Poděkování Maďarsku za odmítnutí islamizace

Vážený pane premiére, vážení členové maďarské vlády,

Byzantský katolický patriarchát vám jménem všech upřímných občanů Česka a Slovenska děkuje, že jste se jako David postavili proti Goliášovi. Nepodepsali jste dne 17. 12. 2018 rafinovaný dokument OSN o tzv. uprchlících, který má stejný cíl jako pakt o migrantech, a to islamizaci.

Je velmi smutné, že politici ČR, SR a Polska se nechali oklamat a zradili své vlastní národy. Kéž by se alespoň teď probrali a učinili radikální stop programu sebezničení.

František Bergoglio vyhrožoval V4-ce peklem, pokud nepřijme islamizaci. Do pekla ale půjde on, jestliže nebude konat pokání ze svých zločinů, herezí a apostaze!

Vatikán, který se aktivně angažoval v prosazení Globálního kompaktu, je podobný pastýři, který doširoka otvírá dveře ovčince vlkům. Vy naproti tomu chráníte nejenom své vlastní ovce, ale toužíte zachránit celou Evropu pro Krista a Jeho evangelium.

Vážený pane premiére, vnímáme pravdivost Vašeho výroku: „Evropa buď bude křesťanská, nebo vůbec nebude.“ Kéž by toto pochopili všichni, kteří nesou zodpovědnost za evropské národy!

V Kristu

Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Metoděj OSBMr, Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

27.12. 2018

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarošLaco Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Laco
Host

Orbán je herec, ktorý teraz hrá na zvýšenie svojej popularity s cieľom postaviť sa na čelo snáh obnoviť Uhorsko, alebo Rakúsko- Uhorsko. A to v blízkej budúcnosti. Ale podľa tohoto článku má hrať významnú úlohu v procese pomalej islamizácie Strednej Európy. https://aeronet.cz/news/nemecko-at-se-uci-turecky-je-nejvyssi-cas-vychodni-evropa-a-zeme-v4-treti-pokus-o-evropsky-chalifat-belorusko-a-kazachstan-jako-kyjevska-banda-valerij-pjakin-a-projekt-astana-video/ Citát: A nenabízí se v souladu s touto historickou pamětí i taková odpověď, že pokud má dojít k propojení Evropy s turecky mluvícím euroasijským světem, že tuto roli může splnit právě Maďarsko a Orbán? Citát:Stačí přes Velkou Arménií propojit Gruzií (turkotatarský národ, na jehož území kdysi ležela Chazarská říše) s Ukrajinou, přes Maďarsko turkizovat země V4 (Vedle turkických… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Maďarsko to má v zástave… https://www.colorhexa.com/009000 https://rgbcolorcode.com/color/islamic-green http://www.khazaria.com/genetics/hungarians.html https://www.geni.com/people/Viktor-Mih%C3%A1ly-Orb%C3%A1n/6000000023233663874 Orbánovo delo – v roku 1453 pomohlo Mehmetovi II. poraziť Konštantinopol… http://www.impulzrevue.sk/article.php?281 Poznámka – v hre je /opätovné/ vytvorenie Veľkého Moldavska – „Slovensko“ si bude píliť konár pod sebou na tomto projekte, ktorý bude znamenať likvidáciu Rumunska – štátu, ktorý dokázal držať Maďarsko-„Chazarsko“ za gule v náš prospech. Tieto procesy dohodol Lajčák so sorosoou USAID! Kontext – Soros plánuje vybudovať Balkánsku úniu /prevraty v Macedónsku a Bulharsku/ – a tá bude islamizačným koridorom do nášho priestoru! https://www.slovakaid.sk/sk/novinky/887-slovensko-podpisalo-s-usaid https://www.webnoviny.sk/lajcak-do-moldavska-dalej-pojde-rozvojova-pomoc/ Pevne verím, že Maďari KONEČNE pochopia rozdiel medzi Maďarmi a „Húnmi“ – Chazarmi,… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

My zase ďakujeme byzantským katolíkom za likvidáciu písma /bukvice/ a védskej-starokresťanskej viery Slovanov – „buď bude Slovanstvo katolícke, alebo nebude“.