Papež vyhlašuje válku sexuálnímu zneužívání dětí ze strany kněží

Papež František ukončil svou konferenci o sexuálním zneužívání dětí duchovními v neděli s tím, že vyzval k „totální bitvě“ proti zločinu, který by měl být „vymazán z tváře Země.“

Ve své závěrečné řeči k téměř 200 církevním vůdcům, které povolal do Říma, papež uvedl, že pravidla národních biskupských konferencí proti zneužívání budou přezkoumána a posílena.

František označil duchovní zneužívající děti za nástroje satana. V posledních letech byli odsouzeni nejméně dva vatikánští úředníci za dětskou pornografii.

 

 


Obhájci obětí jsou však konferencí hluboce zklamáni a řekli, že Františkův závěrečný proslov pouze opakuje staré sliby a proto nabídli několik nových konkrétních návrhů.

Seznam 21 „bodů reflexe“, rozeslaný na konferenci, zahrnoval kroky, jako je informování civilních úřadů o těžkých obviněních. Katolická církev bude podle něj tomuto jevu „s nejvyšší vážností“ čelit a děti ochrání, dodal papež. Zavázal se také k tomu, že církev nebude sexuální skandály zamlčovat a vyvine veškeré úsilí, aby byli pachatelé postaveni před soud.

zdroj: reuters.com

Celý summit je samozřejmě divadýlko pro lidi. Pro lidi, které církev označuje za ovečky. Papež má pravdu v tom, že je to dílo satana. No samozřejmě, když celá církev pracuje pod taktovkou šesti padlých andělů. Papež František samozřejmě o sexuálním zneužívání dávno věděl, ale začal jednat, až když tlak sílil. Já velmi pochybuji, že se v církvi něco změní. Ostatně, tzv. bílý papež je pouze mluvčím této zločinecké organizace. Směr určuje tzv. černý papež, generál Jezuitů.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. mino napsal:

  Ferko, veď všetko nasvedčuje tomu, že práve ty si tým nástrojom Satana na Zemi, kroky ktoré robíš v záujme NWO to iba potvrdzujú.

 2. jirik napsal:

  Zde taky návrh, již zemřelého katolického kněze –
  Otcové koncilu udělali na cestě za uvolněním celibátu první krok. Obnovili funkci jáhnů – i ženatých – pro místa, kde to biskupové uznají za potřebné.
  A domnívám se, že stále rostoucí nedostatek kněží povede církev k tomu, že bude souhlasit, aby i ženatí mužové mohli přijmout kněžské svěcení, jak je zvykem u východních křesťanů i u jiných křesťanských církví. (Poznámka vydavatele: Jde o soukromý názor autora. Mnozí jiní – včetně vydavatelů tohoto textu, rovněž kněží – si myslí pravý opak a jsou přesvědčení o nenahraditelné duchovní i praktické hodnotě celibátu.)
  http://www.fatym.com/taf/knihy/laska.htm

  • valsodar napsal:

   ……im nejde o žiadny celibát a o duchovne nemajú ani potuchy čo to vlastne znamená!!!
   Podstata spočíva v pochopení zámeru založenia tejto cirkevnej sekty,ktorá bola založená na prísnom patriarcháte zo 100percentnou homosexuálnou členskou základnou!!!!

 3. doiknowit? napsal:

  Staci si precitat j3zu1tsku prisahu a kazdy pochopi, ako je to so snahou zjednotit nabozenstva, s progresom vedy, moralkou. Deviaty kruh bol zlomeny je na case naplnit proroctva…

 4. Igor Zemánek napsal:

  Co mne skutečně zaráží je to, že někdo tvrdí, že je těch padlých šest. Znamenalo by to totiž, že je v nebi jenom 13 duchovních bytostí kromě samotného Otce. Písmo jasně říká, že jich je třetina. Vidím, že vás někdo tahá za nos. Neberte to jako výsměch, protože Satan dokonale podvedl Evu. Proč by se mu to nemělo podařit i ve vašem případě.

  • tomáš marný napsal:

   Milý igore,
   prosím zapomeňte na bibli a její manipulace s lidmi. Všemu je úplně jinak. Jste si tím jist, že tam je pravda????? Je to snůška lží a podvodů na lidi. Podívejte se kam lidstvo pod taktovkou bible a Vatikánu přivedli. Ano bylo jich 6. Poslechněte si video KARDINÁL JUDAS a tam v autentičnosti dle jeho rozhovoru s padlým andělem to je také potvrzeno. A mimo jiné, nejen tam…..
   Na doložené věci nevěříte, jak jsem zjistil z Vašeho webu, ale budete věřit na podvodnou bibli. Úsměvné…..
   Věřte samozřejmě čemu chcete, já Vám nic neberu, je to svobodná volba Vašeho rozhodnutí. Toš tak…..
   tm

 5. Ctenar napsal:

  Taky souhlasím s tím, že je to pouze komedie pro lidi…
  Tak jak se dělají revoluce, když jsou lidé už moc nespokojení. Je to z deště pod okap a to ještě děravý…
  Nebo jako když se zatleská na sedící vrány na drátech, ty se rozletí a za chvíli se vrátí, jen si každá sedne trochu jinam…

 6. jana napsal:

  je to presne ako s bojom proti terorizmu – na oko velke boje proti teroristom a za chrbtom ich masívna podpora

 7. Martin Rubáš napsal:

  Nevěřím mu ani slovo. Papež František je katastrofa. Je to mocichtivý manipulátor, lže. Podporuje islám i pedofily. Fuj!

  http://www.epshark.cz/clanek/1024

 8. Anthony napsal:

  pozor! Ta BIBLE, kterou vesměs zde zavrhujete, naopak nařizuje svěřovat kněžské úřady lidem ženatým. Listy sv.Pavla..“Biskup ať je 1x ženatý…“
  Tato Bible předpokládá zničení této odpadlé církve, kterou zobrazuje jako nevěstku na 7 pahorcích (obraz antického Říma) v nach a purpuru chlemstající z poháru své zkaženosti.

  PS. dle malachiášova proroctví (nebiblického) je Fanoš poslední papež

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..