Poděkování pana Pjakina za pomoc jeho rodině

…..web tadesco vybral od čtenářů, jak jste mohli vidět sami na fotografiích terminálu 55.555 Kč, které byly panu Pjakinovi na jeho adresu přeposlány. Já osobně zase moc děkuji všem čtenářům tadesca, kteří přispěli jakoukoliv částku pro pana Pjakina a jeho děti….

22:54

Danný měsíc se také tadesco zřeklo všech finančních podpor , které byly zaslány na provoz našeho webu a bylo mu vše zasláno. Ještě jednou Vám mnohokráte děkujeme za pomoc pro člověka v nouzi….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
V.A.M.tomáš marnýVladimíra Vítovájirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

trojvůdce metra Alexandr Kaverin, jehož jednání po výbuchu zachránilo stovky životů, odmítl peněžitou odměnu. Řekl to novinářům televize Sankt-Petěrburg.

Kaverin uvedl, že se doslechl o občanském sdružení, jež coby projev vděčnosti uspořádalo pro něj sbírku. Výše částky není uvedena.
https://sptnkne.ws/ea6X

jirik
Host
jirik

raha – Vlastníkem cyklu obrazů Slovanská epopej je Praha. Dnes to potvrdil soud, který nepravomocně zamítl žalobu příbuzného malíře Alfonse Muchy na určení vlastnictví. John Mucha tvrdil, že kulturní památka se nikdy nestala majetkem hlavního města, protože Praha nesplnila umělcovu podmínku a nevybudovala pro epopej výstavní prostory. Nepodařilo se mu však prokázat, že vlastníkem vytvořeného díla byl jeho předek, nikoliv americký mecenáš Charles Crane.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vlastnikem-cyklu-slovanska-epopej-je-praha-potvrdil-soud/1470676

Vladimíra Vítová
Host
Vladimíra Vítová

Vám, Tomáši, patří dík, že jste sbírku v ČR zorganizoval.