Plánovaná eutanázie lidstva

Globální pakty o uprchlících a migrantech

Před Vánocemi svolala OSN do Marrakéše představitele členských států k uzavření tzv. Globálního kompaktu o migraci. Za týden byli znovu svoláni do New Yorku, kde 17. 12. schvalovali pakt o uprchlících a 19. 12. o migraci.

Co k tomu pověděl odborník (Š.Harabin, SR)?

– Globální pakt o uprchlících je právní dvojče Globálního paktu o migraci;

– zavádí stejný právní režim;

– jedná se o hromadné přesídlování a řízení přesídlování osob do Evropy, ať už se jedná o uprchlíka či migranta;

– kritika přesídlování uprchlíků a migrantů se bude kriminalizovat a trestat;

– dokonce osoby, které projeví strach z uprchlíků (migrantů), budou kriminalizovány a trestány;

– dle bodu č. 19 bude OSN stupňovat závazky k většímu a většímu množství migrantů.

Přijetí paktu o uprchlících je zrada českého národa! USA a Maďarsko odmítli!! Je nutné odvolat tento zrádný souhlas k národní sebevraždě, podepsaný v New Yorku!

 

 

Istanbulská úmluva

Jde o další prostředek likvidace lidstva prosazováním genderové ideologie.

Dítě už nebude smět vědět, jestli je chlapeček nebo holčička, protože prý má právo si zvolit „sociální“ pohlaví. Tato démonská ideologie bude dětem vtloukat do hlavy transgenderní nesmysly, které pak mají takzvané právo realizovat a rodiče je nesmí před těmito zvrhlostmi chránit, protože by se prý provinili proti „největšímu zájmu“ dítěte. Následně budou podle gender programů děti nutit brát hormonální léky a pak je psychologicky zmanipulují k přeoperování a učiní z nich fyzické i duševní mrzáky. Toto je hrozivá perspektiva! Čelní ; ukrajinský politik o Istanbulské úmluvě a gender ideologii vyhlásil, že jde o formu neomarxismu a cestu do propasti!

Pokrytecká formulace o „ochraně žen před tyranií“ či o „domácím násilí“ skrývá zavádění tzv. preventivního kradení dětí milujícím rodičům. Ukradené děti mají být dávány homosexuálním pseudomanželům či pedofilům. Ubohé děti! Toto vše chystá novodobý Herodes, kterým je dnes OSN, EU a RE.

Programem celé genderové ideologie jsou zločiny proti lidskosti a lidstvu s cílem jeho redukce (autogenocidy).

 

 

Co je NWO?

NWO spojuje ideologii marxismu a fašismu v programovaný satanismus. Za touto ideologií smrti jsou démonské síly, které narušují psychiku i lidskou přirozenost a zavádějí antizákonodárství. Člověk se stává médiem démonských sil. Ničí sebe i druhé a to je obraz pekla. Spravedlivé principy byly vyměněny za privilegování zločinnosti a podvodu. Veřejné instance už negarantují serióznost. Např. obrátí-li se mnohodětná rodina na sociální služby s žádostí o podporu, místo pomoci jim budou nenávratně ukradeny děti. Systém podvodu a zločinnosti proniká všechny sféry veřejného života.

Podvodům ve velkém slouží nadnárodní organizace jako OSN, RE a EU. Příkladem je tzv. sexuální výchova, která zločinně demoralizuje děti a mládež. Povinné očkování dětí má často za následek narušení imunitního systému a neplodnost. V paktu o uprchlících a o migrantech není pojem uprchlík definován a ve skutečnosti jeden i druhý pakt prosazuje islamizaci. Stejně tak Lisabonská smlouva byla schválena podvodem, když neuznali svou prohru v referendu v Irsku a prosadili druhé referendum. Podvodný princip se uplatňuje i při hlasování o nových zákonech a různých úprav& aacute;ch v legislativě, kdy poslanci mnohdy ani neví, co schvalují. Vše je záměrně skryto pod množstvím nesrozumitelného textu s četnými odvolávkami. Dokonce v jednom dni je v parlamentu schvalováno i deset zákonů. To jsou legislativní zločiny! Navíc pod pozitivními pojmy je uzákoňován pravý opak toho, co pak zákon v praxi zavádí. Je to, jako by na láhev s jedem dali nápis „minerální voda“. Ani právník není schopen v zamlženém textu rozšifrovat, co se za zákonem skrývá. Příkladem je pojem tzv. „domácí násilí“. Jde o vrchol podvodu a lži. Zákon neřeší násilí v rodině, ale naopak, na jeho základě je pácháno nejkrutější násilí proti rodinám, když jsou milujícím rodičům kradeny děti – takzvaně preventivně. Uzákonit takový zločin a absurdum a ještě v tak masovém měřítku nemá v historii obdoby.

 

 

Na principech tohoto podvodnického systému i Česko podepsalo Istanbulskou úmluvu, a už je tlačeno k její urychlené ratifikaci, tedy k národní sebevraždě!

V rámci spravedlnosti a záchrany národů je kromě pokání ještě třeba:

1) Musí být zrušena Lisabonská smlouva i všechny sebevražedné zákony, konvence, rezoluce, rekomendace a pakty OSN, EU, RE.

2) Zločinecká ideologie NWO musí být odsouzena. Je největším nepřítelem lidstva.

3) Zločinci proti lidskosti a zločinecké struktury musí být odsouzeny, dokud je ještě čas!

Toto jsou konkrétní kroky k záchraně lidstva!

S vírou se o těchto Vánocích obraťme k našemu Spasiteli, aby nás zachránil před peklem časným i věčným!

autor: Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Metoděj OSBMr, Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

 

Já k tomu přiložím tento dokument:

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. .lak napsal:

  Sociopatizace na styl výkladní skříně eu a nato na ukr možná dokonce vymazlenější.
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
  https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ
  _______________________________________________________
  Vymirající domorodci jsou napadeni sociopaty kteří si na ně pozvali nad dané kolonizátory. To spočítá i blbý chytrý telefon. Ale všichni se tváří že za to je neplatí. Prostě PLATÍ. Asi čekají že se jim nebudou chechtat že budou dělat že na ně kálí. No ano nebudou, parazité je hubí za to že je živí s nenávistí. V pekle by měli důvod. Tyhle nestvůry ho nemají. “Žijete a to není ten správný termín pod zrůdami a podle toho dopadnete.

 2. Anan napsal:

  Je to jeden velký podvod na lidstvu. Jsme vězni v podvodné realitě a my jsme nic netušící laboratorní krysy. Zveřejňujete části Rozhovorů 1. s Dr. Jamissonem Nerudou, ale hodně důležité je uvedené o tomto PODVODU v Rozhovoru č. 5. Našla jsem si to díky Vám a čtu si to často a opakovaně. Doporučuji všem. Zde je odkaz na všechny rozhovory:
  http://www.wingmakers.cz/texty/rozhovory_neruda/Rozhovor_Neruda_1-5.pdf

  • kalia napsal:

   Ten pátý rozhovor s Nerudou je zajímavý – ale popírá vše předchozí řečené. Znamenalo by to, že Animus ještě neexistuje a ten „experiment“ s vyššími „andělskými“ bytostmi ve hmotných tělech jsme my (že tělo samo o sobě má vědomí a to je to „beztvaré vědomí“ pro všechny stejné a zároveň je uvnitř těla i samostatná vyspělá bytost).

 3. Anan napsal:

  Jak zrušit to co bylo odsouhlaseno většinou přítomných státníků např. v OSN? KDO donutí vlády aby hájily národní zájmy? Kdo podá žalobu, kam a kdo ji přijme? Stupně řízení odporu ve společnosti jsou jasně definovány: 1. Ignorace 2. Bagatelizace/Marginalizace 3. Diskreditace 4. Dehonestace 5. Kriminalizace 6. Likvidace – Ekonomická (hmotná) likvidace, Institucionální likvidace, Fyzická likvidace.
  Je skutečnosti, že se i přes velký odpor probíhají události, které jsou důležité pro zastavení probíhající realizace zničení lidstva a Země.

 4. jana napsal:

  ako tak sledujem udalosti ostatneho roka, tak „vlada“ satana sa uz zacala prejavovat naplno. uz sa ani neskryva. stavaju mu sochy, jeho pravidla sa dostavaju do nasich zakonov, prekrucaju opacne co je Bozie…. ak si dobre pamatam, ma tri roky, potom bude koniec jeho radovankam….

   • .lak napsal:

    Mimo pořadí ale k aktuálnímu dění. Z AE

    Návštěvník
    Pijack
    Já se teda o náboženství nezajímám (žádné), protože nejsem pako. Ale některé věci mají logiku a té se nevyhne nikdo. Je totiž známo, že Ježíše ukřižovali židé. Tohle nestačí? Tahle dějinná souvislost by snad měla trknout každého zfanatizovaného aktivisty, protagonistu holokoustu, muslima, budhistu, pravoslavného, lesbu, teplouše, politika, sionistu… i posledního vola ? Jako bílý pracující daňový poplatník a nevěřící (tedy normální) mě už pomalu dochází nervy, že musím být neustále den co den zaplavován splašky věřících a mainstreamu a nemohu si od nich vůbec odpočinout. Pohár trpělivosti mi jednoho dne přeteče. Spolehněte se.

    1-1 OdpovězPro 26, 2018 10:17

    Návštěvník
    .lak
    Židi ukřižovali žida a od té doby vám ho pořád omlacují o hlavu nevěřící hříšníci. A dělají vše aby jste se modlili a anály atrakcí s katy a pomocníky historicky mají s industriálem inkvizice konqisty kacíři, rouhači a holoto odrbaná žebravá nevěřící. A nově si semité vzali do evropy na vás své bratrance semity islamisty. °!° °!°

    Processing…

    00 Odpověz UpravPro 26, 2018 14:08

    • Maroš napsal:

     BODlak – máš v tom chaos…
     1/ Židia s veľkým Ž nie sú etnikum, ale pôvodne sekta etnika Chaldejcov, ktorých vyhnali z mesta Ur – Babylonu, pre ich satanistické neprístojnosti, incest a iné – cca pred 4000 rokmi. Dnes sa za Židov všeobecne považujú Hebrejci, ktorí vyznávajú judaizmus. Tiež sa im hovorí tmaví – čierni, semitskí Židia – ale stále je to o náboženstve, pretože Hebrejec vyznávajúci kresťanstvo nie je považovaný za Žida. Aj keď vyznáva v podstate žido-kresťanské – nie védske, či aramejské pôvodné kresťanstvo.
     2/židia s malým ž sú judaizovaní príslušníci iného etnika – môžu to byť aj Číňania aj Afričania, ale najčastejšie sú to judaizovní Chazari – Aškenázi. Títo sa nazývajú aj bieli židia – aj keď ide o turkistické plemeno.
     3/ židov aj Židov spája spoločný judaizmus, resp. hodnoty a spôsob života od neho odvodený.
     4/ Sionizmus je extrémistická doktrína židovského fašizmu, hlásajúca vyvolenosť a predurčenosť vládnuť ostatným národom a vierovyznaniam.
     5/ Ježiš Kristus bol Aramejec a pôvodného védskeho kresťanského vyznania /doteraz napr. Kopti v severnej Afrike/, a podľa afrického náboženstva Yoruba – kvázi védskeho – s 30-tisíc ročnou tradíciou uctievania Jednoty Všehomíra – teda nie dualistického /dobro-zlo, Boh-Satan/, bol Ježiš Kristus /Kristus = Svetlo poznania/ bol jedným z Orišov – poslov – sprostredkovateľov medzi Stvoriteľom a ľuďmi, ktorí ako duchovné bytosti prichádzajú na Zem raz za pár tisíc rokov v dôležitej veci – a Ježiš sem prišiel napraviť práve Židov! Takže Židia nielenže „akože“ zabili Ježiša – takúto bytosť zabiť nemožno a Ježiš Kristus preukázateľne „po svojej smrti“ ďalej kázal semitom v Kašmíre /dnešný Pakistán/ – Židia „zabili“ svoju príležitosť k náprave – „zabili“ svojho Mesiáša! A je fuk, že to Ježiš prežil – nebol to len pokus o zabitie – ten akt bol vôľou – zámerom – dokonaný – ako zlý úmysel. No a ďalej – podvod s bibliou – tzv. Biblický projekt – zneužitie a prekrútenie Ježišovho učenia pôvodne určeného Židom /neprístojnej sekte Chaldejcov/ – Židia prekrútili a použili na ovládnutie iných národov – žido-kresťanstvom, pričom sami ostali vyznávačmi judaizmu a satanizmu. Čiže aj každý nesemitský satanista je žid!

     Takže – komu nie je rady – tomu nie je pomoci – Božie mlyny melú pomaly, ale iste… Lebo Pán /Lord/ Yahve nie je Stvoriteľ Všehomíra!

     Ešte na záver – žido-boľševici sú – v Boha /a už vôbec nie Bohu/ neveriaci materialisti vyznávajúci chtonickú – hmotnú realitu, pričom si – mimo viery – ponechali celý hodnotový systém judaizmu – okultnú vieru v moc /iných nadprirodzených síl/, peniaze, násilie atď. /“Ži a nechaj zomrieť!“/, pričom sociálny rozmer žido-kresťanskej doktríny ovečiek nahradili doktrínou socializmu súdruhov – marxizmom, poťažmo neomarxizmom. A rozdiel v „rovnosti“ medzi farárom a ovečkou nahradili „rovnosťou“ medzi politrukom-komisárom a „súdruhom“ – pastier bez oviec byť nemôže. Náboženstvo ako ópium ľudstva nahradili marxizmom – ako ópiom ľudstva!
     A samozrejme – informačné pole si pripravili pomocou darwinizmu – vývojovou teóriou boja o prežitie ako nástroja prírodného výberu – teda aby mohli ospravedlniť doktrínu triedneho boja a večnej vojny. A faktom je – že sa vnútri žerú medzi sebou, aj keď navonok vyzerajú ako jednotní. Komplex moci rovnosť nepripúšťa – aj keď rovnosť účelovo – kvôli rozvratu inej stabilnej prirodzenej hierarchie – cielene hlásajú. Voči nim rovnosť neplatí – to by neexistoval sionizmus.

 5. Rodo napsal:

  Co k tomu dodat? Nakonec my budem těmi kdo budou migrovat s rodinami dětmi aby na nás táto zločinnost nedosáhla kradení děti a dávání je nějakým psychopatům buď my lid zatočíme konečně jednou pro vždy s těmi vlastizrádci nebo oni zničí nás ale obávám se že tupý lid se nechá zničit prozatím bych to viděl na Maďarsko nebo Rusko kam před zvráceností západu a EU utéci

 6. kalia napsal:

  Babiš mě zklamal. (sice jsem ho ráda neměla, ale myslela jsem si, že bude proti uprchlíkům)

 7. jirik napsal:

  Policisté odhalili v Bojkovicích na Uherskohradišťsku čtyři uprchlíky, kteří uvedli, že jsou z Afghánistánu a Pákistánu. Do průmyslového areálu ve městě přicestovali muži kamionem čtyři dny před Vánocemi. Po svém zadržení zažádali všichni čtyři v České republice o azyl a putovali do střediska v Zastávce u Brna. Cizinci rovněž tvrdili, že jim je šestnáct let, lékaři ale určili vyšší věk.

  https://www.novinky.cz/krimi/492979-migranti-v-bojkovicich-tvrdili-ze-jim-je-16-test-kosti-odhalil-vyssi-vek.html

 8. dastin napsal:

  A ja jsem porad nevedel jiste, co tim ten svaty Jan v knize Nove Zakona – Janovo zjeveni mysli. Uz jsem to pochopil, to je ta dnesni doba a jestli nas sef nedorazi vcas udelat poradky v tom bordelu, tak jsme vsichni v prd……. satan se cini.

  Infovojna, kdo jsou chazari?
  https://www.youtube.com/watch?v=X3eMAZ9V5ok&lc=z23jfbci0v3fcjmhe04t1aokgky1igjim0lwjd0gnnhubk0h00410.1533140525730327

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.