Papež unikl před zatčením a byl nucen zrušit rituální obětování dětí v den letního slunovratu

Plánované satanistické masové rituální oběti dětí, které se měly konat o půlnoci v den letního slunovratu (21. června) byly zrušeny poté, co se ten den papež František vyhnul zatčení. Bergoglio byl se svými bodyguardy na cestě na zasedání Světové rady církví ve švýcarské Ženevě, když mu do cesty vstoupili čtyři členové donucovacího orgánu Mezinárodního soudního dvora pro přirozené právo (International Common Law Court of Justice, ICLCJ), přečetli mu příkaz k zatčení, zadrželi ho a pokusili ho doprovodit na předem připravené zabezpečené místo.

 

 

Papež František se zdál být v šoku a zcela znehybněl, když v tom vatikánský bezpečnostní personál napadl dva muže z ICLCJ a strhla se rvačka. Pracovníci ICLCJ utrpěli četná zranění. Zatímco se s nimi personál vatikánské bezpečnostní služby vypořádal, Bergoglio byl propuštěn a spěchal k čekajícímu vozu.

Ačkoli byl zatykač ICLCJ na papeže uznán Interpolem, úřady a soudními i policejními orgány Španělska, Ameriky, Ruska a Srbska, byli čtyři agenti ICLCJ ženevskou policií i přesto zatčeni. Nyní vyvstaly vážné obavy o životy těchto agentů, vzhledem k tomu, že se ženevské policii během výslechu zmínili o členech vatikánském personálu, který je surově zbili.

„Měli jsme potvrzeno, že se Bergoglio chystá zúčastnit dětských obětí a proto byla naše intervence považována za krok, který by mohl konání tohoto rituálu překazit,“ sdělil informátor o konfrontaci, která se odehrála před katolickou bazilikou Notre Dame během zasedání Světové rady církví. „Je to ta samá bazilika, z níž v roce 2014 záhadně zmizela spousta dětí a ve které byly objeveny známky rituálních obětí.“

Dne 18. července 2014 byl Bergoglio Mezinárodním soudem ICLCJ odsouzen za trestné činy proti lidskosti a spoluúčast v kriminálním spiknutí, které zahrnovalo obchodování s lidmi a zabíjení dětí. Během ročního soudního procesu svědčilo před šesti mezinárodními soudci a třiceti členy poroty přes 68 očitých svědků, že Vatikánu jsou vypláceny obrovské sumy peněz za pravidelné dodávky děti přes vatikánský pedofilní kruh uctívačům Satana po celém světe – vůdcům církví, podnikatelům, politikům a elitě po celém světě, včetně členů evropských královských rodin.
Dvě dospívající ženy před soudem dosvědčily, že je papež František znásilnil během dětských obětí, které se v letech 2009 a 2010 konaly v Holandsku a Belgii. Další svědek uvedl, že byl přítomen během setkání Bergoglia, který byl v té době argentinským biskupem, a vojenskou juntou (radou) během argentinské Špinavé války (70. léta) – František pomohl s dodávkou 30 000 dětí nezvěstných politických vězňů do vatikánského pedofilního kruhu. Mnohé z nich byli pohřbeny v katolickém masovém hrobu ve Španělsku.

 

ČTĚTE VÍCE: Vatikánský pedofilní kruh, obchod s dětmi, masové hroby a pohřešovaní novorozenci. Strašlivé praktiky satanistů v čele s papežem Františkem

 

Z dokumentů soudu ICLCJ: „Jorge Mario Bergoglio, jako odpovědný vedoucí představitel Vatican Incorporated a Římskokatolické církve, byl řádně odsouzen Mezinárodním soudním dvorem pro přirozené právo za zločiny proti lidskosti a spoluúčast na kriminálním spiknutí, které zahrnuje obchodování s dětmi a zabíjení dětí (ICLCJ, soudní spis č.: 06182014-001, ve věci lid vs. Bergoglio, Welby et al, 18. července, 2014).

 

 

Zatykač byl vydán oddělením trestního soudnictví ICLCJ v Bruselu třicátý den v květnu roku 2018 C. Redvers, LL.B., úředník soudu.“

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

40 komentářů

 1. Hum napsal:

  Cele sa mi to nezda

 2. Dupont napsal:

  To je neskutečné,to snad ani nemůže být možné nebo ano? Ratzinger je to samé

 3. Rodo napsal:

  Škoda že ti agenti nebyli lépe bojově vycvičení aby je ochranka toho šmejda satanského papeže nemohla přemoci doufám že se usmaží v pekle ten parchant i s celým proklatým vatikánem za ty ubohé děti

 4. Andy napsal:

  Takže jak? zatknou ho tedy? 😮 …

 5. Beneda napsal:

  Vážně na papeže zatykač? To je ale chlivak a obětovat děti! Říkal jsem si co se asi dělá na temné straně když dojde na Slunovrat. Teď jsem chytřejší a vůbec se té zprávě nedivím. Věřím tomu

 6. pavol napsal:

  no drahý veriaci…po preštudovaní tejto stránky musí aj ten najzarytejší pambičkári otvoriť oči a priznať, že katolícka cirkev na čele …až sa mi hnusí napísať pápežom Františkom, je len tlupa pedofilných a buzeranských a dokonca satanistických zločincov na čele z pápežom. Ale česť tím kňazom ktorý sa na tomto nepodieľali ani nepodieľajú a ktorý sú čestný veriaci.
  Vitajte v ITCCS.ORG a Medzinárodnom tribunáli na zločiny cirkvi a štátu. http://itccs.org/

  • Kamil napsal:

   ICLCJ, je tým jednoho muže a pár příznivců. Není to orgán jmenovaný nějakou vládou není ani skutečnou mezinárodní organizací. Je to jen pár fandů co si hrají na spravedlnost. Proto dopadli, jak dopadli a od jejich akce nelze očekávat, nějaký skutečný výsledek.

   https://rationalwiki.org/wiki/International_Tribunal_into_Crimes_of_Church_and_State

  • Michal Frnka napsal:

   Pavol: Včera jsem se proletěl jako pták. Normálně jsem mával rukama a letěl! Věříš mi? A uvěříš, když o tom napíše tento, nebo jiný web? Dávej si pozor na jazyk! Já jsem církev, poněvadž jsem její člen a za zločince se nepokládám! Viník je pokud vím konkrétní člověk, ne celá organizace. Takže bych byl s tou tlupou opatrný. Jinak se říká pán Bůh, nikoliv pám Bůh. To je k těm Tvým pambičkářům, ty chytráku.

  • Maroš napsal:

   pavol – s prirodzeným právom by som bol opatrný – jednak je to záležitosť konkrétnej kultúry, a aj ak by sme vychádzali povedzme z našej slovanskej kultúry domrvenej žido-kresťanstvom, stále po našom svete chodí kopec veľmi inteligentných psychopatov, ktorí majú tiež určitý svojský pojem o prirodzenom práve – o práve narcisov ovládať svet! Zo spočiatku „len“ hnutia odporu proti talianskym feudálom sa vyprofilovala talianska mafia – pretože ako povedal Ladislav Mňačko – zmyslom moci je lešte väčšia moc, takže – aby tento „dobrý úmysel“ /na povrchu/ – neviedol znovu do pekla – pretože – ja osobne NEpovažujem za prirodzené právo – právo dobrovoľne sa vzdať svojich práv!!! /prečítaj celé!/ Napríklad – môžem sa vzdať pôžitkov z plnenia takýchto práv – môžem sa zriecť dedičstva – ale rozhodne nie práva dediť! Treba viac čítať medzi riadkami – zmluva nerozmýšľa – zmluva HOVORÍ. Právo musí byť definované jednoznačne. Stále platí, že antimafia je rovnako tiež mafia. Dnes sme svedkami bojov medzi ríšou Červeného draka /Rot-Schield + USA+Izrael/ a ríšou Bieleho draka /Rockeffeler + Čína + Japonsko/ – a teraz – kto je lepší pre nás?
   Spasiteľský komplex je vždy MOCENSKÝ komplex!
   Světu vládnou psychopati
   https://www.youtube.com/watch?v=t7QHgipE4fI

 7. Michal Frnka-spisovatel napsal:

  Co je to za zdroj? A psali o něčem takovém i v sériózním tisku? Proč o tom nebylo dříve v televizních novinách? Pokud někdo bude předvádět takové lži a nemluvím jen o papeži, ale i o jiných církevních pohlavárech, kteří jsou dejme tomu pedofilové. Jen to pomůže v jejich zločinu. Lidi totiž těmto hoaxům nebudou věřit a církevní pedofilové budou jakoby pevní v kramflecích, co se týká případného pokazení jejich pověsti a spíše si na děti dovolí. Satanistů pedofilů a homoušů, je v církví dost.

  • tereza napsal:

   Michale, a komu myslíte, že patří ten „seriózní“ tisk? Odpověď na tuto otázku je částně odpovědí na tu Vaši.

   • Michal Frnka-spisovatel napsal:

    Pokud jsi admin, tak mám dotaz. Když tvořím nějaký web, proč nedávám možnost mazání vlastních komentářů? Nic proti, ale možná si nebudu přát tu mít některé věčně. Budu požadovat smazání. Jsou tu mé osobní údaje, předem mne nikdo neupozornil, že budu-li komentovat, komentář nejde smazat.

    • raja napsal:

     Náš web není Facebook. Pokud se tedy rozhodnete komentovat, važte svá slova dobře. Když někomu něco řeknete v reálném životě, také to nemůžete kouzelným tlačítkem vymazat. Avšak pokud vás trápí nějaký konkrétní komentář, ráda ho za vás smažu, pokud mi sdělíte jaký to má být.

     • Michal napsal:

      Za svými slovy si obvykle stojím, nebude třeba. Je to jen o psychice. Není dobrý pocit být někde věčně se svým jménem. Bohatě stačí u mého jména napsat třeba Michal F. Smazat povolání spisovatel. Komentáře nechat, aby dávaly logiku a měly smysl i ty odpovědi, když je tu takový systém, nemohu ho kazit. Tato varianta bude asi nejlepší. V podstatě příště kdybych komentoval, napíšu jiný název a je to ne? Druhá možnost by byla smazat ty komentáře, tedy nechat smazat Tebou, ale pak by nedávaly smysl ty odpovědi a buď by je museli mazat i další, nebo nechat tak. To by bylo zajisté proti plánu někoho. Napiš mi tam raději u všech mých komentářů, Michal F. Ten komentář jak se ptám co je to za zdroj, nechéj prosím tak jak je, i s tím spisovatel. Trošku jsem zmínil i můj protest proti homolobby. Jsem na to hrdý a nechci být neznámý. Chci se pod tím osobně podepsat. A dík za korektní jednání.

  • Julius napsal:

   Seriozna tlac, televizne noviny? Sa cudujem ze tomu este ludia veria 😀 😀

  • Alena napsal:

   Pane spisovateli, jaký zdroj? Satanismus už tady zakotvil. Myslíte, že Vám to řeknou v bruselské televizi? Myslíte si, že Vám to donesou na stříbrném tácu? Pokud věříte bruselské TV věřte dál. Takovej naivek je tu dost. Bohužel, až se to provalí, tak to budou šoky…pár lidí to bude stát život. Tak to už chodí. Lidé totiž a to říkal Albert Schweizer, nepřemýšlí. Vzpomeńte si, co postavili v Brně – Bafometa. První oběti jsou už tady také. To by museli být soudcové padlí na hlavu, aby oznámili pravdu. Trochu se zamyslete.
   ukázka https://www.youtube.com/watch?v=kCvO6hv4yTI

   • Michal napsal:

    Smůla. Jsem jeden z podporovatelů jednotné Evropy. Vedu na facebooku skupinu Občané ČR pro EU a proti Czechexitu. Takže s těmi řečmi, u mne nepochodíš. 😀 Jedině velká impéria, mohou na nějakou dobu než se rozpadají, prosperovat a hrát prim v diplomacii a politice. Dokud se budou státy cachtat ve svém rybníčku, budeme kolonií USA z jedné a Ruska z druhé strany.

   • Barbora napsal:

    Rovněž si to myslím, média jsou poslušné svému pánovi, a nemusí to být jen Soros, je jich dost, kteří jsou řízení vyššími zednářskými kruhy.
    Je síce třeba jen rozlišovat Církev jako organizaci, ne jako jednotnou rodinu. V tom je právě rozdíl, páč organizace má sveho voleného šéfa,který může být dosazen vnějšími kruhy., a nikdo z plebsu to netuší. Podřízení papeže se snaží naplňovat Bibli, ale netuší, co papež v soukromí dělá. To soukromí může být i venku počas návštěv.
    Jen je mi líto těch co berou Bibli vážně a věří úkazům. Třeba rev. Michelle Hopkins, https://www.youtube.com/watch?v=S_Mj2soQgAs&list=PLFBk-sNam6ohctj457M-FxYQFdX7CuJ6J

 8. Martin Rubáš napsal:

  Papež je hnus. Papež je marxista a přítel Sorose. Bohužel svou aktivitou přispívá k destrukci evropské kultury a islamizaci. Nejhorší papež jaké jsme mohli dostat.

  http://www.epshark.cz/clanek/176/papez-soros-pekelne-spojenectvi

 9. Maroš napsal:

  Ono to vôbec nie je len o pápežovi!
  http://spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/
  http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zidovska_ritualni_vrazda-G.Utikal.pdf
  Ratzingera museli stiahnuť, pretože už nedokázal skrývať svoju skutočnú podobu!
  https://www.youtube.com/watch?v=MMvBvl_o-zo
  https://www.youtube.com/watch?v=dLpldSpjEzw
  V Ríme je kľúč na odblokovanie planetárnej karantény To by viedlo k oslobodeniu 7 miliárd utýraných
  https://www.youtube.com/watch?v=TddiYFoZPe8

 10. Alena napsal:

  HUM – nevím co se nezdá? Satanismus už tady zakotvil – Brno – oběti jsou také – pokud si myslíte, že si tohle přečtete v novinách, tak jste …….https://www.youtube.com/watch?v=kCvO6hv4yTI

 11. Maroš napsal:

  ROZSUDOK UKRAJINSKÉHO ĽUDOVÉHO TRIBUNÁLU!
  „Na Divadelním náměstí v centru Lugansku se 22.6.2018, v den 77.výročí napadení Sovětského svazu hitlerovským Německem, konalo lidové shromáždění, na kterém byl vyhlášen rozsudek Ukrajinského lidového tribunálu (ULT), který vyšetřoval válečné zločiny režimu Petra Porošenka proti občanům Ukrajiny. ULT vznikl 15.3.2018 z iniciativy občanů Ukrajiny, žijících v Doněcku a Lugansku. ULT pracuje v souladu s ukrajinskými zákony i s normami mezinárodního práva. Členy ULT jsou tři soudci, lidový žalobce, lidový obhájce a dvanáct přísedících.
  ULT se zabýval zločiny spáchanými nejen Porošenkem, ale také vysokými představiteli jeho režimu, zejména…“
  „Pod tribunou byly vyvěšeny velké fotografie osmi hlavních válečných zločinců. Na náměstí se shromáždilo obrovské množství lidí…“
  „Lidé nesli fotografie občanů, zabitých v občanské válce, fotografie zabitých dětí, transparenty s hesly, odsuzujícími vraždění občanů Donbasu, žádajícími potrestání válečných zločinců a okamžité ukončení války a vyjadřující odhodlání ubránit svou zemi před ukrajinskými fašisty.
  Shromáždění začalo zvukem sirény-signálem leteckého poplachu. Předseda shromáždění připomněl občanům události na Majdanu, státní převrat v Kyjevě a agresi proti Donbasu. Další řečník poukázal na souvislost s 22.6.1941, dnem začátku Velké vlastenecké války.“

  „Rozsudek se setkal s bouřlivým souhlasem shromážděných. ULT postoupí rozsudek Mezinárodnímu soudnímu dvoru, Úřadu zvláštního poradce OSN pro předcházení genocidě a dalším mezinárodním organizacím, zabývajícími se lidskými právy, aby přijaly opatření k naplnění rozsudku.“
  http://www.nwoo.org/2018/06/26/verejne-vyhlaseni-rozsudku-ukrajinskeho-lidoveho-tribunalu/

 12. Pavol Seko napsal:

  Je to Hoax. Napr. napr.
  bazilika Notre Dame je pioniersky tábor, kde sa zhromažďujú a nepozorovane miznú deti?

 13. pavol napsal:

  Vatikánský pedofilný kruh, obchod s dětmi, masové hroby a pohřešovaní novorozenci. Strašlivé praktiky satanistů v čele s papežem Františkem.
  https://www.uloz.to/live/!D4A281qsguLe/vatikansky-kruh-obchod-s-detmi-masove-hroby-a-pohresovani-novorozenci-straslive-praktiky-satanistu-v-cele-s-papezem-frantiskem-mp4

  Vitajte v ITCCS.ORG a Medzinárodnom tribunáli na zločiny cirkvi a štátu CZ.pdf
  https://www.uloz.to/!o8BYBStb0CFv/vitajte-v-itccs-org-a-medzinarodnom-tribunali-na-zlociny-cirkvi-a-statu-cz-pdf

 14. pavol napsal:

  Katolícki veriaci berú slniečkárske výroky pápeža naozaj vážne!!…
  https://www.youtube.com/watch?v=K4-Q1IoKdFw

 15. pavol napsal:

  Vatikánský pedofilný kruh, obchod s dětmi, masové hroby a pohřešovaní novorozenci. Strašlivé praktiky satanistů v čele s papežem Františkem
  https://www.uloz.to/live/!D4A281qsguLe/vatikansky-kruh-obchod-s-detmi-masove-hroby-a-pohresovani-novorozenci-straslive-praktiky-satanistu-v-cele-s-papezem-frantiskem-mp4

  TU SÚ DÔKAZY !!!
  Vitajte v ITCCS.ORG a Medzinárodnom tribunáli na zločiny cirkvi a štátu CZ
  https://www.uloz.to/!o8BYBStb0CFv/vitajte-v-itccs-org-a-medzinarodnom-tribunali-na-zlociny-cirkvi-a-statu-cz-pdf

  Katolícki veriaci berú slniečkárske výroky pápeža naozaj vážne!!…
  https://www.youtube.com/watch?v=K4-Q1IoKdFw

  VIDEO: Vitajte v ITCCS.ORG a Medzinárodnom tribunáli na zločiny cirkvi a štátu.mp4
  https://www.uloz.to/!OGd9gHg6cdJ1/vitajte-v-itccs-org-a-medzinarodnom-tribunali-na-zlociny-cirkvi-a-statu-mp4

 16. pavol napsal:

  nepíšte tu žiadné komentáre, lebo redačný zmrd na tejto stránke cenzúruje moje url odkazy na dôkazy..

 17. Pali napsal:

  kazdy o vsetkom vsetko vie a pritom nikto nic nevie taky internet.gulas ,dnes sa da vsetko dvoverihodne napisat a mozno je to len cielene znicit cirkev a vyvolat odpor k nej,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.