Piráti z Aponte – obchodníci s lidmi

Gianluigi Aponte je italský miliardář, který žije v Ženevě ve Švýcarsku, a je vlastníkem Mediterranean Shipping Company (MSC), což je druhá největší firma ve světové lodní dopravě. Gianluigi Aponte se narodil ve městě Neapol a jeho bohatství se počítá na něco kolem 9 miliard dolarů. Jeho syn Diego Aponte je prezidentem společnosti MSC.

 

 

Camorra je skupina mafiánských klanů se sídlem v Neapoli, která se díky pronikání do přístavů stala mezinárodním kartelem. Camorra úzce souvisí se zločineckou rodinou Genovese z New Yorku.

Gianluigi Aponte získal v roce 2009 titul Neapolské Excelence ve Světě od bývalého premiéra a miliardáře Silvia Berlusconiho. Silvio Berlusconi byl různými způsoby propojen s Cosa Nostrou, přičemž byl také členem zednářské lóže P2 v Itálii, známé jako „stínová vláda“, která řídí politickou korupci týkající se médií, bankovnictví, mafie, zpravodajských agentur a Vatikánu. Dalším členem P2 byl kníže Vittorio Emanuele IV Savoy, který je knížetem Neapole, a stejně jako Gianluigi Aponte se narodil v jedné komunitě v Neapoli.

Rodina Savoy také ovládala Ženevu, Švýcarsko, kde má bydliště dnes, stejně jako Gianluigi Aponte, který zde také žije. Rodina Aponte se oženila s rodinou Gatti ze severní Itálie a Švýcarska. Rodina Aponte má pravděpodobně nějaký rodový původ s benátskou rodinou da Ponte. Princ Vittorio má také přímý vztah k organizovanému zločinu a byl vyšetřován pro vydírání a prostituci, korupci související s hazardními hrami a byl obviněn z vraždy. Princ Vittorio byl však zproštěn všech těchto obvinění.

 

 

Camorra je mezinárodní zločinecký megasyndikát s několika mafiemi, jako je mafie Nuvoletta, která působí v Neapoli, a která se zabývá pašováním a dokonce obchodováním s lidmi, stejně jako dalšími trestnými činnostmi. Rodina Letta s Enricem Lettou, bývalým italským premiérem a Giannim Lettou poradcem Silvio Berlusconiho a členem dozorčí rady společnosti Goldman Sachs International, je skrytě spojena s mafiánským klanem Nuvoletta Camorra.

Klan Nuvoletta byl vůdcem jedné mafiánské aliance kolem Neapole, nazývané Nuova Famiglia, která zahrnovala maledský klan Vollaro. Rodina Nuvoletta se částečně sloučila s klanem gangů Orlando Camorra. V uplynulých letech byly sicilská mafie a camorra přistiženy při svém zapojení do transportu a prodeje afričanů do Itálie a Evropy a vydírání.

 

 

MSC spolupracuje skrytým způsobem s některými mafiemi na vysoké úrovni a zabývá se drogami, zbraněmi a obchodováním s lidmi. Nedávno v roce 2017 společnost MSC koupila 49% společnosti Ignazio Messina & C., která je lodní a kontejnerová společnost se sídlem v Janově. Pontus byl řecký název pro most a také pro moře a konkrétně pro Středozemní moře. Prostřednictvím své kontroly nad přístavem jsou schopni sjednotit své zločinecké sítě. (pozn.př.: Všimněte si stejného postavení rukou jak je ukazuje i Merkelová.)

Gianluigi a Rafaela Aponte

Gianluigi Aponte se setkal s manželkou Rafaelou, když byl kapitánem lodi; V roce 1970 založili společnost pro nákladní dopravu, Mediterranean Shipping, nyní MSC. Jejich děti jsou také zapojeny do společnosti. Aponte začal organizovat velké výletní lodě a jeho firma se začala plavit hlavně mezi východní Afrikou a Evropou, až se nakonec stal světovým impériem. Žijí ve Švýcarsku.

 

 

Diego Aponte

Diego Aponte je generálním ředitelem společnosti Mediterranean Shipping Company a je to opravdu zlý člověk.

přeložil Pedro | zdroj: 5, 9

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  A teď by to chtělo popsat propletence u nás. To by bylo řevu. :-)))

 2. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Vidíš od pohledu….jinak prokouknes člověka pokud je zlý,pedofil,vrah skrývá oči

 3. Maroš napsal:

  Dokument o celosvetovom spiknutí Kabaly, nemeckých nacistov a mimozemských otrokárov – svetový Deep State a utajený vesmírny a technologický program – o skutočnom stave utajovaných technologických možností a o tajných základniach pozemských vládnucich elít na Zemi aj v našej slnečnej sústave a v celej galaxii – kam miznú všetky tie peniaze – a deti a ľudia! – a o zmenách – o činnosti a podujatiach Pozemskej Alliancie na oslobodzovaní našej planéty z otroctva NWO, o kozmickom otrokárstve pozemských elít s ľuďmi ako zdrojmi – čo je také vzácne na ľudskej rase v ostatnom vesmíre – každá kniha na Zemi je dezinformačný Matrix vyvinutý reptiliánmi pred cca 6-7 tisíc rokmi. Prebuďte sa! Lámanie pečatí – onedlho to celé praskne!

  Poznámka – You Tube odstraňuje tento dokument – tento link je funkčný – treba odkliknúť prvú reklamu…
  Poznámka – názov Above Majestic – Nad Majesticom – symbolicky UŽ nad skupinou Majestic 12, ktorá bola poverená dezinformačným utajovaním kontaktov s mimozemšťanmi…
  https://kaktus.tv/online-film/above-majestic-2018-zdarma-cz-sk-dabing-titulky-hd/

  Link na stiahnutie – 1,1 Gb formát .avi
  https://www.uloz.to/!ohSx6z2jLSBe/above-majestic-engl-cz-titl-avi

 4. susanfox napsal:

  v jakem smyslu :“opravdu zly clovek“? nekdo ho zna osobne? mate dukazy, ze je to opravdu zly clovek?
  co se tyce jejich financniho imperia v italii je to uplne normalni, ze ti hodne bohati (i ty mene bohati) podnikatele VSICHNI!!! jsou svazany nejakym zpusobem s mafii.

  vsak i v cechach i v nemecku je to prolezly a ani o tom nevite, hlavne v politice, v oblasti komunalnich odpadu, ve statnich zakazkach na vystavbu infrastruktur typu dalnice atd.

  • mariankosmac napsal:

   Asi niečo ako Babiš ale horší, taký čo ide i cez mŕtvoly. Ale takých mafiánov a polomafiánov je, máš pravdu, ľudia o tom buď nevedia alebo to berú ako niečo normálne. Čo sa všetci ,,tí slušní“ poburujú, mafia je normálna vec.

   • tereza napsal:

    Mafia je normálna vec? Naozaj?? Obchodování s lidmi, otroctví a prostituce je taky normálna vec?

    • Svět bez neziskovek a válek napsal:

     Milá Terezka. Lidé snad ani nevěří, že někdo může unášet děti,znásilňovat je a snad i zabíjet kvůli jejich krvi či orgánům.Oni si myslí,že jsi blázen. Už ať to skončí, to utrpení nevinných deti……!!!

  • alena napsal:

   pusťte si Svobodný vysílač – tam máte už dva díly o české mafii…..

   • tereza napsal:

    Např. PRVNÍ díl zde: https://www.youtube.com/watch?v=H7OypN9WQ4A
    Téměř v každém oboru máte mafii. Justiční mafie, bankovní mafie, mafie v rámci policie, mafie v rámci exekutorů, mafie v rámci státních zástupců apod. Nejhorší na tom je, že se mnohé špatnosti odehrávají na základě zákonů, samozřejmě zákonů schválených pod tlakem lobby té či oné mafie.

 5. jirik napsal:

  Syrské ženy si stěžují, že není dost mužů, kteří by obnovili jejich zemi, a vzkazují Evropě a dalším zemím, které přijaly jejich muže, aby je “vykoply” a poslaly zpátky domů.

  Novinář ze švédského rádia cestoval do Damašku a mluvil s některými studenty na místní univerzitě. 70 procent těch, které viděl, byly ženy.

  “Podívejte se kolem, vidíte jen ženy. Na univerzitě, na ulici, v kavárnách, jen ženy,” řekly novináři studentky Safaa a Sheima.

  Další studentka, Lina, také komentovala nepoměr populace v zemi, což vyvrací levicové teze, že v migračních vlnách do Evropy byly ženy a děti prchající před válkou.

  Aby se tento problém vyřešil, podle studentů by syrská vláda měla vydat amnestii pro muže, kteří ze země utekli, aby se vyhnuli vojenské službě, aby mohli obnovit zemi. A ukazují na západní země, které všechny mladé Syřany přijaly.

  “Řešením je vykopnout je a dostat do Sýrie, kde mohou znovu začít obnovovat zemi,” říká studentka Lina.
  https://stredoevropan.cz/2018/12/26/syrske-zeny-vzkazuji-evrope-vykopnete-nase-muze-zpet-at-mohou-pomoci-obnovit-zemi/?fbclid=IwAR1SIge-V4xlyAr5il5-_63TZOrzOvon6DTNDt-LWpSHsGY3AxonAhVeKo0
  ————
  Apple Made in China: Šokující video pro čučkaře i Andreje Babiše, americký iPhone i čínský Huawei vyrábí v Číně jedna a tatáž čínská firma! Foxconn vyrábí telefony Apple, Huawei, čipsety Intel, počítače DELL a produkty dalších stovek západních firem! Pokud Babišova vláda nařídila zahodit telefony Huawei, potom by měla zahodit i telefony iPhone, notebooky Apple, počítače DELL a počítače s INTEL obvody! – http://bit.ly/2ER9aLb
  Aeronet.
  ——-
  Evropská unie musí skoncovat s národní suverenitou nad financemi vytvořením „rozpočtu eurozóny“, kdy národní rozpočty budou jen jeho z Bruselu určovanou pod-součástí, aby se tak z euro-regionu vymýtila populistická politika, vyhlašuje Komise.
  http://www.reformy.cz/komise-eu-vyhlasuje-zamer-skoncovat-s-narodni-suverenitou-aby-tak-vyhubila-populismus/

 6. Maroš napsal:

  Ako peniaze globalistov požierajú krajiny!
  „Poslední dvě dekády Čína projevuje Africe velkou pozornost. Místním vládám poskytuje finanční pomoc a úvěry. Nicméně poslední případ v Keni ukazuje, co se stane, pokud některá ze zemí nedokáže splácet své dluhy. “
  „Keňa nesplatila Číně dluhy, teď ji musí přenechat svůj přístav“
  https://ac24.cz/-/kena-nesplatila-cine-dluhy-ted-ji-musi-prenechat-svuj-pristav?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1

  Kontext – Slovenská ekonomika postavená na výrobe automobilov pre rúcajúci sa trh – navyše – s budúcim zákazom spaľovacích motorov do roku 2025 a fakticky energetickou nedostatočnosťou prejsť na elektromobili – odbočím – Temelín by nestačil na dobíjanie všetkých aut jazdiacich len v Prahe!
  Otázka – toto tí naši kreténi „zodpovední“ za reštrukturalizáciu krajiny nevedia, alebo účelom je zadĺžiť nás tak, že prídeme o svoju krajinu?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.