Podívejme se do minulosti proč THE SHOW MUST GO ON a kým to všechno je vlastně řízeno

AKTUALIZACE 11:45, KTEROU SI NEMŮŽEME DOVOLIT NECHAT UJÍT!!!!!…..rozborů symboliky jsem nejen na tadescu.cz, ale i jinde udělal nespočet. Dnes mně ale zaujalo velmi kratičké video, které jsem chtěl dát do předchozího článku o silvestrovské noci, ale asi by mnozí nepochopili…..

09:54

Aktualizaci najdete ve spodní části článku. Je vidět, že za vším stojí,  ještě ale né dlouho, jak jsem psal, ale tohle je skutečně až přespříliš. Vidím, že sledují všechno dost dokonale a hlavně i nás…..

Je nutné se dobře dívat na obrázky a v jednom kratičkém videjku Vám je dokonale naznačeno (ukázáno), kdo za tím vší stojí. Dělají si samozřejmě reklamu i sami pro sebe a v traileru, reklamním videoklipu, je řečeno zcela všechno. Rozbor by byl na mnoho stránek. Sestříhal to určitě mistr symboliky. Od začátku až do konce. Ale podívejte se na minutu 02:07 až 02:08. Tady je záblesk pravdy, kdo za nimi stál a kdo jim pomohl ke slávě i s jejím pádem…..

 

 

 

Mimo jiné jsou zde velmi cenné obrázky skoro od začátku založení skupiny až do jeho konce a to ve 2 minutách a 30 vteřinách…..

Hned první obrázek ukazuje ruku, která chce projít zrcadlem, mírně se prohlo, všímáte si, že je to skoro to stejné co v MATRIXU kdy Neo při replikaci strčil také ruku do zrcadla?????

00:01-00:02

Ruka má ale okovy na ruce, hned dva, je tedy otrokem. Jejich otrokem. Má dvě tváře. Potom se na desetinu vteřiny udělá tma. A hned nato vstává (jako při probuzení sedá si na posteli) symbolicky lidská bytost a je vidět zezeadu. Zezadu proto, protože její pravou tvář a jejich  pravou tvář nikdy neuvidíte a ani neuvidíte do dění celé společnosti. Nasáčkovali ji ale do 2:30 minut. Skvělé.

A mimo jiné ukázali dosti z budoucnosti…..

Možná někdy v budoucnu udělám rozbor, ale v současnosti nemám čas, jsem na cestách…..

 

To víte, při kávičce na benzince se tv klidu toho moc napsat nedá…..

tm

Aktualizace 11:45

Jak je vidět, tak soudruzi nám poslali milý vzkaz pomocí reklamy a sice ženu v červeném. Asi se jim nelíbí, co jsme o nich napsali a začali dělat rozbor videa který samozřejmě patří jim a nemají zájem o dekódování. Pochopte, že náhody neexistují. Jsou to dva print screeny obrazovky. To jsou ale náhodičky. Určitě si vzpomínáte z filmu MATRIX, co žena v červeném znamená. Toš tak.

Budeme tedy slušní a poděkujeme soudruhům za milé upozornění a vzkaz, který nám poslali…. Posílám ho za tadesco.cz i já: 540 144000 540

DĚKUJEME

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

35 komentářů

 1. Pavel napsal:

  Děkuji za upozornění. trochu nevýhoda, je že my co tyhle „finty“ neznáme ani nevnímáme jak jsme „přeprogramovávání“. Protože to, že to vědomě nezachytím, je věc jedna. A druhá, že podvědomí tohle všechno vnímá a podle toho pak koná.

  • fohat napsal:

   Období,kdy jsem provokoval komunistické sousedy v roce 1964 skupinou Beatles jsou pryč a jsem tomu rád..Dnes,když slyším tytéž Beatles,tak je mi blbě od žaludku..To je dan blbému mládí,kterou jsem dovršil v roce 1970 pobytem na Borech,kvuli zabloudění na Šumavě a paragrafu 109a. Dnes naladím Hamburg radio klassik baroque,chor,Mozart a český rozhlasový odpad mám na háku..Někdy z nostalgie na mládí nakopnu Country radio..Tož tak.

 2. PTZ napsal:

  A Q v 00:05 je ďáblův vyplazený jazyk? A ďáblova hlava kouká na „Queen“…

  00:09 – ROMEO – miska pravé/levé mourovaté kočky/kocoura. Bílá kočka vedle, zrzavá kočka za procházejícími nohami v sukni/plášti…

 3. PTZ napsal:

  00:04 – po stranách dvě „záhadné“ nahrbené bytosti po bílou škraboškou – persónou?

  Něco jako „pod plachetkou osoba, ….hnáty křivé….“

  • PTZ napsal:

   00:04 – Je mžik: Prsteny – na malíčku svítí – hexagon – saturn?, na prsteníčku – zednářský…

   00:05 – „ptačí tvář se špičatým nosem“ na kytaře v truhle – něco jako „obrázek z knihy „Tajuplnosti, mámidla a kejkle“ – je to jen mžik. Je něco zvláštního na těch strunách jak jsou 3 a 3 jinak upevněné?

   • mariankosmac napsal:

    ,,Je něco zvláštního na těch strunách jak jsou 3 a 3 jinak upevněné?“ Je to normálne.

   • herman.x napsal:

    Ohledně těch strun,je i mnoho kytaristů u nás,
    kteří si takto přes struník protahují struny,
    docílí tak o něco delšího sustainu (to znamená,
    že se prodlouží čas,než zvuk struny zanikne).
    Zde silné struny (E,A,D) jsou normálně,tak
    zase vznikne kratší tón,ale konkrétní s attackem
    a ty „tenčí“ (G,H,e) jsou právě provlečeny obráceně
    a samozřejmě jsou tak u Queen známá kytarová sóla,
    které jsou s delším dozvukem a úplně „zpívají“..
    Tam si myslím,že je ten důvod…Jinak samozřejmě
    se zbytkem souhlasím,ohledně těch prstenů atd.

    • MUDrland Wenca napsal:

     Zde nejde o sustain, ale o sadu strun složenou z různých sad. Tři s vlevo jsou kytarové struny a mají úchyt s mosazným válečkem. Prostrčí se dírou a váleček slouží jako aretace. Ty vpravo mají namísto válečků očka. Jedná se o struny na banjo nebo bouzouki a namísto válečků mají očka, které se nasazovaly na ocelové trny kobylky. Jediný způsob jak je uchytit na kytarovou kobylku je provléct strunu očkem tzv.na zdrh, kolem těla kobylky.

     Na bendžovky hrávali za minulého režimu i naši kytaristi, ti kteří potřebovali tenší struny než tehdy běžné kytarové desítky. Dnes se běžně prodávají devítky i osmičky. O Mayovi je známé že hrál mincí na tenké struny s minimálním atakem a tím dosahoval svého tónu. Běžně silné kytarové struny (ty vlevo) používal proto, že basové struny potřebují pro slušný zvuk větší hmotnost struny. Kdyby i zde použil tenké struny, byl by zvuk příliš středovýškový, ve zvukařské terminologii „telefonní“, nebo nádražový zvuk.

     Jsem celoživotní kytarista a tak o tom něco vím.

    • MUDrland Wenca napsal:

     Sustain a attack je dán konstrukcí kytary. Kytary s malým úhlem ohybu struny za kobylkou, např. Gibson model Les Paul, mají delší sustain a kulatější zvuk. Upínání struny je na přední desce kytary. Kytary s ostrým úhlem, např.Fender modely Telecaster Stratocaster, mají výrazný attack (twang), kratší sustain a brilantní výšky. Uchycení strun – skrz korpus ze zadní strany.

     Stejné je to u baskytar. Skrz korpus tažené struny u Rickenbacker 4003 dávají výrazný a osobitý attack a díky průchozímu lepenému krku mají i slušný sustain. Fender Jazz Bass (šroubovaný krk) s upínáním na přední desce dávají dlouhý sustain se slabším attackem.
     Je to jen velmi stručné rozdělení elektrických kytar a baskytar. Vlivů na zvuk je daleko víc.

     • herman.x napsal:

      Pane MUDR,já tu nepíšu do muzikusu,ale píšu
      to pro laiky,neboť je mi jasný,že většina
      zdejších čtenářů a diskuterů zřejmě nejsou
      celoživotní kytaristi jako Vy…
      Pokud si May dával banjo struny,to opravdu
      nevím,jen píšu co znám od místních kytaristů
      a pokud dobře víte,tak třeba u „les paulovejech“
      struníků můžete strunu s tim mosaznym
      aretačním válečkem protáhnou oběma směrama.
      Tak když jí protáhnete směrem od krku přes
      struník,tak jde na kobylku pod jiným
      úhlem než klasicky.U Fenderů to pochopitelně
      nejde (tele,strat) když struna prochází nejvprve
      tělem kytary a ano,ty mají víc harmonickejch.Na banjo
      struny s očkem samozřejmně,na struníku jsou již
      háčky.Něco mám taky s kapelama odježděno asi 23let a snad
      nejhorší na převlíkání je Gretsch G6136T White Falcon,
      ale to vy určitě dobře víte…
      Přeji Vám hodně tvůrčí činnosti a ať
      struny nepraskaj,s ůctou herman.x 🙂

      • MUDrland Wenca napsal:

       Tak to se mýlíte, Gretsch G6136T White Falcon jsem v životě neměl v ruce. Snad kvůli ceně si ji nikdo z mých známých nekoupil. My jsme jsme nebyli umělce kteří ruinují rodinné rozpočty, spíš jsme si potřebovali přivydělat nebo vydělat. Proto jsme kupovali levnější nástroje, tzv.povedené kusy, u kterých jsme vychytali mouchy výměnou nekvalitních součástí.

       Nejsem vševědoucí, napsal jsem jen to co vím určitě a tak mi není jasné jak může opačně protažená struna na LP jít na kobylku pod jiným úhlem, jak píšete. Konstrukce a dráha struny je přece pevně daná. Můžete to blíže vysvětlit? Také mi není jasné jak se rovný drát upne na struník, když váleček je na ladícím kolíku.

       • herman.x napsal:

        Počkejte,já samozřejmě nejsem drtič rodinných rozpočtů,ale díky práci kytarového technika (těch 23let) se mi do ruky dostaly různý exponáty.pokud budete chtít,napište mi do pracovního emailu,ať tady nespamujeme,ohledně našeho společného hobby,tam Vám to objasním: rollingstones@email.cz

       • tomáš marný napsal:

        Milý hermane,
        klidně spamujte, možná to zajímá i více lidí…..
        tm

       • herman.x napsal:

        Děkuji tome za prostor,ale někdy volím
        instruktážní video nebo obrázek vlastní
        tvorby a tím bych se raději moc nechlubil,
        obzvláště na vašem webu 🙂 Samozřejmě
        rád každému odpovím v rámci časových
        možností a kdokoli mi může napsat,pokud
        bude mít o tuhle tématiku zájem,email je
        tady od toho k dispozici…

       • tomáš marný napsal:

        jo díky, respektuji…..
        tm

 4. marie55 napsal:

  v čase 0,04 prsten na prsteníčku….zřetelně je vidět, co je na něm…
  Marie

 5. .lak napsal:

  Tam mne nic neoslovilo asi polívky nežeru. Že ze třeba 4.dimenzionální mají možnosti za hranicemi plytkých představ je jisté. Otázkou je do jaké míry v dimenzích jsou někteří chápat + výsledky.
  https://www.youtube.com/watch?v=NU9M8ej8dbM
  Gdo udělá rozbor
  https://www.youtube.com/watch?v=lk2-bgwA0Ro

 6. jintrovert napsal:

  Rozhodně nechci být nějak protivný,nebo tak něco,ale mě už dávno nepřekvapuje jak to tu má „temná strana“ podchyceno ☺ A proti současným obludným kreatůůrám jako např. marylin manson je to ještě čajíček ☻

  • herman.x napsal:

   Na jedno video,z října loňského roku mi upozornil,již dávno odejitý člen a kytarista kapely Support Lesbiens,nejenže totálně „zženštili“ tvorbu,ale i tady už jsou patrná rozlezlá chapdla „tvůrců“ tohoto průmyslu.
   Dál už jsem to nedokoukal.Jen připomínám,že se jedná o českou „kapelu“ a pase jí Universal Music
   V čase 0:10 – 0:11!

   https://www.youtube.com/watch?v=JqYT0pGKX8Q

 7. lenka f napsal:

  Fredy je v kostýmu harlekýna, což je komická postava z italských komedií a značí bystrého sloužícího v oděvu s trojúhelníky a kosodélníky. Ještě dříve se slovo harlekýn prý používalo pro vládce podsvětí. Ale z Fredyho udělali sluhu a v některých jeho kostýmech mi připadal i jako král bláznů. Byl do této role stylizován mi přijde.

  • Mikessska napsal:

   Milá lenko f – zkuste se podívat na dokument o Freddim se slovenskými titulky – tento dokument je staršího typu.
   Své kostýmy si leckdy sám navrhoval, neboť měl neskutečný talent na mnoho věcí – jednou z toho byla jeho malířská tvorba a dokonce návrhářská tvorba z dob jeho studií…
   Můj skromný názor je, že to byl taktéž surrealista a viděl a cítil mnohem víc, než „obyčejný“ smrtelník. Právě díky kostýmům krále blázna poukazoval na to, kam ten svět spěje… A protože si i sám skládal texty, věřím, že se mohlo jednat o bytost světla, která otevírá oči slepým a spícím…Někdy dost nepěknou formou – to, když se lidem třeba dělá špatně…
   Mě z jeho vystoupení běhá mráz po zádech, nejen k vůli hlasu a textům, ale i díky jeho neuvěřitelné energii. Možná i poukazoval na to, že jsme hrozně zkostnatělí, nepružní, nehraví – a on si to jen užíval a dával do toho vše…Děkuji za přečtení až do konce.

   • Maroš napsal:

    “ věřím, že se mohlo jednat o bytost světla, která otevírá oči slepým a spícím…“ – hej, a jeho špecialitou boli úlety a lov homosexuálnych mladíkov. „Saturnin“… Kupovať si ľudí – na sex – to je jedno – je základnou vlastnosťou „bytostí svetla“ – padnutých na Zem. Mikesska – keď ti niekto ponúkne spoza stiahnutého okienka auta 100 euro za… – budeš ho považovať za bytosť svetla? Bež…

 8. ⚜ aston 405 napsal:

  I když si také myslím, že náhody neexistují, tak Reklamy Google jsou pod článek přidělovány dle textu v článku. Alue má s tímto bezpočet zkušeností. Takže „soudruzi“ mohou být v tomto případě jen reklamní algorytmy.

  I tak děkuji za vaše sdělení toho, jak moc si všímáte všech znamení, která dostáváte za hlavní vaše poselství článku, abychom dělali to samé :).

  • ⚜ aston 405 napsal:

   *oprava: „všech znamení, která dostáváte a považuji za hlavní poselství článku, abychom dělali to samé :).“

   PS: Žena v červeném je ale mazec, to musím uznat ?!

 9. kalia napsal:

  Mě ta letící bunda připomíná varana (i oko na té bundě je).
  https://1url.cz/LM24u

  Ale jinak v tom videu nic nevidím, je to rychlé a video je mi docela nesympatické, takže u toho ztrácím pozornost.

  • tereza napsal:

   Vaše podvědomí ale vidělo úplně všechno. A o to jde.

   • kalia napsal:

    Já právě doufám (velice doufám), že mé podvědomí to taky odhodí jako špatný balast, ze kterého si nic nevezme. Ale kdoví..

    V zahraničí jsem zažila podprahovou reklamu (když jsem vařila a u toho jsem částečně sledovala TV, tak jednou se mi podařilo koutkem oka zachytit podprahovou reklamu vloženou do filmu na MC’donalds – tedy předpokládám, že tam byla vysílaná opakovaně, i když jsem ji vědomě nevnímala – a přesto jsem nikdy neměla při sledování TV ani po jejím sledování, ani nikdy později z dlouhodobého hlediska, chuť na fastfood ani na hamburgr, colu..

 10. Maroš napsal:

  CHORÉ!!! – ale je to tak – našu históriu píšu Nemci a anglosasi! Podrbaná mediálna globalistická BBC rozhoduje o slovenských osobnostiach – ona má totiž patent na tento formát! A mediálni hajzli tento formát samozrejme potrebujú k životu! Takže „načo voliť prezidenta“ – prezidentom „všehomíra“ je aj tak BBC! Do pi…! Pokiaľ nevydrbeme z médií týchto manipulatívnych KOZMOPOLITNÝCH parazitov – nebudeme mať nikdy pokoj!

  „Speváčka Marika Gombitová vyhlásila, že chce prenechať miesto v TOP 10 televíznej ankety RTVS Najväčší Slovák. Verejnoprávne médium sa však s touto zmenou musí obrátiť do Veľkej Británie.

  „Sama som očakávala, ktoré osobnosti našej histórie získajú najväčšiu podporu v ankete ,najväčších‘ Slovákov, a vlastné umiestnenie v prvej desiatke bolo pre mňa veľkým prekvapením. Preto som sa rozhodla prenechať miesto osobnosti, ktorá je možno menej známa, avšak pre Slovensko z historického hľadiska viac výnimočná,“ píše sa vo vyhlásení speváckej legendy.

  RTVS pre Aktuality.sk potvrdila, že zaregistrovala vyjadrenie Gombitovej. Jej vyradenie z TOP 10 však nebude také jednoduché. “

  „„Najväčší Slovák je licencovaný program, ktorého vlastníkom a tvorcom je britská televízia BBC. Z tohto dôvodu je potrebné, aby sme takýto výrazný zásah, akým zmena finálovej desiatky jednoznačne je, konzultovali s vlastníkom formátu,“ objasnila Silvia Turnerová z marketingu a komunikácie RTVS.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/654007/marika-gombitova-nechce-byt-v-top-10-najvacsich-slovakov/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

 11. Viman napsal:

  Dík za upozornění – taky jsem se toho ve filmu nevšimla a to jsem ho viděla 2 x… on Freddy nebyl a není jediný, koho / si / stáhla temná strana a zaplatil cenu nejvyšší, aby byl tam kde byl a vypracoval se, je to daň za slávu a jede to stále i dneska / o některých se už i veřejně píše /, zaprodají se, teď jde o to, jestli je jim to i tak jedno a i z onu cenu do toho jdou, nebo to neví, netuší…

 12. Juliana napsal:

  Ano, vše je řízené a manipulované, protože si elita myslí, že za to dostane nesmrtelnost. Nádherně je to zpracované ve filmu: https://uloz.to/!3MuQhysGyW9r/atlantida-elita-v-hledani-nesmrtelnosti-cz-dabing-allatra-mp4?fbclid=IwAR1VdwaL3VNpLxpQwJQRIZHXAl2vmy4N0a0BrNsvlZMkQFMS6Sbo6EomiYc

 13. Nomen napsal:

  zajímavá fotka (barvy, ruce) č. 17/82 Rami Maleka na Zlatých glóbech 2019, zdá se,že jeho příslušnost je nyní zcela jasná….
  https://www.blesk.cz/galerie/celebrity-svetove-celebrity/829978/zlate-globy-2019-lady-gaga-neustala-porazku-s-bohemian-rhapsody-slzy-jako-hrachy?foto=16

 14. 540045 napsal:

  To co má na sobě v čase 2:07 – 2:08 je zednářská šachovnice (nebo něco takového), že?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.