Plánovaná eutanázie lidstva

Globální pakty o uprchlících a migrantech

Před Vánocemi svolala OSN do Marrakéše představitele členských států k uzavření tzv. Globálního kompaktu o migraci. Za týden byli znovu svoláni do New Yorku, kde 17. 12. schvalovali pakt o uprchlících a 19. 12. o migraci.

Co k tomu pověděl odborník (Š.Harabin, SR)?

– Globální pakt o uprchlících je právní dvojče Globálního paktu o migraci;

– zavádí stejný právní režim;

– jedná se o hromadné přesídlování a řízení přesídlování osob do Evropy, ať už se jedná o uprchlíka či migranta;

– kritika přesídlování uprchlíků a migrantů se bude kriminalizovat a trestat;

– dokonce osoby, které projeví strach z uprchlíků (migrantů), budou kriminalizovány a trestány;

– dle bodu č. 19 bude OSN stupňovat závazky k většímu a většímu množství migrantů.

Přijetí paktu o uprchlících je zrada českého národa! USA a Maďarsko odmítli!! Je nutné odvolat tento zrádný souhlas k národní sebevraždě, podepsaný v New Yorku!

 

 

Istanbulská úmluva

Jde o další prostředek likvidace lidstva prosazováním genderové ideologie.

Dítě už nebude smět vědět, jestli je chlapeček nebo holčička, protože prý má právo si zvolit „sociální“ pohlaví. Tato démonská ideologie bude dětem vtloukat do hlavy transgenderní nesmysly, které pak mají takzvané právo realizovat a rodiče je nesmí před těmito zvrhlostmi chránit, protože by se prý provinili proti „největšímu zájmu“ dítěte. Následně budou podle gender programů děti nutit brát hormonální léky a pak je psychologicky zmanipulují k přeoperování a učiní z nich fyzické i duševní mrzáky. Toto je hrozivá perspektiva! Čelní ; ukrajinský politik o Istanbulské úmluvě a gender ideologii vyhlásil, že jde o formu neomarxismu a cestu do propasti!

Pokrytecká formulace o „ochraně žen před tyranií“ či o „domácím násilí“ skrývá zavádění tzv. preventivního kradení dětí milujícím rodičům. Ukradené děti mají být dávány homosexuálním pseudomanželům či pedofilům. Ubohé děti! Toto vše chystá novodobý Herodes, kterým je dnes OSN, EU a RE.

Programem celé genderové ideologie jsou zločiny proti lidskosti a lidstvu s cílem jeho redukce (autogenocidy).

 

 

Co je NWO?

NWO spojuje ideologii marxismu a fašismu v programovaný satanismus. Za touto ideologií smrti jsou démonské síly, které narušují psychiku i lidskou přirozenost a zavádějí antizákonodárství. Člověk se stává médiem démonských sil. Ničí sebe i druhé a to je obraz pekla. Spravedlivé principy byly vyměněny za privilegování zločinnosti a podvodu. Veřejné instance už negarantují serióznost. Např. obrátí-li se mnohodětná rodina na sociální služby s žádostí o podporu, místo pomoci jim budou nenávratně ukradeny děti. Systém podvodu a zločinnosti proniká všechny sféry veřejného života.

Podvodům ve velkém slouží nadnárodní organizace jako OSN, RE a EU. Příkladem je tzv. sexuální výchova, která zločinně demoralizuje děti a mládež. Povinné očkování dětí má často za následek narušení imunitního systému a neplodnost. V paktu o uprchlících a o migrantech není pojem uprchlík definován a ve skutečnosti jeden i druhý pakt prosazuje islamizaci. Stejně tak Lisabonská smlouva byla schválena podvodem, když neuznali svou prohru v referendu v Irsku a prosadili druhé referendum. Podvodný princip se uplatňuje i při hlasování o nových zákonech a různých úprav& aacute;ch v legislativě, kdy poslanci mnohdy ani neví, co schvalují. Vše je záměrně skryto pod množstvím nesrozumitelného textu s četnými odvolávkami. Dokonce v jednom dni je v parlamentu schvalováno i deset zákonů. To jsou legislativní zločiny! Navíc pod pozitivními pojmy je uzákoňován pravý opak toho, co pak zákon v praxi zavádí. Je to, jako by na láhev s jedem dali nápis „minerální voda“. Ani právník není schopen v zamlženém textu rozšifrovat, co se za zákonem skrývá. Příkladem je pojem tzv. „domácí násilí“. Jde o vrchol podvodu a lži. Zákon neřeší násilí v rodině, ale naopak, na jeho základě je pácháno nejkrutější násilí proti rodinám, když jsou milujícím rodičům kradeny děti – takzvaně preventivně. Uzákonit takový zločin a absurdum a ještě v tak masovém měřítku nemá v historii obdoby.

 

 

Na principech tohoto podvodnického systému i Česko podepsalo Istanbulskou úmluvu, a už je tlačeno k její urychlené ratifikaci, tedy k národní sebevraždě!

V rámci spravedlnosti a záchrany národů je kromě pokání ještě třeba:

1) Musí být zrušena Lisabonská smlouva i všechny sebevražedné zákony, konvence, rezoluce, rekomendace a pakty OSN, EU, RE.

2) Zločinecká ideologie NWO musí být odsouzena. Je největším nepřítelem lidstva.

3) Zločinci proti lidskosti a zločinecké struktury musí být odsouzeny, dokud je ještě čas!

Toto jsou konkrétní kroky k záchraně lidstva!

S vírou se o těchto Vánocích obraťme k našemu Spasiteli, aby nás zachránil před peklem časným i věčným!

autor: Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Metoděj OSBMr, Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

 

Já k tomu přiložím tento dokument:

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
dastinjirikkaliaMaroš.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Sociopatizace na styl výkladní skříně eu a nato na ukr možná dokonce vymazlenější.
https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ
_______________________________________________________
Vymirající domorodci jsou napadeni sociopaty kteří si na ně pozvali nad dané kolonizátory. To spočítá i blbý chytrý telefon. Ale všichni se tváří že za to je neplatí. Prostě PLATÍ. Asi čekají že se jim nebudou chechtat že budou dělat že na ně kálí. No ano nebudou, parazité je hubí za to že je živí s nenávistí. V pekle by měli důvod. Tyhle nestvůry ho nemají. “Žijete a to není ten správný termín pod zrůdami a podle toho dopadnete.

Anan
Host
Anan

Je to jeden velký podvod na lidstvu. Jsme vězni v podvodné realitě a my jsme nic netušící laboratorní krysy. Zveřejňujete části Rozhovorů 1. s Dr. Jamissonem Nerudou, ale hodně důležité je uvedené o tomto PODVODU v Rozhovoru č. 5. Našla jsem si to díky Vám a čtu si to často a opakovaně. Doporučuji všem. Zde je odkaz na všechny rozhovory:
http://www.wingmakers.cz/texty/rozhovory_neruda/Rozhovor_Neruda_1-5.pdf

kalia
Host

Ten pátý rozhovor s Nerudou je zajímavý – ale popírá vše předchozí řečené. Znamenalo by to, že Animus ještě neexistuje a ten „experiment“ s vyššími „andělskými“ bytostmi ve hmotných tělech jsme my (že tělo samo o sobě má vědomí a to je to „beztvaré vědomí“ pro všechny stejné a zároveň je uvnitř těla i samostatná vyspělá bytost).

Anan
Host
Anan

Jak zrušit to co bylo odsouhlaseno většinou přítomných státníků např. v OSN? KDO donutí vlády aby hájily národní zájmy? Kdo podá žalobu, kam a kdo ji přijme? Stupně řízení odporu ve společnosti jsou jasně definovány: 1. Ignorace 2. Bagatelizace/Marginalizace 3. Diskreditace 4. Dehonestace 5. Kriminalizace 6. Likvidace – Ekonomická (hmotná) likvidace, Institucionální likvidace, Fyzická likvidace.
Je skutečnosti, že se i přes velký odpor probíhají události, které jsou důležité pro zastavení probíhající realizace zničení lidstva a Země.

jana
Host
jana

ako tak sledujem udalosti ostatneho roka, tak „vlada“ satana sa uz zacala prejavovat naplno. uz sa ani neskryva. stavaju mu sochy, jeho pravidla sa dostavaju do nasich zakonov, prekrucaju opacne co je Bozie…. ak si dobre pamatam, ma tri roky, potom bude koniec jeho radovankam….

Maroš
Host
Maroš
Host
.lak
Host
.lak

Mimo pořadí ale k aktuálnímu dění. Z AE Návštěvník Pijack Já se teda o náboženství nezajímám (žádné), protože nejsem pako. Ale některé věci mají logiku a té se nevyhne nikdo. Je totiž známo, že Ježíše ukřižovali židé. Tohle nestačí? Tahle dějinná souvislost by snad měla trknout každého zfanatizovaného aktivisty, protagonistu holokoustu, muslima, budhistu, pravoslavného, lesbu, teplouše, politika, sionistu… i posledního vola 🙂 Jako bílý pracující daňový poplatník a nevěřící (tedy normální) mě už pomalu dochází nervy, že musím být neustále den co den zaplavován splašky věřících a mainstreamu a nemohu si od nich vůbec odpočinout. Pohár trpělivosti mi jednoho dne… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

BODlak – máš v tom chaos… 1/ Židia s veľkým Ž nie sú etnikum, ale pôvodne sekta etnika Chaldejcov, ktorých vyhnali z mesta Ur – Babylonu, pre ich satanistické neprístojnosti, incest a iné – cca pred 4000 rokmi. Dnes sa za Židov všeobecne považujú Hebrejci, ktorí vyznávajú judaizmus. Tiež sa im hovorí tmaví – čierni, semitskí Židia – ale stále je to o náboženstve, pretože Hebrejec vyznávajúci kresťanstvo nie je považovaný za Žida. Aj keď vyznáva v podstate žido-kresťanské – nie védske, či aramejské pôvodné kresťanstvo. 2/židia s malým ž sú judaizovaní príslušníci iného etnika – môžu to byť aj… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Dobře, ale je to o tom že okolí vrazili pádlo do rukou a nikdy nebudou pádlovat dost rychle a silně. ….. 😀 A to se vyplatí, boha jeho.
Strčit je někam na Madagaskar ať si pracují za sebe a pro sebe a mohou se vymazlit. 🙂

Maroš
Host
Maroš

BODlak – na Madagaskare už jeden /čierny/ mor majú…
The Return of the Black Death: VICE Reports (Full Length)
https://www.youtube.com/watch?v=Ofsy84dpGKU

Rodo
Host
Rodo

Co k tomu dodat? Nakonec my budem těmi kdo budou migrovat s rodinami dětmi aby na nás táto zločinnost nedosáhla kradení děti a dávání je nějakým psychopatům buď my lid zatočíme konečně jednou pro vždy s těmi vlastizrádci nebo oni zničí nás ale obávám se že tupý lid se nechá zničit prozatím bych to viděl na Maďarsko nebo Rusko kam před zvráceností západu a EU utéci

Maroš
Host
Maroš
kalia
Host

Babiš mě zklamal. (sice jsem ho ráda neměla, ale myslela jsem si, že bude proti uprchlíkům)

Maroš
Host
Maroš

Babiš je sám uprchlík… Na Slovensku má zložku…

jirik
Host
jirik

Policisté odhalili v Bojkovicích na Uherskohradišťsku čtyři uprchlíky, kteří uvedli, že jsou z Afghánistánu a Pákistánu. Do průmyslového areálu ve městě přicestovali muži kamionem čtyři dny před Vánocemi. Po svém zadržení zažádali všichni čtyři v České republice o azyl a putovali do střediska v Zastávce u Brna. Cizinci rovněž tvrdili, že jim je šestnáct let, lékaři ale určili vyšší věk.

https://www.novinky.cz/krimi/492979-migranti-v-bojkovicich-tvrdili-ze-jim-je-16-test-kosti-odhalil-vyssi-vek.html

dastin
Host
dastin

A ja jsem porad nevedel jiste, co tim ten svaty Jan v knize Nove Zakona – Janovo zjeveni mysli. Uz jsem to pochopil, to je ta dnesni doba a jestli nas sef nedorazi vcas udelat poradky v tom bordelu, tak jsme vsichni v prd……. satan se cini.

Infovojna, kdo jsou chazari?
https://www.youtube.com/watch?v=X3eMAZ9V5ok&lc=z23jfbci0v3fcjmhe04t1aokgky1igjim0lwjd0gnnhubk0h00410.1533140525730327