Patnáctiletý „politický“ komentátor MARTIN KUBEŠ prohlásil: Islám není pro naši zemi žádný problém. Kvóty EU jsou až směšně malé

AKTUALIZACE 09:54…..normálně bych se ani tímto klučinou, kterému „teče ještě mléko po bradě“ a o životě neví skoro vůbec nic, nezaobíral. Je to stejně ztráta času. Ale intuice mě řekla, podívej se na video….

01:54

Proto by bylo vynikající, kdybyste si prvně pustili video a potom si přečetli komentář, který jsem k tomu napsal. Děkuji

Ano, dobře že jsem se na něho podíval. Je ze Znojma, je to nedaleko Brna a u rakouské hranice.

Jeho veškeré úvahy jsou naprosto zvrácené, nemá se o tom cenu bavit a diskutovat. I komentátor v televizi nestačil nad veškerými jeho výroky vyvalovat oči. Však jste viděli.  Položil jsem si otázku, co ho vede k těmto myšlenkám, když jak ke konci pořadu sám potvrdil, rodiče a celé jeho okolí je proti jeho názorům. Nesouhlasí a matka by stavěla nejraději zeď? Je několik možností a jedna z nich bude určitě ta správná. Možná i několik částí dohromady.

1) Škola vytváří prostředí a vychovává v něm retardované jedince, kteří jsou potom pohromou pro národy. Však výuka je podporována a nařízena organizacemi a lidmi za oceánem. Podívejte se jak se systém výuky změnil od 90 let minulého století.

Nutno podotknout, jestli jeho okolí ve škole s ním nesouhlasí, asi to nebude tedy způsobeno školou. Jedině že byl zlomen a ohnut jenom MARTIN a ostatní žáky se jim nepodařilo „přeprogramovat“ a odchýlit od zdravého rozumu.

2) Chlapec může trpět toxoplasmou, která přeprogramovala jeho mozek a zároveň i jeho chování. Trpí schizofrenií. Neumí správně rozeznávat tvrdé reality a okolnosti dějů po celé Evropě a odvrací oči od utrpení mladých dětí v jeho věku, hlavně dívek, které se staly doslova a do písmene „lovnou zvěří“. Protichúdně sám potvrdil, že se zajímá o veškeré události a „studuje je“ aby si vytvořil správný názor na dění. Pravděpodobně se k nim nedostal, nebo je mu něčím či někým zakázáno se jimi zaobírat?

3) Trpí komplexem méněcennosti, a proto potřebuje být jiný než ostatní a mít aspoň své vlastní ohromující názory. Nejen pro své okolí, ale nyní i pro celou komunitu ve které vystoupil. Fyziognomie obličeje naznačuje, že je velice chladný k lidem a hlavně k ženám a nebude se moc ani pořádně zamilovat do jakékoliv dívky. Dle náznaků asi vůbec nepozná, co to pravá láska je.

Prozrazují to jeho ústa a hlavně jeho horní ret, s miniaturní konturou oproti rtu spodnímu, způsob mluvy a vyjadřování se.  Mimika úst je u něho velmi zvláštní a prozrazuje také mnohé. O tom se ale nechci raději vyjadřovat. (pustťe si video bez zvuku a pozorujte jenom ústa, a potom jenom jeho oči) Jeho brýle v mladém věku prozrazují krátkozrakost a také že nemá zájem vidět některé věci. I když dnes by mohla jeho krátkozrakost být zaviněna mobilem u hlavy, popřípadě WIFI zařízeními. Brýle tedy z 50% odsuneme stranou.

Při rozhovoru se často dívá vpravo a vpravo nahoru, používá logické myšlení a hledá vyjádření co by měl říci a jak by to měl správně říci. Nepoužívá žádnou intuici.

Ovšem ruce při rozhovoru prozradí více než si ostatní myslí. Semknuté ruce, které skoro pořád drží nadvědomě dlaněmi u sebe, mají jasný vypovídající charakter. V podstatě je jedno, jestli nadvědomě či vědomě je drží u sebe. Vypovídají o držení „něčeho“ mezi dlaněmi. Něčeho, co tělo nadvědomě nepřijímá jako to pravé, ale jeho mluva to ospravedlňuje a trvá na tom aby to to pravé bylo, i když mozek tomu nevěří. Jo fyziognomie a gestikulace při mluvě je „svi ňa“ a prozradí více, než si lidé myslí. Většinou lidi při gestikulaci rozhazují rukama, mají je od sebe, ukazují rotují a podobně. Dobrým příkladem jsou Italové a Francouzi…..

tm radí: Dávejte si pozor na lidi, kteří při rozhovorech mají sepjaty ruce.

 

Odstávající uši ve filmu vidět jenom na levé straně) také vyjadřují své.

4) Mobilní telefony a WIFI. Není ani vyloučeno, že může být ovládán podprahovými daty z WIFI zařízení, popřípadě mobilem, který určitě, tak jako ostatní, nosí neustále u sebe. Stal se možná pokusným „králíkem“

5) MK ULTRA. Byla jako na vybraného jedince použita MK ULTRA, kterou testovali a neustále testují na mnoha lidech po celém světě. Jeden z nejznámějších případů byl v česku Dahlgren, však si vzpomínáte, co se v Brně kdysi odehrálo.

6) Byl někým koupen za herecké výkony. Chabé výkony. Jedna z posledních možností je právě ta, která se týká peněz. Peněz, které mohl dostat od nějakého mecenáše, který je ze zahraničí a je velmi štedrý za malou službičku. Jedná se o „vplížení“ psychologického rozvraceče těch správných názorů, nasazeného mezi školní mládež na gymnáziu, aby dělal osvětu. Vždyť se také k tomu vlastně přiznal, že chce dělat osvětu nejprve ve svém okolí a pak jako politik mezi lidmi.

Z Německa máme zprávy o těchto jedincích ve školách, kteří jsou výborně zaplaceni. Jsou zaplaceni za vykládání „jejich správných dat“ mezi studenty. Pak je školí jak by to správně v nynější multikulturní společnosti mělo vypadat. Je jejich úkolem přesvědčit, za mrzký peníz, jak je  budoucí multikulturní společnost jedinou možnou správnou fungující společností. Důsledky a výhružky z druhé strany nechtějí brát v úvahu a nechtějí také o tom nic slyšet…..

ZÁVĚREM.

Nyní si prosím vyberte co je Vám libo. Do jaké skupiny patří, či více skupin a můžete své názory napsat do komentářů. Samozřejmě se mohu také v něčem mýlit, ba dokonce ve všem. Já vím. A ostatní to také intuitivně najdou…..

 

Zde je 5 minutový film o podstatném a dole najdete film celý…..

https://xtv.cz/archiv/islam-neni-pro-nasi-zemi-zadny-problem-kvoty-eu-jsou-az-smesne-male-rika-patnactilety-politicky-komentator-martin-kubes

AKTUALIZACE 09:54

Není ovšem vyloučeno, že chce napodobit a nechat se srovnávat s klučinou, který hrál ve filmu Harry Potter a tím vniknout ve známost pro veřejnost. Podobný účes a podobné brýle, podobný immage. Podívejte se prosím sami…..

A nakonec adresa, kde si asi sám vytvořil na vymývání mozku mladým lidem svoje stránky:

http://projekty.kubesmartin.cz/

…..a jeho velice duchapřítomný výraz v obličeji, uvedený na stránkách pro oblbování veřejnosti,  který vypovídá za všechno. Aspoň víme, s kým máme co do činění….

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

22 komentářů

 1. mariankosmac napsal:

  Súhlasím s 1. bodom, toto mládež učia na fakultách a pod. ,,Vymyt mozog“ nieje tak ťažké ani u relativne zdravých jedincov. Nie je to ten istý, čo vyvoláva do rádia frekvence 1 do živej noci? Rovnaké názory.

 2. Laco napsal:

  Neviem s určitosťou rozoznať, či je tak blbý, alebo niekým spracovaný a podplatený.
  Ale takto nás rebelov z V4 budú spracovávať, až nás spracujú. Pomôže iba to, čo povedal Pjakin na otázku, prečo nejdú k nám moslimskí imigranti: lebo je to rezervované pre židákov a Ukrajincov. Tí prví sú svine. A tí druhí sú fašistickí Benderovci, ktorých Západ vychoval a používal na tie najväčšie špinavosti. A teraz ich chce zachrániť, aby ich mohol používať aj naďalej. Preto vo všetkých komerčných médiách sa propaguje rusínska národnosť a folklór, aby Slováci prijali rusínsku (urajinskú) národnosť. Pripomenieniem, ako Adolf svojho času povedal Tisovi, že ak neurobí to čo on chce, tak Slovensko rozdelí medzi Poľsko a Maďarsko. A dnes doplním, že niekto nás chce rozparcelovať aj medzi Ukrajinu.

  • CZK napsal:

   …. čo povedal Pjakin na otázku, prečo nejdú k nám moslimskí imigranti: …… Já slyšel, že je to proto, že se doslechli, že u nás vaříme „turky“ 🙂

  • Maroš napsal:

   Je to konfabulátorský psychotik, ktorý si vybral – príbeh, cestu tadiaľto – ako experiment, ktorý po ňom niekto /matka,ocko, dospelí/ samozrejme napraví a uprace – lebo je to infantilný jedinec bez zodpovednosti vychovaní na virtuálnych hrách. Je to hlupák, pre ktorého je všetko len film – „akože“, a treaz má pocit, že svojou fantazmagóriou zaujal – zakomplexovanec – pozornosť. Tipujem ho na impotentného kryporchida s nevyvinutými, do mieška nespadnutými semeníkmi, ktorý sa pokúša dospieť aspoň v uvažovaní ako väčšina zdebilizovaného dospelého obyvateľstva – nebude predsa plávať proti prúdu – na to potrebuješ gule! Osobnostne a psychologicky mi pripomína Petra Insidera, akurát sa títo dvaja líšia témou svojej konfabulácie – jeden fantazíruje o mimozemšťanoch, druhý o isláme – s ktorým by sa tento zmr.ko rád stotožnil, pretože by mu ako islámskemu fanatikovi umožnil aspoň malý podiel na moci. Je to po všetkých stránkach slabý kretén ale s komplexom moci!

 3. tomáš marný napsal:

  Milý petře,
  když se podíváš na ten delší rozhovor, který je uveden níže v linku, tak tam se ho právě ptá. Pokud si to dobře pamatuji. Ale on mu vypoví vyhýbavě. Něco v tom stylu, že naráží na nějakého politika či co. Ano byl bych daleko tvrdší a nepustil bych ho bez zodpovězení této otázky. Byla totiž klíčovou…..
  tm

 4. Maroš napsal:

  Balenie sa zm.da Kisku aj s rodinou do Argentíny práve začína! DOBRÁ RADA NAD ZLATO!

  „Sudca Okresného súdu v Poprade Miroslav Radačovský, ktorý dnes rozhodol v kauze pozemkov vo Veľkom Slavkove, nezvyčajne subjektívne komentoval výsledok pojednávania.
  Prezidentovi Andrejovi Kiskovi, ktorý prehral spor o pozemky, naznačil, že by sa po dnešnom verdikte mal vzdať funkcie hlavy štátu.
  „Keby ja som bol prezidentom republiky a sudca, ktorýkoľvek iný, by zistil všetky skutočnosti a súvislosti tak ako ja, vzdám sa funkcie prezidenta republiky, nebudem sa uchádzať o žiadnu inú politickú funkciu, odídem do štátu, kde sa cítim dobre, napríklad do Spojených štátov amerických alebo Izraela “
  https://www.aktuality.sk/clanok/636129/ja-byt-kiskom-odidem-zo-statu-vyhlasil-sudca-podla-odbornicky-to-prehnal/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…B.

 5. lenka f napsal:

  V podstatě všechno je u něj možné. Sama mám také 15 letého syna, ale z tohohle bych byla upřímně nešťastná. Člověk nezná, z jakého prostředí pochází a pokládá si otázku, kde se mu tohle stalo? Jestli ve škole, tak u něj musí být k tomu ještě nějaké osobnostní předpoklady. Nevěřím, že je spokojený se svým životem. Hledá se a je tam vidět určitý fanatismus. Přijde mi jako mladý fanatický adept do nějaké řádu. Taková tichá voda břehy mele a člověk pak nestačí v budoucnu valit oči. Přijde mi, že ten kluk nemá zdravé jádro. Do kolektivu taky evidentně nezapadá (neříkám, že to je vždy špatně – záleží na okolí), asi ho ostatní berou jako mimoně. A jen čas ukáže, jak moc budou tihle jedinci nebezpeční, když se jim dá prostor.

  • Tauri napsal:

   je hezké chápat lidi, co se jim stalo, ale právě takovým se nejvíc ustupuje, protože jsou chudáčci, kterým bylo ublíženo. Místo toho, aby se podporovali uvědomělí jedinci, podporují se chudáčci a nemocní lidé na dávkách. Na této planetě je opravdu vše naopak. Přesně, jak tahle mladá trubka, co si myslí..Většina zvířat zanechává svá mláďata, když vycítí slabost, tady je ještě lidi utvrzují v tom, ano jsi chudáček a máš to těžký..

 6. Maroš napsal:

  Keď VÁS budú podrezávať – nech to poriadne strieka!

  Aké láskavé!!! Česi si môžu ZATIAĽ svoju krv ponechať! Upír ZATIAĽ utrel hubu!

  „Diag Human počátkem 90. let usilovala o obchodování s krevní plazmou z českých transfuzních stanic. Po nepříznivém výroku tehdejšího ministra zdravotnictví Martina Bojara o firmě z obchodu sešlo. “

  „Pro Česko jde o další úspěch u zahraničních soudů, kde se Diag Human po arbitráži snaží nárok na odškodné vymáhat. Podobně v posledních letech rozhodla justice v Rakousku, Švýcarsku, Británii a Nizozemsku.

  Proti novému americkému verdiktu může ještě Diag Human podat opravný prostředek k Nejvyššímu soudu USA, informovala mluvčí ministerstva Gabriela Štěpanyová.

  Naopak před lucemburským Nejvyšším soudem ČR na konci června neuspěla s kasační stížností proti loňskému verdiktu, podle kterého společnost Diag Human může po Česku svůj nárok vymáhat.“
  https://zpravy.idnes.cz/usa-cr-soud-zdravotnictvi-diag-human-dvv-/zahranicni.aspx?c=A181027_103950_zahranicni_luka

  Dárcové Mařenky a Jeníčti – zatím dobře žerte – ať to vo vás pořádne bublá!

 7. Olin napsal:

  Podporuji Martina. Potřebujeme více odstrašujících příkladů. Snad po tomhle někteří prohlédnou

 8. Ondraash napsal:

  No dobrej adept do politiky. Myslim, že klučinu ještě uvidíme, jestli se mu nestane nějaká pozitivní nehoda. Jinak si nemyslim, že je potřeba tomu věnovat nějakou velkou pozornost, kluk tam v podstatě neřek nic, než nějaký hesla, pokud byl vyzván, aby to zdůvodnil, tak je většinou v nesnázích a nervozně hledá alespoň nějaký argumenty a když je do 10s nenajde, tak je reportérem „ukončen“. Buhví kolik podobnejch pořadů je po světě vysíláno ruznými medii, prostě potřebovali naplnit vysílací čas, tak někde vyškrábli tohle ucho…

 9. Jarek* napsal:

  Neposlouchal jsem to uhrovité individuum s rovnátky, stačilo mi pozorovat mimiku toho kašpara. Je jen jedním z mnoha uměle vykonstruovaných nástrojů k manipulaci s míněním většiny. Neuvědomuje si, že pokud neuspěje a on neuspěje, tak to s ním skončí formou nemoci, či jinou běžně používanou metodou. Je to pro společnost a její pozitivní rozvoj naprosto nepoužitelná hmota.

 10. Maroš napsal:

  Na tej „jeho“ stránke – „popularizačně-naučný program, který si klade za cíl“

  – je cielená zámena významu slov – to je typický sionistický rukopis! Program nie je subjekt vôle – len produkt, takže ako si môže nejaký plán klásť čosi za cieľ – plány majú konkrétni ľudia – za týmto programom – alibisticky – stojí konkrétny subjekt! Tohoto blbečka poznám myslím ešte ako ukážku debilizácie v ČR – keď vrcholil imigračný orgazmus Merklovej a Zeman dostával červené karty – z relácie R.P.Orteka počas fungovania ČNTV – takže mi toho hnusu stačilo. Odbočím – cvičiť psa a nestratiť trpezlivosť mi problém nerobí, ale dohadovať sa s intelektuálnym idiotom – na to trpezlivosť nemám, pretože na rozdiel od psa u idiota nedosiahneš žiaden výsledok! Vadný výrobok – nepodarok, zmetek.

  Táto kreatúra presne zapadá do genderovej agendy nezadefinovaného pohlavia – „TO“ hermafrodit – s masochistickým tyranizmom v krvi – týraním druhých prostredníctvom role „nepochopenej obete“ a jej chorého mozgu – tiež spôsob ovládania – vydierania druhých – „urob to, lebo inak spácham kvôli tebe samovraždu – za moju nespokojnosť nesieš zodpovednosť ty „!

  Pozor na to – je to reálna viktimizačná agenda – veľmi zákerná – obete utečenci, obete Cigáni, obete feministky, obete „holokauzy“ – zásadná deformácia a zámena skutočnej role – opäť sionizmus v praxi. Je to vymyslené šialencami, ktorí vychádzajú z patovej situácie pri spolužití so šialencami – 1/ buď ťa „obeť“ doženie do vlastnej samovraždy – ako spôsob úniku pred ňou, alebo 2/ tohto tyrana v roli „obete“ nakoniec zabiješ sám – takže „obeť“ ti dokáže – aha – veď som to hovoril/a – že je to vrah!
  A to len preto, že spoločnosť je v chaose a že psychopati behajú na slobode vďaka Tolerancii a Humanizmu – opäť sionistická doktrína na udržiavanie chaosu a zvrátenosti. Mám zažité s konkrétnou osobou – pokiaľ sa človek dostane z jej dosahu – vyberie si ako „obeť“ druhé obete!

  A to – že je typologicky podobný Harrymu Potterovi – má byť akože podprahovka, lenže manipulátori sa poriadne sekli!!! Mám vlastnú skúsenosť – cca 15 rokov dozadu – z grafického vyjadrovania sa detí k tejto postave – budete sa diviť, ale decká ho vnímali ako – podvedome – nepríjemnú kreatúru – ktorá ich – podvedome – desila, takže jeho spodobovanie bolo dosť surrealistické. To bežný čarodejník-černokňažník deťom také problémy nerobil – a možno je to vďačná téma pre psychoanalitikov – čo TO doboha za grimovská kreatúra ten Harry Potter vlastne je – aj ako herec – s bazidiovými studenými rybacími – bezemočnými očami.

 11. Ivan napsal:

  Přidám zkušenost, kterou získala má dcera. Začala studovat zubní lékařství a překvapilo ji, že většina studentů je ze zahraničí. Mnoho lidí asi má zkušenost, jak složité je u nás najít zubaře. Proto je opravdu zarážející, že českých studentů je na lékařské fakultě menšina, minimálně na uvedeném oboru. Ptal jsem se jí, jak je to možné a ona mi vysvětlila, že za zahraniční studenty dostává škola dotace, které následně investuje do výstavby nebo moderního vybavení učeben.

  Nejvíce ji ovšem šokovalo, kolik studentů je z arabských zemí. Samozřejmě jsou to všechno muži, žádná žena. A teď to nejhorší. Přestože se jedná o vysokoškoláky studující nesmírně náročný obor, už teď se projevuje jejich agresivita, pohrdání ženami a obecně nadřazenost. První týdny byla rozčarovaná, teď už se jim jen snaží vyhýbat, což dost dobře není možné. Jejich neschopnost adaptovat se na naši společnost nebo jen výuku na škole je až směšná. Nechci tady popisovat konkrétní příklady, které mi řekla. Jen se obávám, kam tohle všechno povede? Zatím to totiž vypadá, že vedení školy výstřelky arabských studentů tiše trpí. Naštěstí hlavu vzhůru mají stále někteří vyučující, kteří nátlaku ještě nepodlehli.

  • Maroš napsal:

   No – keď to pôjde takto ďalej – VŠ štúdium bude pre našich ľudí a dievčatá peklom – otázka, či aj toto nie je lstivý fraktál celkovej debilizačnej agendy – asi je! A teraz pripomínam pohon na slovenských študentov v ČR – kto bol za tým a ktorým arabáčom museli uvoľniť miesta?!
   http://www.vysokeskoly.sk/clanek/slovenski-studenti-v-cesku-co-ich-tam-caka

   Ďalší fraktál – je vytváranie korupčného prostredia na vysokých školách pomocou majetných arabských študentov! Ako ako?
   No jednoducho – z výpovedí niektorých bývalých študentov a neskôr absolventov – vojakov z povolania, ktorí študovali na Vojenskej akadémii Zápotockéhv Brne – viem – za éry Kaddáfiho /80-te roky/ – budúcich dôstojníkov, ktorých tu nechal jednak vyštudovať kvôli ovládaniu našich a sovietskych zbraňových systémov, a jednak sem upratal aj synov náčelníkov kmeňov, ktoré by sa mohli proti nemu vzbúriť, takže ich mal takto v kontrolovanom exile, že – mnohí z nich prechádzali štúdiom vďaka úplatkom 200-300 USD za skúšku a mnohí pedagógovia si takto prilepšovali! V tých časoch Lýbijčania-vojaci mali štipko 1.000-1.200 USD mesačne, z čoho si žili – v porovnaní s našimi2.500-3.000 Kčs priemernými mzdami /študentské štipko prospechové strop 450 Kčs/ ako prasce v žite, pretože dolár stál 25 Kčs vo vexli. Takže mali pod kontrolou celé nočné Brno!

   A čo sa odvtedy zmenilo? Stále existujú VŠ pedagógovia, ktorí od dievčat vyžadujú za skúšky a zápočty sex, a stále existujú pedagógovia, ktorí požadujú úplatky – alebo ich minimálne prijímajú. A keď príde niekto s nápadom, že treba „kvalitatívne“ zriediť určité počty študentov „lebo podľa analýz min. hospodárstva nenájdu uplatnenie na trhu“ – hádajme ako to dopadne! Arogancia týchto arabských študentov je založená na všade prítomnom kreténizme /mám to v okolí/ zbohatlíkov všeobecne – „všetko a všetkých si kúpime!“ Toto je realita!

 12. ginze napsal:

  To mně se nejvíce líbí výrazy toho moderátora, asi bych se tvářila stejně. Jinak si myslím, že za tím vším může být klidně jen škola. Já jsem teda na střední až tak velkou masáž nezaznamenala, ale to už je pár let dozadu, kdy se tyto věci ještě tolik neřešily. Zato jsem byla na vysoké škole a můžu potvrdit, že 9 studentů z 10 vám klidně bude tvrdit to, co klučina ve videu a budou si za tím tvrdě stát. Ani nemusím dodávat, že vyučující je v tomto silně podporují a ačkoliv by se neměly osobní názory na politiku do školy tahat, doopravdy je to úplně jinak.
  Pamatuji si, když jsme měli besedu s nejmenovanou političkou, která se kromě vychvalování Havla asi 10x pochlubila tím, že se setkala s papežem. Nakonec řekla, že o Zemanovi nechce mluvit, aby náhodou neměla propíchlé pneumatiky u auta. Na to se jí jeden bystrý student zeptal, zda-li jí ty pneumatiky už někdo někdy propíchal. Na to pouze odsekla, že ne, ale že věří, že se to stát může.
  Jednou nám jeden vyučující řekl, že takové ty řeči o tom, že uprchlíci tu nemají co dělat atd. patří někam do hospody mezi chlapy, co mají tak učňák. Aspoň je vidět, jak smýšlí o lidech, kteří nemají ty jejich slavné diplomy. Pak ještě dodal, že tvrdit, že uprchlíci mohou za kriminalitu, je absurdní, protože když někoho nezabijí oni, tak to prostě udělá někdo jiný z Evropy. No, nestačila jsem zírat. Pak jedna dívka začala naznačovat, že se jí to s těmi uprchlíky taky nelíbí a že si četla o tom, že to v Evropě začíná být dost nebezpečné – všichni se jí vysmáli a podívali si o tom ještě celý den, že je hloupá.
  To jsou bohužel věci, které se reálně dějí a věřím, že dnes je to tak už i na středních školách.

 13. mikessska napsal:

  Děkuji za článek. Ono stačí zapojit hlavu, zdravý selský rozum…Islám, tedy víra je zlo samo o sobě…jsou v období středověku. To mi bohatě stačí, abych si udělala „obrázek“ a tyto rádoby „doktory“ jsem poslala tam odkud přišli…ať si tam jsou sto let za opicema!!!, když to tak chtějí, ale ať nás nedegradujou na podobnou „pod“ úroveň…se rozčílím, když vidím, jak jsou lidé bezmozku, achjo… 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.