Petici s žádostí uznat Sorose teroristou podepsalo 100 tisíc lidí

Petice pro amerického prezidenta Donalda Trumpa s žádostí o uznání amerického miliardáře George Sorose teroristou získala nutných 100 tisíc podpisů pro to, aby ji posoudili v administrativě prezidenta, dokazují informace stránky Bílého domu, kde je umístěna petice.

Podle posledních informací výzvu podepsalo více než 102 tisíc lidí. Získat nutný počet podpisů bylo nutné do 19. září roku 2017.V textu petice se píše, že „se George Soros úmyslně a vytrvale snažil destabilizovat a vykonat nějaké násilné činy proti Spojeným státům a jejich občanům“.

V souvislosti s tím musí, jak se domnívají ti, co petici podepsali, „federální vláda USA a ministerstvo spravedlnosti okamžitě uznat George Sorose a všechny jeho organizace a členy teroristy“ a „zabavit jeho veškerý osobní majetek a aktiva v rámci Zákona o konfiskaci občanského majetku“.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Petici s žádostí uznat Sorose teroristou podepsalo 100 tisíc lidí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Podle fulforda už soros nežije –
4. What is keeping George Soros from being arrested?

George Soros has not been arrested because he has been killed. The cabalists are trying to maintain the illusion he is alive because they need a front man like him to act as a cover for the real actors like the Rothschilds.
https://benjaminfulford.net/2017/08/29/qa-benjamin-fulford/

ps: před nějakou dobou tady proletěla zpráva (byla smazána údajně se jednalo o hoax), že soros zemřel….

Martin Rubáš
Host

Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovských konferenciách. Chtěl by islamizovať Evropu a zničit její původní kulturu. Takže to chápu.

http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!