal:

    Denník sa v článku odvoláva na “osobu, ktorá skúmala komunikáciu letových dispečerov” z nedeľného letu. A podľa slov tejto osoby si dispečeri všimli, že lietalo stúpalo a klesalo o stovky metrov, pričom jeho rýchlosť sa zdala nezvyčajne vysoká.

    https://www.hlavnespravy.sk/pilot-lietadla-spolocnosti-ethiopian-airlines-vystrasenym-hlasom-ziadal-dispecerov-o-navrat/1698506

  2. GEO napsal:

    ŽE to někdo udělal úmyslně a ty lidi zabil bych tomu věřil, děje se to dnes a denně ,žerem sračky stříkají na nás sračky pijem sračky chemoterapie sračka i to očkování používají proti lidem planeta je přeplněná ale není důvod likvidovat bílou rasu, nositelku všeho vědění a pokroku …nebo chcete jen modlící se kozomrdy zde na celé planetě ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.