Plánuje se událost pod falešnou vlajkou na Super Bowl a epidemie cholery na Haiti

Bezpečnostní firma G4S, která byla v minulosti spolupachatelem události pod falešnou vlajkou, jako například střelba v nočním klubu Pulse v roce 2016, byla najata jako bezpečnostní firma na stadionu, kde hraje tým Minnesota Vikings.

Objevily se řeči o spiknutí Kabaly, že se má vyprovokovat násilí mezi sunnity a šíity v nadcházejících měsících. Pokud je moje teorie správná, pak je možné, že dojde k nějaké události ve 2/4 Super Bowl. Pravděpodobně to bude záminka pro obvinění muslimů, aby se Spojené státy zapojily do tohoto plánovaného konfliktu.

Pokud jde o zločiny proti Haiti, vyšetřovací tým pizzagate se zabývá Haiti. Myslím, že jsem zjistil, jak se dělají zločiny obchodování s orgány. Bill Clinton měl na starosti pracovní skupinu OSN Cholera, která byla na podzim roku 2010 vyslána na Haiti. Bylo to velmi zvláštní, protože o choleře na Haiti nebylo slyšet … až krátce po příchodu pracovní skupiny. Genetické forenzní vyšetřování epidemie cholery z Haiti prokázalo, že kmen pocházel z epidemie v Nepálu před dvěma měsíci. Bylo zjištěno, že tento kmen byl vysypán do hlavní řeky (jistě záměrně) přes septik s odpadním potrubím pocházejícím z pracoviště skupiny OSN pro choleru.

Cholera slouží jako dokonalá vražedná zbraň pro „sklizeň“ orgánů, neboť zřídka napadá orgány, ale zabíjí pomocí dehydratace. Vzhledem k epidemii by se vražedná zbraň mohla použít pro odvedení pozornosti.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!