PLAZMA V NULOVÉ GRAVITACI VYTVÁŘÍ ŠROUBOVICI JAKO DNA A DALŠÍ POKROČILÉ STRUKTURY

Viděl jsem kdysi video o tom, jak je nepravděpodobné, aby nějaké proteiny jen tak náhodou mohly vytvořit něco takového, neboť nás vesmír není žádný žádná loterijní mašina, kde by jeho struktury mohly být definovány jen tak samy o sobě nějakými fyzikálními interakcemi, které by byly stavebními bloky jeho složitosti. Jenže je to naopak. Náš vesmír je z 99% tvořen plazmou, co ráda takové struktury, z jakých je život upředen, spontánně vytváří, takže by život nepocházel ze Země?

Protože chování plazmy jako takové se na Zemi studuje nešikovně, protože zemské plazmatické struktury jsou vždy pod silným gravitačním polem, které nedovolí, aby se plazma chovala zcela přirozeně, jak je jí vlastní, zkusili Rusové vyvolávat plazmu, ale i plazmě podobné struktury z částic elektricky nabitého prachu v komorách na kosmické stanici. A ejhle začaly se dít divné věci:

Jakmile začaly mít navrch vnitřní síly tohoto materiálu nad gravitací, začaly se vytvářet krystalické struktury. Kde to mělo silnou vlastní energii, začaly se tvořit víry s plazmovou bouří např. i takové jaké tvoří galaxie a jejich prostorové struktury. Kde zkusili dynamický plazmový chuchvalec zmrazit, začal jim vytvářet šroubovicové struktury jak v bílkovinách a v ribonukleových či deoxyribonukleových kyselinách, tvořících předivo našeho života. Tento džin vypuštěný z lahve, když je osvobozený od okovů gravitace, je velice sám od sebe tvořivý. Bude zajímavé, až budeme umět na tomto principu stavět stroje schopné řídit energii i její případný odpad jako radioaktivitu tím, že budeme umět tuto přirozenou samoorganizaci plazmy dirigovat podle svých potřeb.

 

Každý, kdo je vyznavačem konstruktalového principu, při pohledu na toto video jistě zajásá.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Petrajirik Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Tomu se říká perfektní reakce – (Dítě a doktor s injekcí)

https://www.facebook.com/medicaladdict/videos/1524806690901973/?fref=mentions

jirik
Host
jirik

Spoločnosť Bayer a americká vláda vedome nakazili vírusom HIV tisíce detí
https://www.badatel.net/spolocnost-bayer-a-americka-vlada-vedome-nakazili-virusom-hiv-tisice-deti/
V roku 1984 spoločnosť Bayer zistila, že niektoré várky vyrobeného lieku Factor 8 obsahovali živý vírus HIV.

Spoločnosť Bayer to zistila na základe toho, že medzi deťmi trpiacimi hemofíliou vypukol HIV vírus, ktorého pôvod vystopovali práve u tejto spoločnosti.

Petra
Host
Petra

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!