Pentagon plánuje deportovat Sionisty. Globální finanční reset se rýsuje

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 26.08.2019

Americký vojensko – průmyslový komplex podniká vážné kroky proti sionistům a připravuje mnohé z nich vyhostit do židovské autonomní zóny na Sibiři, tvrdí zdroje Pentagonu. Zatímco Pentagon a jeho spojenci se nemohou dočkat převzetí kontroly nad sionisty, a dokonce i centrální bankéři a vůdci G7, kteří se minulý týden sešli v Jackson Hole, ve státě Wyoming, USA a v Biarritzu ve Francii, připouštějí, že je nutný posun paradigmatu v globálni ekonomice. Tyto kroky souvisejí s rozhovory o globálním finančním resetu, který by ukončil sionistickou kontrolu nad soukromými centrálními bankami, tvrdí zdroje.

 

 

Celá řada hlavounů establishmentu nyní veřejně požaduje finanční reset. Patří mezi ně šéfka MMF Christine Lagardová, ruský prezident Vladimir Putin, čínský prezident Si-Tinping, časopis Economist vlastněný Rothschildy a další. Všichni vyzvali k nahrazení amerického dolaru novou mezinárodní měnou. Taková měna už ze své podstaty, by vypadla z pod sionistické kontroly, protože zájmy světové ekonomiky a zájmy americké, sionisty kontrolované Korporace USA, Inc., jsou v konfliktu.

„Obchodní válka je hlavní fronta pro globální měnový reset,“ potvrzují zdroje Pentagonu. Americký prezident Donald Trump vyzval generální ředitele JPMorgan Chase Bank, Bank of America, Citigroup a další, aby získal podporu pro jeho postoj v obchodní válce. Zrušení veškerých dluhů na kreditních kartách v Kanadě společností JPMorgan Chase, zhroucení Deutsche Bank, odhalení podvodů General Electric, devalvace yuanu a dolar podložený zlatem, byly součástí probíhajících složitých jednání o novém systému, dodávají zdroje.

 

 

Ať Trump burácí a vyzývá jak chce, čísla jasně ukazují, že nový systém bude snižovat moc Spojeným státům. Spojené státy americké dnes představují pouze 10% světového obchodu, ale podle Bank of England používá americký dolar jako bezpečný přístav přes 70 % globálního HDP. Z toho je zřejmé, že v každém případě globální měnový reset by Korporaci USA Inc. odebral obrovskou moc.

Trump minulý týden připustil, že by v této záležitosti mohl „vyhlásit národní výjimečný stav,“ protože „po mnoho let jsme ztráceli téměř bilion dolarů ročně.“

Toto je úřadování amerického prezidenta, kdy byl velmi blízko veřejnému vyhlášení bankrotu. Ostatní Trumpovy příkazy a akce poukazují na existenciální krizi. Pokusil se převzít Grónsko a jeho zdroje, účtovat spojencům plné náklady na vojenské základny USA „plus 50%“ a uvalit cla na všechno čínské, to vše kvůli tomuto hrozícímu bankrotu, souhlasí více zdrojů.

 

Americká armáda se připravuje na probíhající velké změny tím, že armáda přebírá jednotlivé vojenské složky, zatímco námořnictvo převezme kontrolu nad různými zpravodajskými agenturami, tvrdí zdroje Pentagonu. To znamená, že novým vedoucím všech zpravodajských agentur v USA je podle zdrojů Pentagonu bývalý námořní viceadmirál Joe Maguire, tedy je novým ředitelem národní zpravodajské služby. Maguire převezme úřad po vyhazovu „agenta Deep State a ex-senátora Dan Coatse, ale také bývalého ředitele CIA John Brennana.“

Americká vojenská vláda de facto „vyhlásila válku židovské mafii v jejich nejsmutnější den, Tisha B’av,“ tvrdí zdroje. Dokumenty související s vydíráním pedofilů a Jeffrey Epsteinem byly rozpečetěny 9. srpna a on byl „zasebevražděný“ 10. srpna, aby se urychlilo stíhání ostatních lidí, protože všechny důkazy jsou nyní přípustné bez jakéhokoliv soudního napadení,“ tvrdí zdroje Pentagonu.

 

„První chrám, který byl zničen v roce 586 př. n.l., druhý chrám zničen v roce 70 n.l., vyhoštění z Anglie roku 1290, vyhoštění ze Španělska roku 1492 a nyní ukončení sionismu na Tisha B’av může vést k nuceným přesunům do židovské autonomní oblasti na ruském Dálném východě, protože židé dostávají karmickou spravedlnost za jejich staletí trvající proradné činnosti proti gojímům (ne-židům),“ prohlašují zdroje Pentagonu.

Zdroje dodávají: „Epstein je zjevně vojenským operativcem, jehož odhalení mohlo být ukončení operací a vydírání Mossadu na Západě, sionistických parazitů, megaskupiny AIPAC a celé izraelské páté kolony.“

„Během vítězného kola pro satanisty a sionisty Epstein „zemřel“ po 66 letech, 6 měsících, 22 dnech = 66,6 let v 6 hodin ráno v den židovského smutku,“ pokračují zdroje.

 

„Dne 10. srpna se koná také 70. výročí Ministerstva obrany, které zkoumalo ostrov Epsteina pomocí multispektrálních satelitů, s cílem stíhat vražednou pedofilii a další hrozivé zločiny,“ říkají dále zdroje.

Zdroje také sdělily: „Trump chytře přinutil Bibiho (izraelského premiéra Benjamina Netanjahua), aby zakázal vstup muslimským kongresmankám Ilhan Omarové a Rašidě Tlaibové, a odhlalil tak Izrael jako despotický stát, ukončil nadstranickou podporu a zároveň posílil bojkot, omezení investic a sankce. Bibi, válečný zločinec z 11. září a 11. března, nyní vypadá jako Trumpův lokaj, který nemusí znovu vyhrát volby.“

Trump prohlásil, že jak čínský prezident Si Tinping, tak i předseda Výboru FEDu Jerome Powell jsou „nepřátelé,“ a to jasně ukazuje, že bankrot USA povede jak k protisionistickým, tak k protičínským reakcím. Skutečný problém však není tak jednoduchý.

 

Guvernér Bank of England, Mark Carney, to vysvětlil ve velmi zajímavém projevu k jeho kolegům – centrálním bankéřům minulý týden. Podle Carneyho jsou v Mezinárodním měnovém a finančním systému (IMFS) „hluboké nedostatky“ způsobené převážně „destabilizační asymetrií v jádru IMFS“ – americkým dolarem. USA nyní představují 10% světového obchodu a 15% světového HDP, ale „dolar slouží jako měnová kotva v zemích představující dvě třetiny světového HDP.“

Rozvíjející se tržní ekonomiky (Emerging market economies = EME), které jsou do značné míry vyloučeny z řízení IMFS, nyní tvoří 60% světového HDP a do roku 2030 budou činit 75%. Jejich vyloučení z kontroly finančního systému zpomaluje ekonomický růst „80 % světové ekonomiky.

 

Zajímavé je, že Carneyova analýza přišla v době, kdy Ministerstvo financí USA vydalo následující prohlášení:

„Ministr financí… musí zvážit, zda země manipulují směnným kurzem mezi jejich měnou a americkým dolarem za účelem zabránění účinné úpravě platební bilance nebo získání nespravedlivé konkurenční výhody v mezinárodním obchodu. Ministr Mnuchin pod záštitou prezidenta Trumpa dnes určil, že Čína je manipulátor měny.“

Prezident Trump na Twitteru zveřejnil: „Naše země hloupě ztratila za mnoho let s Čínou biliony dolarů. Nepotřebujeme Čínu a upřímně řečeno, bez ní by bylo mnohem lépe. “Rovněž tweetnul: „Otázkou je, proč platíme mnohem více na úrocích než Německo a některé další země? “Odpověď je samozřejmě taková, že americký dolar v současné podobě není pro americké hospodářství dobrý.

Navrhovaným řešením Carneyho je nahrazení dolaru „librou,“ kryptoměnou ovládanou jeho bývalými šéfy kabaly. Skutečným řešením je ovšem to, co tento korespondent říká už roky: USA musí vydat novou měnu oddělenou od současného amerického dolaru, který není měnou USA (jde o měnu Korporace USA Inc., nikoliv o měnu Republiky USA, která byla lidem ukradena, pozn. př.).

 

Zdroj ve Výboru třinácti pokrevních linií, které řídí starý systém, říká: „Ve velkém schématu věcí se pohybujeme velmi rychle; nazývá se to zrychlení v investičním bankovnictví. “Zdroj z jisté evropské královské rodiny říká, že se aktivně zvažuje založení budoucí plánovací agentury. Měla by hlasovací strukturu založenou na současné světové realitě, ne na světě, který existoval po druhé světové válce, kdy vznikl systém, který nyní používáme, říká zdroj.

Svět je jako obří tanker s velkou setrvačností a kinetickou energií, a jeho otočení trvá dlouho, i když má nového kapitána, který chce změnit směr. Proto, i když ke změnám dochází velmi rychle tradičními opatřeními, celkový pokrok se zdá být tak pomalý. Bude však zajímavé sledovat, co se stane k 31. září nebo kolem tohoto datumu, kdy Korporace USA musí uhradit platby mezinárodním věřitelům. Tento dopisovatel není investorem zajišťovacího fondu (hedge fund), ale pokud by byl, na podzim by vsadil na volatilitu (velkou proměnlivost).

 

Pokud Západ do té doby neudělá nic rozhodujícího, vsaďte se, že se Asiaté po čínském novém roce 2020 dají do pohybu. Pokud ano, pamatujte, že Číňané jsou velmi opatrní, ale když už se dají do pohybu, tak pořádně.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20 komentářů

 1. XXX napsal:

  to by mne tedy zajímalo co tomu říká Putin, že mu Američani chtějí ty „hovádka“ nastěhovat na Sibiř… omlouvám se ale nevím kde je židovská autonomní oblast a komu patří. Ráda se to dozvím.

  • kiana napsal:

   Na Sibiři to není. Ale jelikož se Slované za 2. světové války zřekli vystěhování se na Sibiř, brali to jako trest a něco hrozného (jít do vlasti jiných Slovanů), tak se tím otevřel prostor, aby tento „scénář“ zabral někdo jiný = Sionisti. Určitě je násilné vystěhování špatné, ale také záleží „kam“ a pokud to „kam“ není strašlivé, neměli to Slované v Evropě tak nazývat (pak by nevznikl prostor..).

   Sionisti patří do Egypta, ale myslím si, že to mají pouze naprogramované (že by tam ve skutečnosti patřit nemuseli, ale na základě traumatu a programu to vzniklo). Kam patří doopravdy to také nevím.

   • kiana napsal:

    Ale aby si někdo nemyslel: mně to nevadí, když tam půjdou, protože se aspoň budou moct změnit k lepšímu.

 2. slávek napsal:

  ahasver je všude a nikde, nemá vlast…oddělit muže a ženy a vymřou

  • Pepa napsal:

   Tenhle národ všichni a všude milují jako osinu v pjdeli a tisíciletí. Začínám věřit uměle vytvořené víře pro ne židy a jejich nadřazenosti k vymožení si výhod.

 3. slávek napsal:

  aliasi, přečti si to pozorně a snad i ty pochopíš všechny souvislosti toho neuskutečnitelného plánu.

 4. DASTIN napsal:

  Cetl jsem neco, ze to byli chazari, ktere Adolf posilal z koncentracnich taboru na obsazene uzemi, jak to bylo planovano, a po osvobozeni dobyteho uzemi rusy, je Stalin misto posilat domu, tak je budto zavrel do gulagu, nebo posilal na vychod do te chazarske gubernie. Potvrdil mi to i otec, kdyz vzpominal, ze za ruskymi tanky jeli cigosi na vozech z vychodu a hovorili castecne cesky. Takze cesti cigosi, kteri byli vysidleni na tyto dobyta uzemi. Tyto cigose Stalin poustel, ale chazary zaviral, nebo presidloval, jak jsem jiz psal..

  • Maroš napsal:

   Takto – skúsme dať viac vecí dohromady:
   1/ O deportácii sionistov pravdepodbne rozhoduje Globálny prediktor, nakoľko sionisti sú „vyvolenou“ súčasťou jeho perif=rie moci jeho parazitického systému – teda „jeho“ ľudia s určitými dispozíciami /(na špinavú vzťahovú prácu/. Teda

   2/ – aj keď je nelogické, že by niekto mohol nasáčkovať sio-občanov USA na územie Ruska „len tak“ – zase až tak nelogické to nebude, keď to chce veľký pes! V nedávnej minulosti /zdroj Martin Herzán/ – v 90.-tych rokoch došlo k utajenému presunu „problematických“ občanov USA – rebelov – väčšinou nejako nezdolateľných mladých ľudí – do českých nápravných zariadení – vybudovaných ešte za socíku v rámci prípravy akcie NORBERT – čo je analógia koncentračných táborov v USA – FEMA. „Akcia NORBERT“ = odchytávanie a izolovanie politických odporcov /aj potenciálnych/ socialistického režimu – je aktuálna stále, nakoľko vždy existujú nejakí odporcovia – dnes napríklad odporcovia neoliberalizmu a neomarxizmu.

   3/ A keďže NWO má mať podobu neomarxistickej monarchie /sociálny experiment – režim dynastie Kimovcov v Severnej Kórei/, a keďže existuje to celosvetové žido-marxistické prepojenie – musí vám byť jasná aj tá „nelogická“ realita internacionalizmu inak suverénnych štátov. Zatiaľ čo sa bavíme o Deep State USA – pod nosom máme Deep State of The World!

   4/ Židovská autonómna oblasť na Ďalekom Východe – a na hranici s Čínou – má – zásobená tými správnymi sionistickými kádrami – vhodne dopľňať a prepájať nové ekonomické centrum riadenia v Číne – s Ruskom! A tam sa toho ku.rva ešte upečie! Je to analógia premiestňovania nacistických vedeckých kádrov do USA a nacistických kádrov vôbec do Argentíny a na Blízky Východ! Sú to psi GP!

   Akce NORBERT
   https://www.youtube.com/watch?v=BiZ1ZIKCShk

   • Maroš napsal:

    No paráda! Stačilo kľúčové slovo NORBERT a vyhodilo mi to dole lištu – ktorá sa nedá stiahnuť – tak opisujem:
    „eských nápravných zariaden – zvýrazniť všetky výskyty – Rozlišovať veľké/malé písmená – Celé slová – Reťazec nebol nájdený“

    Teda – asi „Zoznam českých nápravných zariadení“.
    Inak – v minulosti som komunikoval s človekom /z konkrétnej bezpečnostnej agentúry/, ktorý mal v minulosti na starosti akciu NORBERT minimálne na Slovensku – skoro vyskočil z kože – že čo o tom viem! Ako vôbec! Pozor na to – tieto veci sú stále živé!

 5. Vaclav napsal:

  Ze by se Chazari vraceli tam, kde puvodne byli, nez je Rusove vyhnali? Je to za trest, nebo ‚Vse je odpusteno‘ a oni si tam vybuduji zase loupezive doupe a prispeji k rozvoji Sibire?
  To by nebyl zadny trest.
  Ja nejsem antisemita, ale je fascinujici, ze Hitler i Stalin meli stejny nazor na Zidy a podle neho s nimi nakladali.

 6. Vaclav napsal:

  Ze se ma stat US vojensko prumyslovy komplex, ktery muze za vsechny valky na svete, ted nasim zachrancem? A ze by sve ridici a financni struktury sam likvidoval? To mi hlava fakt nebere! Zase nejaka taskarina B.Fulforda!

 7. Ježek napsal:

  Jestli se na fin.resetu podílejí Rotschildové,tak to nebude úplný reset,zase tam budou špinavé pracky.

 8. EvaHonza napsal:

  Ta nevím. Jak v tom jedou „pokrevní linie“ a Bank od England, smrdí to celé až na sto honů. Ne nadarmo je celý internet plný zpráv o tom, že globalisté/globální prediktor/ globální architekt/Syndikát … je jedno, jak to nazveme, chce pouze odstranit svůj nástroj, který využíval pár tisíc let, a tím jsou židé. Odstraněním nástroje, pokud hlava zůstává na krku, se nic nezmění, budou to pořád ti samí – opakuji TI SAMÍ – co zkusí ovládat svět, akorát to zkusí zase trochu jinak a přes jiné nástroje. Nevěřím jim ani slovo.
  Odstěhování na Sibiř je také podivné – proč tam? proč odstěhování? – GP si chystá hnízdečko v Altaji, nejkrásnějším a klidném koutě planety … není to náhodou totéž, akorát jinak podáno?

 9. Majkl Lasky napsal:

  31. září se stane velký kulový, bo září má jen 30 dnů !!!

 10. Nula napsal:

  … nehladajte GP, lebo sa chytite do pavuciny…?! Clovek ma este v historickom kodexe vyvoja vnimania stale „defekty“. Najprv objavit problem, potom najst pricinu a nasledne ju “ odstranit“… Priklad, kam Vas vlakna medialnej pavuciny mozu zaviest: Boli ma hlava, vychadza to zo zatylku – odrezete si hlavu, alebo si udriete kladivom po zatylku…? Pochybujem, ze si to obrazom cez zrkadlo dokazete chirurgicky poriesit. Na tomto obmedzenom vyvoji vnimania funguju dnes „zmeny“ v politickej garniture – neriesia v podstate nic, mozno az po nejakom obdobi, ked sa ta emocna reakcia ukolise, ale stale to nebude rapidna zmena. Je potrebne ist na to inak. Sikovnejsi sa dozvedia v diskusii viac ako v clanku…;)

 11. Petra napsal:

  Pokrevní linie – nevěřit, nebrat, nikdy!!!!!!

  http://www.nwoo.org/2017/01/28/teror-cerne-slechty-z-benatek-do-cech-a-do-londyna-kralovske-rody-evropy-bezohledne-odstranuji-vsechny-kteri-se-jim-odvazuji-stat-v-ceste/

  Termín černá šlechta je používán k popisu rodové linie, která předchází dokonce i ilumináty, jezuity a jiné tajné řády – a dostali se do povědomí především kvůli špinavým praktikám, které používali k dosažení toho, co chtěli. Podvodné vraždy, únosy, znásilňování, genocida, terorismus… zkrátka cokoliv, jen aby uchránili své bohatství, a aby udrželi obyčejné lidi na takové úrovni, na jaké si mysleli, že mají být… finanční otroctví.

  Když černá šlechta nakonec překročila své hranice díky strategickému spojenectví s ilumináty a svobodnými zednáři v průběhu 18. století, byla to ta nejhorší noční můra pro rozvíjející se svět. Zvrácená trojice, která využila populaci, jež jí byla k dispozici, k ochraně svých zájmů.

  Černá šlechta – to byli studenti řeckého filozofa Aristotela, kteří věřili, že otroctví je nezbytnou institucí, protože někteří jsou zrozeni k vládnutí, a ostatní k tomu, aby byli ovládáni. Představa, že určité rodiny byly zrozeny k tomu, aby vládly jako despotická elita, zatímco drtivá většina jakékoliv populace je odsouzena k útlaku, nevolnictví nebo otrokářství, se stala teologickým postojem této elity.

  Jelikož tito aristokraté nebyli spokojeni s tím, že ovládají pouze Benátky a Janov, rozhodli se, že z důvodu rozšíření moci bude nutné expandovat do Evropy a „začít podnikat“ s nearistokratickými, ale extrémně silnými vůdci korporačních společností, zneužívajících výhod průmyslové revoluce.

  A tak vzniklo komerční manželství, které se konalo mezi starými rodinami černé šlechty z Benátek a Janova a nově vznikajícími anglo-americkými korporačními monstry. Mezi tyto anglo-americké mocné rody patřili Warburgové, Rothschildové, Rockefellerové, Goldmanové, Morganové, Sachsové, Lehmanové, Schroderové, Bushové a některé další rody. Tedy rodinné dynastie, známé jako pokrevní linie iluminátů. Manželství černé šlechty s ilumináty bylo dosaženo.
  V současné době černá šlechta, vedená mocnými bankovními dynastiemi v Evropě, uplatňuje nadvládu nad světovými vládami, a zároveň nad jejich ekonomikou a dokonce kulturou. V konečném důsledku je mezinárodní sítí, existující v paralelním světě, rozkročená mezi maskou legitimity a aktivitami na černém trhu a v podsvětí.

  Jejich metodou podrobování je zcela demoralizovat společnosti na světě, zcela rozbít jejich strukturu, propagovat každou neřest, včetně sexuálních zvrhlostí, chamtivosti a válek. Zotročováním národů světa prostřednictvím kolosálních dluhů si zajišťují podřízenost a garantují tak pozvolný přechod své suverenity až ke globální vládě. Tím, že podporují spekulace na trhu s akciemi, odčerpávají bohatství lidem, kteří si toho nejsou vědomi. A konečně způsobením globální ekonomické pohromy netušených rozměrů mají v úmyslu předvést, jak je lidstvo neschopné, a nabídnout mu svou vládu jako spásu – což by znamenalo zrealizovat globální fašistický stát, jemuž bude vládnout lidstvem očekávaný mesiáš.

  Jednou z nejhlubších charakteristik černé šlechty je její neustálá potřeba odstraňovat jakéhokoliv jedince, který představuje hrozbu pro jejich zájmy.

  …… no tak co vám to připomíná?????
  Myslím si, že nás opět tito samí zkouší podvést a zmanipulovat pro své zájmy!

 12. Maroš napsal:

  CHILD HUNTERS – globálna sieť pederasov, producentov neregistrovaných detí /ako tovar/ a lovcov detí /ľudí na orgány/.
  Bez komentára – „Hovoří Robert David Steele – je bývalým agentem speciálních operací americké Centrální zpravodajské služby (CIA) a spoluzakladatelem Námořní zpravodajské služby – Marine Corps Intelligence Activity.“/AC24/

  Šokující informace o tom, jak globální elita /Deep State pozn./ týrá děti a zneužívá jejich na satanistické rituály
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..