Peskov: Rusko je připraveno klást odpor křivým obviněním v západních médiích

Rusko je připraveno reagovat na veškerá obvinění ohledně legitimity nadcházejících prezidentských voleb, která mohou zaznít v západních médiích, prohlásil mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

 

 

„Připravujeme se, neboť to je celkem očekávané. Vy víte, že i na našeho prezidenta osobně i na naši zemi v zásadě začaly masové útoky dlouho před volbami. Připravují se a jsou pečlivě zrežírované. Jak jsme kladli odpor, tak ho klást i budeme,“ prohlásil Peskov v rozhovoru pro pořad Jednající osoby s Nailou Asker-zadeovou na televizní stanici Rossija 1, když odpovídal na otázku, zda se vláda připravuje na obviňování západních médií z falšování a podvodů na nadcházejících volbách.

„Myslím si, že čím dál více lidí ve světe a samozřejmě i v naší zemi si uvědomuje, že přímo takovéto útoky jsou namířené na to, aby zkrátka připravily Rusko o silného vůdce. Mnohým se silné Rusko nelíbí, které (…) se nejen postavilo na nohy, ale rozpřahuje i svá ramena,“ dodal Peskov.

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Peskov: Rusko je připraveno klást odpor křivým obviněním v západních médiích"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Rusko oficiálně obvinilo USA z přípravy převratu Ruské ministerstvo zahraničí vydalo prohlášení, v němž obvinilo USA z utajeného předání peněz opozičním skupinám. Cíl, který americké orgány sledují, je zcela zjevný: destabilizace politické situace v Rusku. Byla to odpověď ministerstva zahraničí RF na článek, opublikovaný na portálu BuxxFeed, v němž se odhalují důvěrné informace o transakcích ruských diplomatických zařízení v USA. Článek tvrdí, že americké orgány studují „podezřelé převody peněz“ ruského velvyslanectví ve Washingtonu. Jak bylo na ministerstvu uvedeno, takový únik nemohl nastat bez vědomí amerických úřadů. Ve sdělení se uvádí: pracovníci daného listu nepopírají, že při pokusu o získání komentáře… Číst vice »
Dan
Host
Rusko doposud vzdy usilovalo ve vztahu s USA o dialog, pratelstvi. Za to sklidilo jenom odmitani dialogu, osocovani bez dukazu, rusofobni stvani v mediich, nove zakladny na hranicich, neustale manevry na hranicich, vylucovani sportovcu, straseni Ruskem, aby se dale zbrojilo, atd… Dosud se k temto provokacim a nepratelstvi nevyjadrovalo. Stale doufalo, ze svou zdrzenlivosti a rozvaznosti a nereagovanim na propagandu a provokace jednou ke smireni a spolupraci dojde. Angazovanosti v Syrii a neustalymi podrazy a provokacemi USA proti Syrii a Rusku v tomto konfliktu vsak meni svou zahr. politiku. Uz si nebere servitky a nazyva veci pravymi jmeny. Varuje pred… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Маргарита Симоньян о своем СКАНДАЛЬНОМ интервью: Американские СМИ ЛИЦЕМЕРЫ и ЛЖЕЦЫ
s českými titulky
https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=qJDsD77-gHA

jirik
Host
jirik
Šéf finského MZV Timo Soini v interview pro noviny Pais prohlásil, že „se nebojí Ruska“. „Nebojíme se Ruska. A ti (Rusové) to vědí a váží si toho“, řekl politik. Navíc vyjádřil přesvědčení, že volby prezidenta Ruska 18. března 2018 nijak neovlivní politiku Helsinek. „To, co se děje v Rusku, je sice závažné, nebude to ale určovat naši politiku,“ zdůraznil šéf MZV Finska. Prohlásil rovněž, že nevidí potřebu jednotné evropské armády, protože v ní vidí alternativu NATO, se kterým by chtěl i nadále spolupracovat a zachovat „dveře NATO otevřené pro Finsko“. Politik mj. vysvětlil, proč se Finsko dosud nestalo členskou zemí… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!