Piráti z Aponte – obchodníci s lidmi

Gianluigi Aponte je italský miliardář, který žije v Ženevě ve Švýcarsku, a je vlastníkem Mediterranean Shipping Company (MSC), což je druhá největší firma ve světové lodní dopravě. Gianluigi Aponte se narodil ve městě Neapol a jeho bohatství se počítá na něco kolem 9 miliard dolarů. Jeho syn Diego Aponte je prezidentem společnosti MSC.

 

 

Camorra je skupina mafiánských klanů se sídlem v Neapoli, která se díky pronikání do přístavů stala mezinárodním kartelem. Camorra úzce souvisí se zločineckou rodinou Genovese z New Yorku.

Gianluigi Aponte získal v roce 2009 titul Neapolské Excelence ve Světě od bývalého premiéra a miliardáře Silvia Berlusconiho. Silvio Berlusconi byl různými způsoby propojen s Cosa Nostrou, přičemž byl také členem zednářské lóže P2 v Itálii, známé jako „stínová vláda“, která řídí politickou korupci týkající se médií, bankovnictví, mafie, zpravodajských agentur a Vatikánu. Dalším členem P2 byl kníže Vittorio Emanuele IV Savoy, který je knížetem Neapole, a stejně jako Gianluigi Aponte se narodil v jedné komunitě v Neapoli.

Rodina Savoy také ovládala Ženevu, Švýcarsko, kde má bydliště dnes, stejně jako Gianluigi Aponte, který zde také žije. Rodina Aponte se oženila s rodinou Gatti ze severní Itálie a Švýcarska. Rodina Aponte má pravděpodobně nějaký rodový původ s benátskou rodinou da Ponte. Princ Vittorio má také přímý vztah k organizovanému zločinu a byl vyšetřován pro vydírání a prostituci, korupci související s hazardními hrami a byl obviněn z vraždy. Princ Vittorio byl však zproštěn všech těchto obvinění.

 

 

Camorra je mezinárodní zločinecký megasyndikát s několika mafiemi, jako je mafie Nuvoletta, která působí v Neapoli, a která se zabývá pašováním a dokonce obchodováním s lidmi, stejně jako dalšími trestnými činnostmi. Rodina Letta s Enricem Lettou, bývalým italským premiérem a Giannim Lettou poradcem Silvio Berlusconiho a členem dozorčí rady společnosti Goldman Sachs International, je skrytě spojena s mafiánským klanem Nuvoletta Camorra.

Klan Nuvoletta byl vůdcem jedné mafiánské aliance kolem Neapole, nazývané Nuova Famiglia, která zahrnovala maledský klan Vollaro. Rodina Nuvoletta se částečně sloučila s klanem gangů Orlando Camorra. V uplynulých letech byly sicilská mafie a camorra přistiženy při svém zapojení do transportu a prodeje afričanů do Itálie a Evropy a vydírání.

 

 

MSC spolupracuje skrytým způsobem s některými mafiemi na vysoké úrovni a zabývá se drogami, zbraněmi a obchodováním s lidmi. Nedávno v roce 2017 společnost MSC koupila 49% společnosti Ignazio Messina & C., která je lodní a kontejnerová společnost se sídlem v Janově. Pontus byl řecký název pro most a také pro moře a konkrétně pro Středozemní moře. Prostřednictvím své kontroly nad přístavem jsou schopni sjednotit své zločinecké sítě. (pozn.př.: Všimněte si stejného postavení rukou jak je ukazuje i Merkelová.)

Gianluigi a Rafaela Aponte

Gianluigi Aponte se setkal s manželkou Rafaelou, když byl kapitánem lodi; V roce 1970 založili společnost pro nákladní dopravu, Mediterranean Shipping, nyní MSC. Jejich děti jsou také zapojeny do společnosti. Aponte začal organizovat velké výletní lodě a jeho firma se začala plavit hlavně mezi východní Afrikou a Evropou, až se nakonec stal světovým impériem. Žijí ve Švýcarsku.

 

 

Diego Aponte

Diego Aponte je generálním ředitelem společnosti Mediterranean Shipping Company a je to opravdu zlý člověk.

přeložil Pedro | zdroj: 5, 9

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
terezaalenaMarošSvět bez neziskovek a válekmariankosmac Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Miroslav
Host
Miroslav

A teď by to chtělo popsat propletence u nás. To by bylo řevu. :-)))

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Vidíš od pohledu….jinak prokouknes člověka pokud je zlý,pedofil,vrah skrývá oči

Maroš
Host
Maroš

Dokument o celosvetovom spiknutí Kabaly, nemeckých nacistov a mimozemských otrokárov – svetový Deep State a utajený vesmírny a technologický program – o skutočnom stave utajovaných technologických možností a o tajných základniach pozemských vládnucich elít na Zemi aj v našej slnečnej sústave a v celej galaxii – kam miznú všetky tie peniaze – a deti a ľudia! – a o zmenách – o činnosti a podujatiach Pozemskej Alliancie na oslobodzovaní našej planéty z otroctva NWO, o kozmickom otrokárstve pozemských elít s ľuďmi ako zdrojmi – čo je také vzácne na ľudskej rase v ostatnom vesmíre – každá kniha na Zemi je… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

V kontexte so záverom dokumentu Above Majestic:
„Americký prezident Donald Trump na svém Twitteru publikoval příspěvek ze své návštěvy Iráku, díky kterému byla odhalena přítomnost elitního amerického komanda Seals v této zemi. O tom informuje magazín National Interest. (Foto: Twitter) “
https://ac24.cz/-/trump-odhalil-misto-dislokace-a-tvare-americkeho-elitniho-komanda?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2
Toto sa zásadne nerobí, takže Trump zjavne likviduje určité mocenské štruktúry…

susanfox
Host
susanfox

v jakem smyslu :“opravdu zly clovek“? nekdo ho zna osobne? mate dukazy, ze je to opravdu zly clovek?
co se tyce jejich financniho imperia v italii je to uplne normalni, ze ti hodne bohati (i ty mene bohati) podnikatele VSICHNI!!! jsou svazany nejakym zpusobem s mafii.

vsak i v cechach i v nemecku je to prolezly a ani o tom nevite, hlavne v politice, v oblasti komunalnich odpadu, ve statnich zakazkach na vystavbu infrastruktur typu dalnice atd.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Asi niečo ako Babiš ale horší, taký čo ide i cez mŕtvoly. Ale takých mafiánov a polomafiánov je, máš pravdu, ľudia o tom buď nevedia alebo to berú ako niečo normálne. Čo sa všetci ,,tí slušní“ poburujú, mafia je normálna vec.

alena
Host

pusťte si Svobodný vysílač – tam máte už dva díly o české mafii…..

jirik
Host
jirik

Syrské ženy si stěžují, že není dost mužů, kteří by obnovili jejich zemi, a vzkazují Evropě a dalším zemím, které přijaly jejich muže, aby je “vykoply” a poslaly zpátky domů. Novinář ze švédského rádia cestoval do Damašku a mluvil s některými studenty na místní univerzitě. 70 procent těch, které viděl, byly ženy. “Podívejte se kolem, vidíte jen ženy. Na univerzitě, na ulici, v kavárnách, jen ženy,” řekly novináři studentky Safaa a Sheima. Další studentka, Lina, také komentovala nepoměr populace v zemi, což vyvrací levicové teze, že v migračních vlnách do Evropy byly ženy a děti prchající před válkou. Aby se… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Ako peniaze globalistov požierajú krajiny! „Poslední dvě dekády Čína projevuje Africe velkou pozornost. Místním vládám poskytuje finanční pomoc a úvěry. Nicméně poslední případ v Keni ukazuje, co se stane, pokud některá ze zemí nedokáže splácet své dluhy. “ „Keňa nesplatila Číně dluhy, teď ji musí přenechat svůj přístav“ https://ac24.cz/-/kena-nesplatila-cine-dluhy-ted-ji-musi-prenechat-svuj-pristav?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1 Kontext – Slovenská ekonomika postavená na výrobe automobilov pre rúcajúci sa trh – navyše – s budúcim zákazom spaľovacích motorov do roku 2025 a fakticky energetickou nedostatočnosťou prejsť na elektromobili – odbočím – Temelín by nestačil na dobíjanie všetkých aut jazdiacich len v Prahe! Otázka – toto tí naši kreténi „zodpovední“… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Elekromobily jsou 7x horší ekologicky, tahaj tunovou mrtvou váhu. Při 6°C mají 16% kapacity paliva z elektráren a z poza rohu vás potáhnou koněm, natřeným na zeleno. 😀
Po 7. letech nejdýl je baterce a vyhodíte auto protože je zakomponovaná do rámu.
https://www.autorevue.cz/majitel-tesly-model-3-ukazal-jeji-otresnou-kvalitu-byla-uplne-nova?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Maroš
Host
Maroš

Navyše – elektrina sa vyrába hlavne z fosílnych palív – helium3 na jadrovú fúziu sa ťaží reptiliánmi na Mesiaci, a české líthium je už v čínskej prdeli…