Plán sil světla: Planetární osvobození

V podstatě existují TŘI FÁZE V PLÁNECH SVĚTELNÝCH SIL PRO PLANETU ZEMI a její obyvatele:

1. Uvolnění kontroly a sevření Temných Sil oslabováním a odstraňováním jejich struktur moci a technologické kontroly, zvyšování povědomí mezi obyvatelstvem a příprava na Událost

2. Převzetí kontroly nad Temnými Silami odstartováním zásadních změn v oblasti správy věcí veřejných, financí, médií, zdravotnictví a vědy, a předvedení členů Kabaly před soud

3. Čištění a uzdravování planety a lidských bytostí, odhalování skryté historie planety Země, odhalování existence mimozemské inteligence a přivedení lidí zpět k plnému vědomí

 

 

Kráčíme na konec fáze 1 a chystáme se začít fázi 2, která začne v době UDÁLOSTI. Událost bude předvedena událostí ZÁBLESKU, což bude velmi silný energetický puls, který bude poslán Pleromou přes Galaktické Centrální Slunce, a který bude každý do jisté míry cítit, samozřejmě, v závislosti na citlivosti každého člověka. Po příchodu tohoto záblesku na Zemi bude okamžitě vypnut současný finanční systém a zahájí se masové zatýkání všech členů Kabaly po celém světě. Toto bude vysíláno živě v televizi, aby všichni byli svědky. Když se prach z druhé fáze změn usadí a lidé pochopí, co se děje, a proč se to děje, přesuneme se do fáze 3, která je určena k vyčištění nepořádků, které byly vytvořeny nezodpovědnými a temnými zákony Kabaly, a k odhalení celé neposkvrněné pravdy všemu lidstvu. Po dokončení této fáze už nebude zapotřebí intenzivní pomoci ze strany Světelných Sil, a každý bude mít k dispozici možnosti, které nejlépe odpovídají jeho individuálním potřebám a přáním.

CO BYLO DOSUD DOSAŽENO (V BOJI S KABALOU)

V letech následujících po Smlouvě s Anchorem, která byla uzavřena v roce 1994, toho bylo dosaženo hodně. Ačkoli se věci na Zemi, kvůli zbývajícím temným silám, které se vymanily z Orionu a soustředily své síly do Sluneční soustavy a kolem Země, spíše zpočátku zhoršily, od přelomu století se Světelné Síly mohly postavit do protiofenzivy a postupně si podmanit a vyčistit hluboké podzemní a podmořské vojenské základny. To bylo částečně provedeno vlastními vládními důstojníky a vojáky Země, kteří jsou propojení se Světelnými Silami, částečně s hnutím Resistance a částečně s humanoidy z jiných hvězdných systémů. V důsledku toho bylo z planety odstraněno zhruba 500 milionů fyzických reptiliánů, mnohé lidské rukojmí byly osvobozeny a přivezeny do sfér Galaktické Konfederace k oživení a uzdravení, a úkryty, kam se Kabala chystá skrývat po vyvolání III. světové války, byly zdemolovány. Také mnoho menších základen temných sil na měsících a asteroidech ve sluneční soustavě převzaly Světelné Síly, a jejich technologie, které zesilovaly Závoj a pumpovaly energetické anomálie z okolního vesmíru, byly vyčištěny a více lidských rukojmí bylo osvobozeno.

 

 

V roce 2010 většina fyzických implantátů, které byly podávány prostřednictvím vakcinačních programů, a násilná přeprogramování, byla odstraněna Hnutím Odporu z lidské populace pomocí použití speciální technologie, která mohla být provozována a řízena na dálku. Plazmové implantáty, které potlačují vyšší znalosti, nebyly dosud zcela odstraněny, ale jejich fungování bylo méně účinné. V následujících letech byly z plazmových a éterických rovin odstraněny miliardy nefyzických reptiliánů a dalších destruktivních entit.

Nejvíce senzační je to, že velká většina zlata držená v centrálních bankách a trezorech Kabaly byla Hnutím Odporu odstraněna a Kabale je ponechán pouze fiat měnový systém založený na vzduchu. To, co leží v současnosti v úložištích centrálních bank, jsou jen wolframové tyče potažené zlatem. Aby získali do svých rukou zpět alespoň nějaké to zlato, Kabala založila své obchody se zlatem v každém městě v západních zemích a zintenzivnila těžbu zlata.

Vnitřní civilizace na Zemi rozšířily své kontakty mezi sebou, s Hnutím Odporu a benevolentními mimozemšťany, aby oživily síť Agartha. Na povrchu planety byly vytvořeny skupiny na podporu Události, které napomohou vedoucímu vývoji správným směrem během a bezprostředně po Události, a vyzývají k oživení mnoho humanitárních, environmentálních, sociálních a kulturních projektů, které budou zřízeny a financovány.

 

 

Začátkem roku 2015 byly odstraněny všechny fyzické topletové bomby skupiny Chimera.

V roce 2016 bylo dokončeno vyčištění všech plazmových bomb. Protože solární systém mimo oblast přímo obklopující naši planetu byl vyčištěn z přítomnosti destrutkivních bytostí, začal proces rozpadu Yaldabaoth (Pozn.př.: Yaldabaoth je tvůrcem viditelného světa, co můžeme nazývat Matrix). Prvním krokem byla Plejáďany vytvořená tachyonová membrána uvnitř oběžné dráhy Měsíce, které perfektně uřízly hlavu Yaldabaothu od jeho chapadel.

V důsledku masové meditace 26. února 2017 byly chapadla Yaldabaothu úplně rozpuštěna a žádná plazmová anomálie již nebyla nalezena mimo oblast přímo nad povrchem planety. Nyní se rozpadá hlava Yaldabaotha, která obsahuje zbývající plazmové bomby.

přeložil Pedro | zdroj: 9

Tak co myslíte, mají v ČNB taky jen wolfram potažený zlatem? Oni v americkém FEDu moc dobře vědí, proč se nebudou s Německem na téma repatriace německého zlata ani bavit. 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
MarošMargonČESKÝ LEVpavel blahetaVítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
valentin
Host
valentin

Mne sto tiež javí,že je to tak.

Ruprecht
Host
Ruprecht

Tak tyto a podobné informace (ještě mi tu chybí vůdce flotily spřátelených UFO talířů Aštar Konan) lze číst z různých zdrojů víc jak desetiletí. Co dodat- za dlouhých zimních večerů při ohni praskajícím v krbu se toto vyprávění dá ustát. Příčetný dospělý čtenář to ale uloží do škatulky fantasmagorií, spolu s Nibiru, Černým rytířem a jiným vyprávěnkám z tzv. „Kosmických bylin“

bloblo
Host
bloblo

Šerana tam máš, otevři si zdroj: http://www.xekleidoma.info/plans.html?fbclid=IwAR24wbFWymbMKaDRotWbxFbSjaPWH350e1P5h_4MNuzLrYg1GvsySJWdwLE

Článek jsem si uložil na disk. Zvlášť konec se dá použít jako projímadlo. :))

M.G.
Host
M.G.

Na Udalost čekam cely život,neco mi rikalo ze k ni dojde okolo roku 2000,tak snad se ji v tehke inkarnaci jeste doziju,kvuli ni jsem tu podstoupil tohle martyrium.

CZK
Host
CZK

Taky to cítím tak nějak podobně. Jeden člověk, co dokáže během několika vteřin přečíst člověka před sebou, mi řekl, že „Moje tělo chce vzít tam, kam jsem mu to již mnohokráte slíbil, ale nikdy to nedopadlo.“ Tak snad nyní budu již dostatečně kvalifikován. A co bude po Záblesku (Události) zde ve 3D je s otazníkem. Vhledy některých lidí popisovaly destrukci věcí, které tvoří naši současnou civilizaci. Např. se zhroutily budovy, plasty se buď roztekly nebo rozdrobily, (vyjímka byly PET lahve s vodou, ty zůstaly). A plechové průmyslové haly přežily taky. Ale podle mých info ten záblesk bude výhybka ven ze… Číst vice »

kalia
Host
kalia

článek se mi zdá pravdivý

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Už je na čase….děkujeme za kus pozitivní energie v téhle zle a pochmurné době. S přáním ať každý se připraví na záblesk a nezbláznil se…

nacituj
Host
nacituj

http://lunaterramartis.com/es/read-offline/519/menschen-vs-reptiloiden-schlangen-plejaden.print
Článek je jen v němčině. Zadejte si prosím do překladače. 0lejáďané jsou panovačné zl.é bytosti.

CZK
Host
CZK

A k tomu si ještě přečtěte knihu od Barbary Marciniak Poselství Plejáďanů…

mariankosmac
Host
mariankosmac

Ako som narazil na tú vetu ,,V důsledku masové meditace…“ tak mi to neznie moc vierohodne, že by nejaké meditácie niečo riešili…

CZK
Host
CZK

To je právě ta „kvantová fyzika“! Tam se říká (zjednodušeně), že myšlenka působí na hmotu. Něco se třeba nechá dobře doložit výzkumem japonského vědce Masaru Emoto. Je toho mrtě, co se k tomu nechá nastudovat, ale není to mainstreamem přenášeno do hlav mas. Je to jako s řidičákem. Jestli se chcete naučit řídít a mít k tomu kvalifikaci (tedy ten ŘP), tak musí vzejít ten zájem/aktivita z Vaší strany. Nebojte se nic! Meditace funguje, ale je tam podmínka, že nakonec se stane to, čemu věříte! Tak bacha, čemu skutečně věříte! 🙂 Tak držím palce!

Maroš
Host
Maroš

meditácie – v zmysle duchovnej akceptácie – riešia podstatu veci!

jirik
Host
jirik

Jak funguje svět podle ruského výzkumu 2.díl
https://www.youtube.com/watch?v=YA7Bv1hNJdY

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Také tomu článku věřím a to proto, že se ty věci opravdu začínají uskutečňovat a lidé tak nějak rychleji procitají z nevědomosti,což jsem si ověřil na mnoha příkladech. Na světlé bytosti od mala věřím a vím, že tu jsou mezi námi. I jsem se s nimi ač nevědomky setkal. Ten pocit se nedá vysvětlit,ale prožít. Byly to pouze zlomky sekund,ale i to jsem ve svém dosavadním životě pocítil a to dost citelně. Najednou jsem měl potřebu se dovzdělávat pravdou, která nám byla skrývána či násilně upravována k obrazu kohosi. Dnes už vím za co bojovat a položit i svůj život,… Číst vice »

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Ano všichni čekáme na tu „událost“ a ona stále nepřichází. Ale když se zamyslíme nad tímto odstavcem z článku: „Nejvíce senzační je to, že velká většina zlata držená v centrálních bankách a trezorech Kabaly byla Hnutím Odporu odstraněna a Kabale je ponechán pouze fiat měnový systém založený na vzduchu. To, co leží v současnosti v úložištích centrálních bank, jsou jen wolframové tyče potažené zlatem. Aby získali do svých rukou zpět alespoň nějaké to zlato, Kabala založila své obchody se zlatem v každém městě v západních zemích a zintenzivnila těžbu zlata.“ Tak na tom je pravdivé asi jen to, že ty… Číst vice »

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Taky se zdají tyhle bludy na ukojení ovcí, jako nesmysl. Probudíme se pozdě, jako tomu BYLO, ZA VŠECH GENOCID. Tedy s nožem na krku.

Margon
Host
Margon

Možná tu budu jedinej neználek. Ale mohl by mi někdo říct, kdo je to, ty Síly světla ? Mají třeba nějakou webovku, nebo tak něco ???

Maroš
Host
Maroš

Margon – nemajú – sú zásadne „neuchopiteľné“ – ako Stvoriteľ! Teraz inak – Pedro – alias Peter Insider. Som paranoik? No lebo už s Cobrom je problém… A opäť teraz inak – naša ľudská danosť je invencia – vynaliezavosť! A teraz – vynaliezavosť ZA, alebo vynaliezavosť PROTI? Za koho za čo – proti komu – čomu? Matrix nie je podstatný, pokiaľ existuje možnosť vybočiť z paradigmy – mentálneho rámca myslenia – vybočiť z chlievika-ohrady matrixu! A o toto stále ide! O schopnosť vyliezť z toho chlievika – nebyť prasiatko! Je to schopnosť Tvoriteľa – to je ten obraz Boží! Byť… Číst vice »