Petice za přejmenování letiště Václava Havla na letiště Karla Gotta

Požadujeme přejmenovat letiště Václava Havla na LETIŠTĚ KARLA GOTTA. Je to národní umělec uctívaný CELÝM národem, známý i v zahraničí, šířil naši kulturu po CELÉM světě, byl apolitický, pracovitý a upřimný člověk s nadáním.

Žádáme taky, aby poslanci toto projednali na nejbližším jednání sněmovny a o tomto hlasovali.

Podepsat můžete na: petice.com

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. Rostislav Maršík napsal:

  Pěkná blbost!To bychom stejně tak mohli přejmenovat Karlstejn na Gottland!!!

 2. Liběna napsal:

  to uz nekdo navrhoval u nas v praci v den, kdy prisla zprava o jeho umrti : ) ..Stejne lidi stale rikaji „Ruzyň“, „nikomu“ se ten nazev po Vaškovi nelibi.

 3. Béďa napsal:

  Není to blbost. Letiště po Vendovi Flaškovi si pojmenovali jen pravdoláskaři a inicioval to další blb jménem Fero Fenič. Lidí se vůbec neptali! Letiště Karla Gotta zní mnohem lépe, Gott byl osobnost, narozdíl od bombardéra Vašíka, válečného zločince.

 4. Prodost napsal:

  Tahle tradice vznikla zřejmě v Římě, když sochy Jupitera přejmenovali na Ježíše Krista, Venuše pak na Panu Marii , Baala pak raději uklidili do depozitáře. Je to od pangejtu k pangejtu, neboli „pangejtismus“. Tím se lidé přetahují o to, kdo má navrch. Jinak myslím je to docela obstojné idiotství.

 5. Mirec napsal:

  skvela myslienka, rad by som, keby sa tak stalo

 6. Vaclav napsal:

  Bezte uz s tim prejmenovanim nekam ! Uz to prejmenovani Ruzyne na …. rika, ze ho Venca opilec a devkar, bombardak Srbska vlastni!

 7. Václav napsal:

  Myslím si že by to do jisté míry bylo zhanobení Karla Gotta. Když by se nahradilo jeho jménem letiště, za jméno Havlovo.
  Havel, byl odpad a Karel to nemá zapotřebí. Pokud by se letiště mělo přejmenovat, tak ať se jmenuje Pražské. To nikoho neurazí.

 8. Jičí Klouda napsal:

  Omyl Karlštejn doporučuji pčejmenovat na Karlgottštejn . Zvýší se návštěvnost a do síně pro korunovační klenoty doporučuji umístit všechny Mistrovy Zlaté slavíky

 9. Zlata napsal:

  … já už podepslala a dala jsem petici i na svůj profil na facebook – kdo by nááááhodou taky chtěl podepsat, ale nevím jestli s to chytlo, to už netuším.

 10. Jakub napsal:

  Vždyť se po Karlovi jmenuje kde co, univerzita, most, Vary atd… není třeba přidávat další

 11. Oscar oscar napsal:

  Je to naprostá blbost… Co má Karel Gott společného s letištěm?

 12. JJ49 napsal:

  Tohle je neštěstí slavných, pracovitých a hrdinských lidí. Nejdříve se jim v euforii staví pomníky, pojmenovávají se ulice, mosty i jiná významná místa, aby se potom potupně jejich pomníky bořily, ona místa přejmenovávala na jiná atd.
  Ušetřete prosím této stupidity Karla Gotta, on si to nezaslouží.

 13. Ingrid Kayyali napsal:

  Po Havlovi ostala spúšť. Jeho meno nie je hodné toho, aby sa používalo na označenie verejných prietorov. Pán Karel Gott rozdával radosť. Použitie mena takéhoto človeka je oveľa vhodnejšie,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..