Paraziti pro lékaře většinou neexistují. Zde máte 10 nejstrašnějších parazitů a nejen u lidí

……na údajně neexistující havět v lidském těle se můžete podívat v krátkém videu o parazitech….

04:54

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Paraziti pro lékaře většinou neexistují. Zde máte 10 nejstrašnějších parazitů a nejen u lidí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host

Nejhorší parazitismus v moha formách je workoholismus kdy inkluzivní školství pádivostí chrlí bezpočty postižených dřístavostí a vlastně jsou sami parazity v nejnemožnějších formách diagnóz brouků pytlíků a ferdů blbenců, .-) když nestravují okolí vrtošivostí řevnivostí podloudností kradmostí svých neukojitelných trhlostí bez konců a smyslu.

jirik
Host
jirik
FDA po letech schválila osobní genetické testy náchylnosti k chorobám V roce 2013 si americká dohledová agentura pro léčiva FDA „vyšlápla“ na genetické testy náchylnosti k nemocem, které prodávala mezi velkými investory velmi oblíbená společnost 23andMe. Jak jsem tehdy psali, šlo zřejmě do jisté míry o střet mezi kulturou Silicon Valley a medicínou. 23andMe spěchala s produktem mnohem více, než je v medicínském výzkumu a byznyse obvyklé, a její sliby byly za hranicí uvěřitelnosti a prokazatelnosti. Genetické testy – ať už jsou od 23andMe, nebo někoho jiného – podle shody odborníků dokáží odhalit jen malou část rozšířených nemocí. Většina z… Číst vice »
jirik
Host
jirik
I za dob takzvaného socialismu, kdy československé zdravotnictví poměrně slušně fungovalo, byla ta ekonomická kritéria spíše k smíchu. K úspěšnému plnění přispívala především obložnost, což znamenalo, že by měla být pokud možno na sto procent obsazena všechna nemocniční lůžka. Dále se pak hodnotily náklady na léky. Ty měly být pokud možno co nejnižší. Znamenalo to především to, že jsme byli nuceni prodlužovat délku hospitalizace a přesvědčovat pacienty, aby ještě nějaký ten den zůstali v nemocnici přes čas. Už byli uzdraveni, proto byly náklady na léky minimální a obložnost vynikající. S kolegy jsme si z toho často dělali legraci, že ideálem… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!