Planeta Země pod invazí neznámých objektů? Co s tím má společného Texas a obrovské potopy. Už to začalo

…..můžete vidět na snímcích neznámé objekty, které měly údajně způsobit „potopu“ v Texasu a další děje budou následovat. Že by starodávní proroci měli pravdu???? Aktualizace 08:27

22:22

tm komentuje

Budeme pevně věřit, že se nejedná o rasu Animus, před kterou neustále varuji a napsal jsem mnoho článků a vysvětlení. Po likvidaci ochrany planety Země americkými  US SPECIAL FORCES vnikly na planetu zemi ANDROIDI A ANIMUSÁCI zatím v malém počtu. ALE!!!!! Hned byly nainstalovány telemetrické (zelené) lasery na planetě Zemi proti těmto nežádoucím „přivandrovalcům“. Vše je vysvětleno s veškerými důkazy a výpočty níže v odkazu.

Články si můžete přečíst ZDE: Jemen1-5

 

Stačí se podívat na tento krátký záběr, který vše vysvětluje

https://youtu.be/hg9wru2TZMc

 

 

Další zprávy z americké televize o katastrofě v USA

 

https://youtu.be/jx6WrYldmKU

 

https://youtu.be/0guYZIXAxNw

 

https://youtu.be/o5-wiVd9loA

 

 

tm

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

23 Komentáře zapnuto "Planeta Země pod invazí neznámých objektů? Co s tím má společného Texas a obrovské potopy. Už to začalo"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host

Oni stačí na likvidaci lidstva budulínkové, kdo chce oligarchové. Odůvodňovat rozevírání nůžek možností jedněm z kapes prostředků společnosti se staletími vývojem zvůlemi záměstnaců jdoucí proti zaměstnavatelům voličům mohou obhajovat pouze vyškolení a hlupáci a je to upírský hejbl . Vypadá to tak že podmínkami jsou v evropě domorodci aktuálně otroky vychechtaných a nesoudných zpupných zmetků. K článku samozřejmě že možné neznámé vlivy budou vjedci popírat protože musí zkumáci dělat ty „výzkumy.

Petra
Host
Petra

A mame vubec sanci my obycejni obcane se jim nejak ubranit, kdyz sem vniknou ve velkem poctu?

jirik
Host
jirik

Kolem Země v pátek proletí obrovský asteroid
Americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) přinesl informaci, že kolem naší planety má v pátek 1. září proletět masivní planetka. Asteroid Florence má podle odhadu průměr téměř 4,5 kilometru a řítí se vesmírem. Kolem Země má putovat ve vzdálenosti přes sedm miliónů kilometrů, což je více než 18násobek vzdálenosti mezi Zemí a Měsícem.
https://www.novinky.cz/veda-skoly/447536-kolem-zeme-v-patek-proleti-obrovsky-asteroid.html
Asteroid Florence proletí souhvězdími Jižní ryby, Kozoroha, Vodnáře a Delfína, viditelný bude i malými dalekohledy.

„X“
Host
„X“

Zacatek konce.

jirik
Host
jirik

Ledoborec Amerického válečného námořnictva USNS Eltanin v roce 1964 objevil tuto bizarně vyhlížející „anténu“ neznámého původu v odlehlé temnotě hlubin ledového oceánu Antarktidy.

Ta je čím dál častěji nazývána nalezištěm „artefaktů jako by odjinud“, které pořád spočívají na mořském dně u Antarktidy. S tím, jak o tom jak věda, tak média potlačují veškeré zprávy, se možná nikdy nedovíme, co tahle věc ve skutečnosti je.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10970-bizarni-antena-neznamy-puvod-antarktida
https://youtu.be/tAQDp4l9uwY

Melichar
Host
Melichar

Proč zrovna Texas? Je to podezřelé, protože tento stát se snaží odtrhnout od USA. Trpí i Kalifornie, většinou suchem, protože také uvažovala o odtržení. Takže se těmto státům domlouvá, aby nezlobily a zůstaly v USA a poslouchaly páníčky.

jirik
Host
jirik
2. Is it possible that the cabal used HAARP technology to create the Houston storm to bring up the oil price to support their banks? Yes it is possible. When studying events it is always important to ask Qui Bono or who benefits. https://benjaminfulford.net/2017/08/29/qa-benjamin-fulford/ The first thing to note about last week in particular is that the US was hit for the first time since 2005 with a hurricane. US President Donald Trump tweeted the code phrase for weather warfare “once in 500 years” to describe Hurricane Harvey. The fact that it hit the Bush clan homeland of Texas, in… Číst vice »
mojemeno
Host
mojemeno

Kalifornia, LA a hlavne Las Vegas (mesto sexu)… tie budú zasiahnuté najviac, za všetko zlo.. Mám na mysli zlom San Andreas

V New Yorku si odpalia termonuklearku, Floridu zasiahne cunami zo zosuvu brehu/ hôr v západnej Afrike, Yellowstone dá vedieť zvyšku USA atď.. Možne scenáre, ktoré sa 100 % udejú. Otázka ostáva KEDY ? (dokedy máme čas na zmenu zmýšľania) 😉

jirik
Host
jirik

Česko zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve středu varoval před silnými bouřkami, které ve čtvrtek zasáhnou většinu Čech a rovněž Vysočinu. Meteorologové očekávají přívalové srážky, které budou v pátek přecházet ve srážky trvalé. Přidat se mohou i kroupy a poryvy větru.
https://www.novinky.cz/domaci/447704-cesko-zasahnou-silne-bourky-varovali-meteorologove.html

jandera
Host
jandera

Asi sprejeři dostali podobný příkaz, tady je leak pro chemtrail P26, který musí „pohnojit“ několikrát stejnou oblast cca v 20 minutových intervalech ve výšce 4,7 km, kondenzačními jádry 0,25 nanometry. Pro účel v podtržení v textu zahájit bouřkovou činnost.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1636353999742745&set=a.189264324451727.44224.100001044821345&type=3

tauri
Host
tauri

Nemá to trochu spojitost s tím letadlem nad USA?

julius
Host
julius
Byl by nekdo ochoten me to bez urazek a vulgarismu vysvetlit??? A je to tadyyyyy.. konspiracni teorie napadeni planety zeme. Lid se zacne sdruzovat v multikulturni smesku IQ 70 a pujde niz. Sodoma gomora bude hadr proti tomu co se zacne dit ted. Prirodo a tvorstvo zacnete se branit jdeme vas prznit. Zatim co stromy v lese klidne rostou a vlahy je dostatek az na par mist kde ale nikdy moc neprselo nam bude vsugerovan nedostatek vody. Zatim co politici nas budou bombardovat pritomnosti ET bude hrabis radit s EET. Nove cesty imigrace pujde pres CR a politici budou cekat… Číst vice »
raja
Admin

Znám osobně hajného z místa, kde bylo vždy vláhy dostatek, ale dnes je tam sucho. Na místě, kde to dříve bylo nemyslitelné, schne les.

multikulturni smesku IQ 70=to je dokazane = mnoha testy
Host
multikulturni smesku IQ 70=to je dokazane = mnoha testy

Citat:
„Autor nejak zapomel ze „bila rasa neni ta ktera dosahla vrcholu“ /ZREJMNE JSTE NESTUDOVAL VYVOJ HISTORIE viz EVOLUCE/ a ze se nepremnozuje jako rasa jina. Komicke. Nove a nove clanky tvori boj pro bile rase.“
Citat:
„Ale zapomina se ze ten kdo sbroji proti bile rase je rasa bila.“ NE KAZDY KDO JE BILY JE DO-OPRAVDY BILY.

CZK
Host
Pro Juliuse – asi mají v rukávu spoustu lží a polopravd do budoucna, aby lidi (co tomu uvěří – to je podmínka) svou myslí zformovali takovou realitu, jaká jim bude vyhovovat. Ale s tou vodou – bohužel – je to již realita. Ale hladina spodní vody klesá již dlouhodobě. Když jsem se asi před 20 lety přistěhoval na vesnici, byla hladina vody ve studni 150 cm. Asi před 10 lety už byla jenom 95 cm, loni na jaře 45 cm a letos v létě klesla hladina na 30 cm a sací koš se dostal nad hladinu. Naštěstí jsem si nechal… Číst vice »
Soto
Host

58 minuta v posledním Pjakinovi z Krimu – Hitler zemřel 1944 a britská královna asi taky už zemřela ,pak dvojníci. Ta britská královna před vánoci r 15 brečela , že budou poslední , no tak to asi měla pro sebe pravdu.
Na začátku má taky dobrý rozbor korejského teátru. Všude je příliš teátru, odklání to pozornost a vyjukané ovce se nesoustředí na vlastní cestu.

jirik
Host
jirik

Podle pjakina zemřel jelcin v roce 1996…..
Připomíná mi to film s vlastou burianem – Lelíček ve službách Schelocka Holmese….

Všude je příliš mnoho díva-del.(teátr)
Host
Všude je příliš mnoho díva-del.(teátr)

I mňe to tak připadá.

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Houstonu hrozí další velká voda z přeplněné nádrže, nařízena evakuace
Ačkoliv radnice v zatopeném Houstonu pomalu obnovují provoz a začaly například se svozem odpadu, nebezpečí před dalšími záplavami přetrvává. Ve čtvrtek brzy ráno byla nařízena povinná evakuace v okolí nádrže Barker, která má čtvrté největší město USA chránit před povodněmi. Hrozí, že se voda vylije z břehů.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/447808-houstonu-hrozi-dalsi-velka-voda-z-preplnene-nadrze-narizena-evakuace.html

jirik
Host
jirik

To nejhorší může USA teprve potkat. V Atlantiku se formuje nový hurikán – Irma
Americké státy Texas a Louisana se ještě nevzpamatovaly z úderu hurikánu Harvey a ve východním Atlantiku se už formuje další tropická cyklóna Irma. Ta by mohla během následujících pěti dní zesílit na hurikán čtvrté kategorie a zasáhnout východní pobřeží Spojených států. Ve čtvrtek o tom s odvoláním na Národní hurikánové středisko (NHC) informovala agentura Reuters.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/447898-to-nejhorsi-muze-usa-teprve-potkat-v-atlantiku-se-formuje-novy-hurikan-irma.html

Leonessa
Host
Leonessa

A jak můžou zrovna z tohoto videa tvrdit, že to je kvůli nim? Vždyť to tam nemá ani pořádné souvislosti. . Dneska si každý může psát co chce a bude mu uvěřeno..

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!