Pádný důvod, proč nebýt na sociálních sítích a seznamkách

Před delší dobou jsem vám slíbila článek o tom, co se změní, když jste nebo nejste na sociálních sítích a velkých seznamkách…. Existuje mnoho důvodů, proč tam nebýt a vy jistě většinu z nich znáte. Kromě energetického dopadu (o kterém chci hlavně psát v tomto článku) je hodně diskutovaný zejména Facebook, který své uživatele velice špehuje a ví o nich prakticky všechno.
Facebook je výzvědná služba Vatikánu, která veškerou komunikaci a veškerou historii prohlížení každého uživatele sleduje a odesílá k archivaci. Pokud jste kdykoliv něco na FB napsali nebo naklikli, Vatikán to ví. A svoji knihovnu se nebojí sdílet s dalšími institucemi, v případě že na vás budou chtít něco vyšťourat.
Nebo jen zkrátka využít vaše data a data ostatních spoluobčanů k tomu, aby vytvořili určitý profil mentální úrovně obyvatelstva v dané lokalitě. A tento profil může být použit například na lépe cílenou masovou vymývárnu mozku, lépe cílenou podprahovou reklamu. Zkrátka lépe vědí, jak na nás a jak s námi manipulovat. Jak nám vsugerovat potřebný názor a myšlenky, které jim hrají do karet. Není to tedy jen o datech jednotlivce, je to i o datech kolektivu.
Facebook prodává vaše soukromí. Víte, kolik toho na vás má?
https://www.youtube.com/watch?v=cRVDItVNEZo
Vyšlo mnoho článků i videí o tom, jak nás facebook sleduje, nemá smysl to zde dál rozmazávat… Ale jak je to s těmi dalšími servery a jaký je energetický dopad? Na to se zaměříme právě dnes.
Zapomeňme teď na téma sledování lidí, archivace komunikace, cílení reklam a jiné chuťovky, o kterých už ví každý, kdo se tématikou trochu zabývá. Co vám zatím skoro nikdo nevysvětlil, je energetický dopad na vaši bytost.
Pokud si vytvoříte profil na velké sociální síti určené k vzájemnému seznamování, kde se pohybuje zejména spodina obyvatelstva, připojujete se do určitého energetického pole.
Vysvětlím prvně pojem ,,spodina“: Spodina jsou lidé, kteří žijí plně v matrixu, nemají kontakt se svou duší ani s duchovnem. Reagují na jídlo, světlo, pivo, sex, fotbal, peníze, auta, beauty, katastrofy, čtou bulvár, mluví sprostě, jsou mentálně nevyrovnaní sami se sebou a se světem. Jsou to materialisté, egoisté, zaujatí sami sebou a hmotou, o které si myslí, že ji vlastní. Posedlost hmotou supluje u nich vnitřní prázdnotu, kterou se snaží něčím zaplácnout. Nehledají v sobě, hledají to venku. Obvykle nemají vysoké IQ, jsou primitivní a jsou v různých směrech lidsky dysfunkční (alkohol, drogy, sexuální úchylky, absence sociálních dovedností, labilita, agresivita, atd.). Krátce řečeno: Jsou to destruktivní, toxičtí lidé.
Seznamky v současné době nejvíce okupují zoufalci, kteří mají problém seznámit se normálním způsobem s normálními lidmi. Bývají tam tedy zejména všelijací asociálové, nebo úchyláci. Normálních lidí je na seznamkách naprosté minimum. Buď jsou tam jen dočasně, nebo na zkoušku, nebo kvůli kontaktům na nějaké známé, či kamarády.
Na seznamkách můžete najít přítele i dobrého partnera, pokud zaúřaduje veliké štěstí, ale vysoce hodnotné a vysoce konstruktivní bytosti tam prakticky nenajdete, protože to tam z konkrétních důvodů nesnesou a neunesou. Jedinou polo-výjimkou je nyní možná tak Facebook, který svou agresivní podprahovou manipulací donutí i lidi, kteří by na něm jindy nebyli. Velký tlak dělá i společnost: ,,Kdo není na FB jakoby nežil“ ale to není klasická seznamka, tudíž na něj tento výčet nelze plně aplikovat, pouze částečně.
Já na FB taky zkušebně byla, ale účet jsem deaktivovala hned první den a to jsem tam ani nic o sobě nezadávala a nenahrála jsem na něj nikdy svou fotku. Ale po prvních deseti minutách proklikávání a zjišťování co to vlastně dělá, se mi udělalo špatně. Takže jsem to rychle zrušila.
Abyste opravdu pochopili o čem píšu a nechápali mě zkresleně, vzpomeňte si, co se děje na službě lidé.cz – jako dítě jsem na té službě strávila opravdu hodně času a poznala jsem přes tu službu pár lidí. Takže mám velmi dobré srovnání tehdy oproti dnešku, kdy se ta služba postupem let zvrhla na absolutní dno a bahno naší společnosti. Normální člověk už tam nevydrží ani dva týdny, protože to tam okupuje výhradně spodina, která ho odtud vyštípe…
Před asi pěti lety jsem měla nějakou slabou chvilku a pokusila jsem se na lidé.cz vrátit. Co jsem tam hledala? – Možná sentiment, možná jsem se chtěla podívat jak se změnila služba, jak vypadají lidé co jsem tam tehdy znala, jestli tam ještě jsou, nebo nejsou (… nejsou, po chvilce mi došlo proč).
Ten účet byl aktivní pouze dva týdny, možná ani to ne. Poté jsem ho zrušila, protože jsem z něho byla naprosto zoufalá. Přestože jsem tam netrávila čas a nechodila do chatu, měla jsem pořád zaspamovanou schránku nabídkami úchylů buď na sex, nebo sexuální hrátky (typu sado maso) za peníze. Nepoznávala jsem tu přátelskou službu kterou kdysi dávno lidé.cz bývalo a rychle jsem ji opustila. Mimojiné jsem díky této chybě měla pěkné energetické problémy a po zrušení jsem se musela delší dobu regenerovat.
To, co mě přinutilo ten účet zrušit, takový vrchol vší hrůzy, byla zpráva od nějaké mně neznámé ženy, která mi napsala že jsem ,,ku*va“ a že ,,pí**á mého chlapa“ … Hodně sprostě mi tam nadávala a já úplně zmateně koukala na tu zprávu, absolutně neschopná se zorientovat jestli si mě s někým třeba nespletla, nebo jestli je nějak mentálně narušená… Udělalo se mi zle, účet jsem hned zrušila a už nikdy v životě podobnou chybu neudělám. Tohle mi bohatě stačilo.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: Aluška.org – Pádný důvod, proč nebýt na sociálních sítích a seznamkách

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Soto napsal:

  Fb je neživá mršna, každej mele něco svého a myslí si že diskutuje. To ano , ale nejvíc jen sám se sebou. Ti nejlepší mají stovky přátel až tisíce, to musí být teda ultra přátelství.
  Služby jsou vymyšlené tak aby vychovavaly lidi do úplně debility.

  Našel jsem způsob jakeš takeš , jak přijít celkem k zajímavým informacím, které si lidi sdílejí, jinak by byl fb pro mně zakopanou mrsinou.
  Fb zablokuje profil s fotkou prsa, co si ani nevšimnete , a totální pseudoprofil nechá.

  Osobně potřebuji inteligentní internet, je vymyšlený už skoro 20 let, ale to přeci nejde aby každý disponoval inteligentním vyhledáváním a ještě zdarma. Inteligentní vyhledávač je u mně takový, že tam zadám – Ty víš moc dobře, co mě zajímá, tak ukaž, co nabiziš polointeligentní robote!
  Tak a teď by jen sypal perly. 🙂 Porovnejte to s tím hnojem ve kterým se všichni vyhledavající musí prohrabovat.

  V komunismu nejsme.

  Takže máme ohlupujicí sluzby a ti co o tom rozhodují se předhání ,aby to vydrželo co nejdéle.

 2. Jara napsal:

  Pozor na Vatikán a jeho pojem o duchovnosti ! Neztrácejme se v záplavě informací a přípomeňme si,co je to Duchovnost. DUCHOVNIOST JE VNITŘNI ,NEMATERIELNI ROZVOJ OSOBNOSTI ( a vůbec zde nezmiňuji náboženství,které vše překrucuje,mate a klame věřící,všechna náboženství vymysleli falešní hráči sloužící materielnímu rozumu pro své otroky a vazaly na Zemi ) Žijeme v čase důležitého osobního roizhodnutí. 1. Buď se dám na stranu Duchovní Podstaty- Rozvoje ( rozvoje osobnosti a Duše,k samostatné,nové a vyšší vesmírné bytosti) 2. Přistoupím na ovladání Materielního rozumu–klamu,matení a destrukci v roli otroka.Neexistuje třetí možnost.Plamné řeči o tom,že ,,…To neovlivním,že o tom nerozhoduji ap..“jsou velkým omylem pouhého otroka.Ti,kdo takto uvažují nejen zastavují svůj vývoj,ale slouží slepě a věrně Materiálnímu rozumu,jsou na straně utrpení,válek,zla na Zemi. Je velmi,velmi důležité,na kterou stranu se dnes Vědomě přidávám. Protože tím se právě ,,Miska Vah“ dobra či zla automaticky posouvá a mění. Jak ? Měním Informační Pole Země a tím i Vyšší Systém. Nastavený systém. A tím ovlivňuji i množství a sílu přírodních katastrof,doprovázející změny na Zemi. Dnes je mnoho Probuzených,jež se vědomě přidali na Duchovní stranu a osobní rozvoj,hledají Pravdu a zajímají se . Přžipomínám,že materielní vesmír je tvořen zhruba pouze 5 % a není Podstatou,stejně jako naše materielní těla.Podstata je na opačné straně ! Největším ponížením a ubohostí člověka je nemít svůj vlastní,osobní názor,neschopnost pozorovat a vnímat události kolem sebe a tvrdit,že nic neovlivňuju. Je to omyl a krok k vazalství a autodestrukci,volba otroka.

  • mahonny napsal:

   Presne, ani v biblia ti nazaručí spásu, všetko je to len viera, nádej, že bude lepšie.. Sibyla písala o konci Európy aj to, že ten kto hľadá PRAVDU, tak stále v nej nežije a je zatratený !!.. To oponuje biblii, že „blahoslavení, ktorí uverili, lebo ich je nebeské kráľovstvo“ Ale veď predsa je to len jedna z mnoha kníh života, teda cenzúrovaná(čo sa im hodilo na manipuláciu), no tá kniha skryvá časť pravdy..

   No hej, poviete si ,že načo som potom žil, keď aj tak celý svet pominie.. pominú vaše starosti, váš doma, auto, vaše deti.. všetko sa raz zničí, všetko je dočasné.. zostanú vaám len spomienky/ zážitky/ výtržky či okamihy na ľudí, ktorých ste mali „radi“, kde ste boli ako malé DETI, kde ste cítili pociť šťastia, radosť..

   Jop, všetci čakáme na zmenu, na druhý príchod Krista či na nového falošného Mesiáša – Antikrista, ktorý spasí svet.. No prečo by sme si to my Slovania, deti svetla mali našou NEČINNOSŤOU vôbec zaslúžiť ??? Nič sa nespraví samo, i keď biblia opisuje, že sa nemáme starať o zajtrajšok, že poľne vtáky neseujú a predsa majú zrno na poli atď… Jasné, kto hľadá pravdu/ podstatu, ten sa aspoň v očiach stvoriteľa – energie snaží .. kto ho hľadá, kto hľadá lásku, ten ešte nemiluje, ale CHCE.. a to je u Boha najdôležitejšie – Myšlienka (snaha o dobro), čin (úkon)

   • Vatikán a jeho pojem o duchovnosti ! napsal:

    Citat:
    „Presne, ani v biblia ti nazaručí spásu, všetko je to len viera, nádej, že bude lepšie..“ Sliby = Chyby! Doufaní je falešná cesta bezpečnosti!

    Citat:
    „Sibyla písala o konci Európy aj to, že ten kto hľadá PRAVDU, tak stále v nej nežije a je zatratený .“ Ano, měla pravdu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.