Poděkování Maďarsku za odmítnutí islamizace

Vážený pane premiére, vážení členové maďarské vlády,

Byzantský katolický patriarchát vám jménem všech upřímných občanů Česka a Slovenska děkuje, že jste se jako David postavili proti Goliášovi. Nepodepsali jste dne 17. 12. 2018 rafinovaný dokument OSN o tzv. uprchlících, který má stejný cíl jako pakt o migrantech, a to islamizaci.

Je velmi smutné, že politici ČR, SR a Polska se nechali oklamat a zradili své vlastní národy. Kéž by se alespoň teď probrali a učinili radikální stop programu sebezničení.

František Bergoglio vyhrožoval V4-ce peklem, pokud nepřijme islamizaci. Do pekla ale půjde on, jestliže nebude konat pokání ze svých zločinů, herezí a apostaze!

Vatikán, který se aktivně angažoval v prosazení Globálního kompaktu, je podobný pastýři, který doširoka otvírá dveře ovčince vlkům. Vy naproti tomu chráníte nejenom své vlastní ovce, ale toužíte zachránit celou Evropu pro Krista a Jeho evangelium.

Vážený pane premiére, vnímáme pravdivost Vašeho výroku: „Evropa buď bude křesťanská, nebo vůbec nebude.“ Kéž by toto pochopili všichni, kteří nesou zodpovědnost za evropské národy!

V Kristu

Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Metoděj OSBMr, Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

27.12. 2018

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Laco napsal:

  Orbán je herec, ktorý teraz hrá na zvýšenie svojej popularity s cieľom postaviť sa na čelo snáh obnoviť Uhorsko, alebo Rakúsko- Uhorsko. A to v blízkej budúcnosti. Ale podľa tohoto článku má hrať významnú úlohu v procese pomalej islamizácie Strednej Európy.
  https://aeronet.cz/news/nemecko-at-se-uci-turecky-je-nejvyssi-cas-vychodni-evropa-a-zeme-v4-treti-pokus-o-evropsky-chalifat-belorusko-a-kazachstan-jako-kyjevska-banda-valerij-pjakin-a-projekt-astana-video/
  Citát: A nenabízí se v souladu s touto historickou pamětí i taková odpověď, že pokud má dojít k propojení Evropy s turecky mluvícím euroasijským světem, že tuto roli může splnit právě Maďarsko a Orbán?
  Citát:Stačí přes Velkou Arménií propojit Gruzií (turkotatarský národ, na jehož území kdysi ležela Chazarská říše) s Ukrajinou, přes Maďarsko turkizovat země V4 (Vedle turkických Čečenců jsou prý Aškenázy Maďaři dalšími přímými potomky Chazarů)
  Veľmi dôležitý úvod o problematiky je v článku

  https://aeronet.cz/news/v-astane-byla-do-jedne-organizace-sjednocena-temer-polovina-lidstva-veda-a-technika-v-islamskem-svete-projekt-astana-a-projekt-sever-jih-sjednocovani-turkickych-narodu-pod-islam/

 2. Maroš napsal:

  My zase ďakujeme byzantským katolíkom za likvidáciu písma /bukvice/ a védskej-starokresťanskej viery Slovanov – „buď bude Slovanstvo katolícke, alebo nebude“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.