Pan Drahoš ? Ohrožení státnosti a České Republiky

…..bylo by dobré, kdyby lidé pochopili, jakého pochybného člověka se snaží pražská kavárna dosadit na „trůn“ České republiky. Uvažujte velmi pečlivě, dřív než bude pozdě….

11:54

Článek začneme následujícím úvodem:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Římský_klub

Co z toho plyne? Pokud máte zájem podpořit GENOCIDU svoji vlastní, svých dětí a celého národa, tak určitě zvolte DRAHOŠE. Je to sebevražda. Snad ani lidé s amputovaným mozkem by ho nevolili…..

Pan Drahoš ? Ohrožení státnosti a České Republiky

  1. 01. 2018 8:45:00

Je mi smutno, z útoků na Miloše Zemana. Zejména od lidí, kteří mu nesahají ani po kotníky. Zdá se, že média prezentují pouze názory „kavárny“ … Tyto volby nejsou volby, ale občanská válka !

Zdá se mi, že kromě „kavárenské“ Prahy, celá republika velmi dobře chápe, kdo je Miloš Zeman. PAN PREZIDENT ! je člověk, který má své názory a nenechá se ovlivňovat. Je to člověk, který velmi dobře chápe, že se Česká Republika nachází ve zlomovém okamžiku dějin a je schopen tyto pojmy konkretizovat a pojmenovat i za pomoci takzvaných sprostých slov. Podle vědeckých studií, jsou lidé mluvící sprostě upřímnější a poctivější, než lidé, kteří se neprojevují. Zdá se, že celá Česká Republika kromě Prahy, to chápe. Můj osobní názor je ten, že to velmi dobře chápe i „kavárna“ a proto se tak úporně snaží proti panu Prezidentovi bojovat a útočit na něj i těmi nejpodlejšími způsoby. (Někdy mi Miloš Zeman náramně připomíná Winstona Churchilla) Oni by tam totiž měli rádi jednoho z nich, nebo někoho, koho by mohli ovlivňovat. Je nanejvýš šílené, že mainstream, takzvanou „českou televizi“ a média obecně, ovlivňuje právě tato skupina, která naprosto nereprezentuje názor občanů a prosazuje svoje vlastní názory a zájmy. (stačí se podívat, kdo pana Drahoše sponzoruje) Velmi dobře je to vidět zejména na sociálních sítích, které čím dál víc začínají mazat, nebo blokovat nepohodlné názory a účty uživatelů. V ČR dokonce vznikají různé „startupy“, které jsou zaměřeny na monitoring sociálních sítí, spolupracující s neziskovými organizacemi, které by rád pan Prezident omezil. (je jedno, zda jsou placeny z Vašich daní, či Sörösovými aktivitami, jsou to organizace, které bojují proti české státnosti – proto ty útoky proti prezidentovi) Chtěl bych vyzdvihnout zejména projev Miloše Zemana vůči imigraci, kde jsou zcela přesně definovány pojmy, které se pan Drahoš ani neodváží (neumí) říci nahlas.

Zásadní projev Miloše Zemana zde: Czech President speaks plainly about Islamic culture and its effects on Civilization Tento projev se neodvážilo vysílat žádné médium, v této republice. Dále bych chtěl vyzdvihnout rozhovor s první dámou paní Zemanovou, na téma českých zájmů a Miloše Zemana: Zde rozhovor s paní Zemanovou

Každý, kdo se cítí alespoň trochu vlastencem, ten musí jasně vnímat, co pan Drahoš reprezentuje. Totiž: názory, myšlenky a činy takzvaného Římského klubu a dalších organizací, které jsou všechno, jen ne vlastenecké. Pan Drahoš představuje svou adorací Angely Merklové, BilderBergu a Římského klubu (zednáři) natolik velké ohrožení České státnosti, že se nebojím říct, že kdyby byli u vesla takoví jako on, tak nebude trvat dlouho a Česká Republika zanikne. V současné situaci, je Česká Republika naprosto maximálně ohrožena zejména žalobou na imigrační kvóty, ale i takzvanou Dublinskou dohodou, či smlouvou, kterou ohrozil Českou Republiku už Bohuslav Sobotka. V současné době: Smlouva migračních Evropských pravidel (Dublin IV) & Evropská sociální charta. // Drahoš jí podepíše, Miloš Zeman ne !!! Bude-li zvolen pan Drahoš, netroufám si říci, kam až tento strašlivý průšvih, který může skončit likvidací naší republiky zajde. Není problém, vyhledat si dřívější výroky pana Drahoše, zejména výroky, jimiž uznává Islám. Já osobně neprosto nechápu, jak je možné, že toto ohrožení lidé stále nevidí. V Anglii již existují celá města, která ovládají muslimové. Ve Francii části měst. V Německu již začaly platit nové zákony, které ve svém důsledku zakazují kritiku a představují defacto likvidaci základní listiny práv a svobod, kde se říká, že se lidé můžou svobodně vyjadřovat a cenzura je nepřípustná. Ve Francii je mnoho míst, která byste si mohli splést s Afrikou. Švédsko je úplně v háji, tam dokonce policie nahlas řekla, že již není schopna chránit své vlastní občany a v podstatě se o tom nesmí psát. Jen si vzpomeňte na letošního silvestra v Německu – odělené prostory pro muže a pro ženy (ani to nefungovalo) všude (i u nás) betonové zátarasy. O letošních vánocích, rušení oslav vánoc, přejmenovávání vánoc, na svátky světel … opravdu musím pokračovat ?

Likvidace Zemana a posléze Babiše ve prospěch zahraničních zájmů. Drahoš mezi řádky otevřeně říká, o co mu jde. Vytáhne nějakého nového poslušného Nečase, varuje expert Koller

My jsme tak malý národ, že si takové chyby nemůžeme dovolit. Každá taková chyba představuje riziko zániku našeho státu. Jenže pan Drahoš zlo neslyší, nevidí a má zakázáno o něm mluvit ! Je pro mě nepochopitelné, že člověk v obleku, který sice nepoužívá expresivní výrazy je pro někoho ten pravý kandidát, na rozdíl od někoho, kdo je schopen věci alespoň pojmenovat ! My potřebujeme prezidenta, který bude hájit národní zájmy. Ne zájmy římského klubu a Bruselu ! Teď není čas na hádání. Není čas na plytké hádky o Peroutkovi, Mašínech, nebo o „aktivistkách“, co si strkají zmrzlá kuřata mezi nohy ! Teď jde o všechno ! Jde o Českou Republiku jako takovou a její záchranu ! Prosím uvědomte si to !

NEOLIBERÁLNÍ FAŠISMUS MMF A VOLBA ZLOČINCE DO PREZIDENTSKÉHO KŘESLA

Zdroj: https://gutt.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=643933

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Pan Drahoš ? Ohrožení státnosti a České Republiky"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Rusko – zmiznuté rody /a mestá/
Russland: verschiedene Städte
http://biblio.unibe.ch/web-apps/maps/zoomify.php?col=ryh&pic=Ryh_5917_59

Použiť Translator
https://kadykchanskiy.livejournal.com/

Nula
Host

ejj Ty divošisko jeden…?! 🙂 Šikovná linka na tie rody – idem to okukať trochu viac. Vďaka za linku aj za priestor. Už dávnejšie som po týchto archívoch bádal kôli argumentáciám, ale nedarilo sa – tak som to odložil na stranu zabudnutia. Teraz sa musím zo zvedavosti k tomu znovu vrátiť 😀

Yintrovert
Host
Yintrovert

Naprosto souhlasím,nacházíme se teď ve zlomové době a je velice důležité aby Miloš získal dalších pět funkce prezidenta.Pan Drahoš by nás přišel hodně draho…To je snad ještě větší bestie,než „černý kníže“ a z toho jeho elitářského ksichtu je mi úplně na nic.Pevně věřím že Miloš zase vyhraje!

sudetenfranz
Host
sudetenfranz

i já Pevně věřím že Miloš zase vyhraje, pakliže nedojde zase k pulhodinovému vypadku při sčítání hlasů….
neskutečný jak mainstream jede bomby proti Milošovi . od tý doby co má učet sereš v unicredit,tak krysy
plněj plán snad na 200 % víc jak soudruzi a soudružky z 50. let

Liběna
Host
Liběna

„Bublinky“ u Drahoše – viz. foto https://www.novinky.cz/domaci/460708-drahos-trva-na-dvou-debatach-se-zemanem.html
2x u zvednute ruky, jedna se zda byt u lokte, mala pod pazi…a ta nejvetsi za hlavou…alespon to tak vypada, ze je za hlavou a jedna pidi u jeho zeny a pak jeste asi dalsi 2 pidi…: )

Rodo
Host

Tchán se před chvílí vrátil z hokeje v Třinci a prý tam byl Drahoš údajně chtěl lidem vymývat mozky ale že prý ho fanoušci Třince totálně vypískali zloducha dobře mu tak ať vidí že krom vygumované Prahy ho mají všichni na háku 😆😆😆

alena
Host

Doporučuji k shlédnutí na matrix-2001.cz , odhalený vesmír – část: operace chaos, Corex Good+David Wilcock.
Tam je ukázka toho, čeho chtějí u nás dosáhnout.
Ale nedosáhnou!

jirik
Host
jirik
Jiří Drahoš pochválil Kalouska, ten mu vzkazuje: „Nesmíte mluvit pravdu!“ Také prezidentský kandidát Jiří Drahoš přijal pozvání do TV Arény Jaromíra Soukupa, aby čelil jeho poněkud zlomyslným a dvojznačným narážkám. Co nás ovšem zaujalo, je přiznání prezidentského kandidáta o svém favoritovi mezi současnými politiky. A myslíme, že byste to neuhodli ani na desátý pokus. Abychom úplně nemystifikovali, Jiří Drahoš své politické preference mazaně neprozradil. Co kdyby si tím odradil některého z potenciálních nebo dokonce již rozhodnutých voličů? Ani na dotěrné dotazy generálního ředitele TV Barrandov, kde má své srdce – zda napravo, nebo nalevo – nechtěl být konkrétní. „Nic vám… Číst vice »
Jiří
Host
Jiří

Mám dojem, že lhát je zřejmě Vaše oblíbená činnost.

jirik
Host
jirik

Tak svůj dojem nějak doložte…

martin martin
Host
martin martin

Sledoval jsem sčítání hlasů a poslední hodinu Zemanovi klesly hlasy o 2%, zatimco Drahošovi postupně stoupaly až na konečných symbolických 26,6 %.

jirik
Host
jirik

Nela Lisková – PROČ NEVOLIT DRAHOŠE?
Podle Nely Liskové by zvolení Drahoše znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů! Zachraňme národ a volme Miloše Zemana!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=7wjZd6KF-HU

Liběna
Host
Liběna

v poslednich dnech stranky Tadesco nejak zlobi 🙁 Zkusim vlozit sem…
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460836-nemecke-neonacisticke-hnuti-rissti-obcane-buduje-armadu.html

Liběna
Host
Liběna

a tady mame jednu polularni veverku a nejakeho kocórka mórka : -)
https://www.stream.cz/fenomen/10020814-cemu-vsemu-verime-tomu-neuverite

jirik
Host
jirik

VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila! Martha Issová čte dětem o Aničce a jejích kamarádkách, černošce z Afriky a Cikánce, která neumí číst! Peklo na audio nosiči v podání pro nejmenší odhaluje děsivé procesy inkluze na 1. prioritě!
https://aeronet.cz/news/video-multikulti-snehurka-od-miroslava-donutila-evidentne-nestacila-martha-issova-cte-detem-o-anicce-a-jejich-kamaradkach-cernosce-z-afriky-a-cikance-ktera-neumi-cist-peklo-na-audio-nosici/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!