Pjakin potvrdil likvidaci lidí v Evropě pomocí vakcinace malých dětí. Víme to všichni ale bojíme se o tom mluvit a tlačit na úřady

…..ve Švýcarsku v nezávislé laboratoři se dělaly rozbory různých vakcín používaných v EU a data od Pjakina tím byla potvrzena. Doporučuji NENECHTE OČKOVAT SVÉ DĚTI….

DŮLEŽITÁ AKTUALIZACE 08.10.2017 12:45 najdete pod článkem

00:54

Zde máte výtažek z rozhovoru s panem Pjakinem na videu otázky a odpovědi….

 

01:03:50

K dalším otázkám a událostem. Andrej prosí okomentovat prohlášení ministryně zdravotnictví Veroniky Skvorcové, že mají v úmyslu trestat rodiče represivními metodami za odmítnutí vakcinace dítěte. Co myslíte? Je celosvětová vakcinace lidstva projektem na snížení počtu obyvatelstva na planetě Zemi, nebo je to skutečná záchrana od všech těch hrozných nemocí, kterými nás bez výjimky straší všichni lékaři?

Jsou vakcíny a vakcíny. V sovětské době byly všechny očkovací látky zaměřeny na zlepšení zdraví obyvatelstva. V současné době, bohužel, vakcíny… Na Ukrajině vyvíjeli vakcíny, které způsobovaly neplodnost u dívek. Ty vakcíny, které jsou používány v Africe, tam si zkouší, jak vylikvidovat veškeré obyvatelstvo. U nás je to otázkou. Vzhledem k naší suverenitě, která není úplná, a kdy u nás tak či onak vyplývají na povrch fakta, kdy stát použil necertifikované vakcíny… A vůbec ta certifikace, tam také záleží, jací úředníci a s jakými zájmy něco certifikují. Vždyť USA při plánování státního převratu v Rusku sází právě na úředníky.

Protože to oni visí na rtech svým páníčkům. Co ti asi certifikují a jak? Nutit někoho v těchto podmínkách k očkování je aktem genocidy ruského obyvatelstva, obyvatelstva Ruska. To promiňte. Vy nejste schopni zajistit státní bezpečnost s ohledem na použití vakcín, můžete mít vakcíny zaměřené na likvidaci obyvatelstva, a přitom hodláte angažovat státní aparát, aby byli všichni povinně očkováni? Ať se teď každý rodič sám rozhodne, zda nechá své dítě očkovat či ne. Jedná se o jeho osobní občanský postoj a odpovědnost o rozvoj státu prostřednictvím své rodiny.

Nemáte dost znalostí? Internet vám pomůže. Ale každý musí mít aktivní postoj. Musí se rozhodnout sám díky statistice. Všichni lidé to mezi sebou probírají. Někdo se rozhodne nechat se očkovat proti chřipce, někdo naopak ne. Ale teď to musí být jeho osobní rozhodnutí ovlivňující rozvoj státu při té úrovni suverenizace, kterou teď máme. Nemáme žádnou záruku, že přes náš státní aparát nebude proveden akt masové genocidy našeho obyvatelstva. Takže Skvorcova by měla o těchto věcech popřemýšlet, dříve než začne mluvit o nějakých represivních opatřeních.

Zde se nachází celý film:

Kam vede zločinná bílá mafie a farmamafie s NUCENÝM NEPOTŘEBNÝM OČKOVÁNÍM. Už to vědí ale očkují dál. Zločin proti lidem a bezbranným dětem. Hovoří němečtí lékaři

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
annaSoncatakjirikviera Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Soud poslal Američanku do vězení za to, že odmítla očkování svého dítěte Sedm dní vězení je trest, který soud v americkém Michiganu vynesl nad Rebeccou Bredowovou. Ženě loni v listopadu nařídil, aby nechala svého devítiletého syna očkovat. Bredowová neuposlechla a za pohrdání soudem ji poslali do vězení. https://www.novinky.cz/zahranicni/451181-soud-poslal-americanku-do-vezeni-za-to-ze-odmitla-ockovani-sveho-ditete.html V americkém státě Michigan se rodiče mohou vyhnout očkování svých potomků, je-li to v rozporu s jejich osobním přesvědčením, napsal britský server Metro. Důvodem soudního řízení byl však spor v názorech mezi Bredowovou a jejím manželem. Bredowová podle agentury AP soudkyni řekla, že „není líným rodičem“, ale „vášnivou matkou, která svědomitě pečuje… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Vyléčit slepotu by mělo jít s pomocí genové terapie
Vědci z Oxfordské univerzity věří, že by do budoucna mohli vracet zrak slepým. Nestojí za tím žádné zázraky, ale genová terapie. Ta by mohla dokázat přeprogramovat buňky na očním pozadí, aby získaly citlivost na světlo.
https://www.novinky.cz/veda-skoly/451054-vylecit-slepotu-by-melo-jit-s-pomoci-genove-terapie.html

miro8
Host
miro8

Netvrdím, že niečo podobné, nie je možné. Na druhej strane však navádzanie na absolútne odmietanie akéhokoľvek očkovania, znamená genocídu (úmyselne používam výraz, ktorý použil autor článku) európskeho obyvateľstva chorobami, dovlečenými do Európy v rámci obrovskej migrácie ľudí z rôznych končín sveta. Chorobami, ktorých výskyt sa v civilizovanej Európe nezaznamenal desiatky rokov, voči ktorým nemáme vôbec žiadnu imunitu, sú zaručene smrteľné a v minulosti na ne zomreli státisíce ľudí. Toť môj názor a včul si vyber… Myslím, že tak, ako aj v iných prípadoch, treba sa rozhodovať uvážlivo a citlivo, rozhodne nie radikálne a zbrklo, len preto, že „PÍSALI NA INTERNETE“…… Číst vice »

viera
Host
viera

presne tak, načo taká hystéria. Rozvaha a múdrosť. Ono je to aj o tom, že dnešní mladí ľudia už nevedia, čo sú to za príšerné choroby, na ktoré zomieralo mnoho detí aj dospelých. Generácia tých, čo si pamätajú, že v skoro každej rodine bolo také úmrtie, už je postupne na onom svete. Možno by bolo treba vysvetľovať a ďalšia vec – o čom sú súčasné vakcíny – v čom je rozdiel – čo je rizikom – či by sa nedali inak kombinovať, aby sa riziká eliminovali. nenechajte sa strhávať nezmyselnými emočnými vlnami – lebo to voči deťom zodpovedné nie je… Číst vice »

Sonca
Host
Sonca

stačí ak vlády jednotlivých štátov prevezmú zodpovednosť za očkovanie, t.j. ak by sa niečo dieťaťu po očkovaní stalo, je zodpovedný štát. Videli by ste ako by sa rapídne vakcíny menili a čo by obsahovali. Isto nie to, čo dnes.

anna
Admin

Milá Sonca, podobný systém ako navrhujete je nastavený v USA, no je to veľmi veľmi a ešte ra veľmi nešťastne nastavený systém. Zavrú sa tým ústa „protiočkovancom“ a štát prejde (kvôli tomu, že ho ovládajú korporácie) ešte do väčšieho útoku a scháli povinných očkovaní ešte viacej. Korporácie z toho výjdu najlepšie – predaj ešte väčšieho množstva vakcín, omnoho väčšie zisky a ešte väčšia záruka na vytvorenie si omhromného počtu celoživotných zákazníkov (pacienta) alebo aspoň potencionálnych. Ak sa preukáže, že očkovanie spôsobilo nejakú závažnú ujmu na zdraví (čo sa preukáže len v mizivom počte pripadov oproti realite, navyše katastrofálne účinky očkovania… Číst vice »

tak
Host
tak

testuju to tu