Podívejte se, jak cvičí nejroztomilejší babička světa. Její smích vás zaručeně nakazí

Video zachycující 93 letou ženu, jak se během cvičení směje nakažlivým smíchem, se přes noc stalo virálním. Během dvou dnů nasbíralo více než 7,7 milionu zhlédnutí.

Dcera osobní trenérky této staré dámy zveřejnila video na svém Twiter účtu s výzvou, ať jej lidé sdílí a šíří její radost a entuziasmus.

Většina uživatelů sociálních sítí vyjádřila této veselé a atletické staré dámě obdiv. Někteří z nich dokonce museli přiznat, že tato žena cvičí více, než oni.

„To je ta nejlepší věc, kterou jsem za poslední týden viděla. Ukazuje to, co trocha muziky a tance dokáže přinést starší generaci. Zahřálo mě to u srdce.“

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Podívejte se, jak cvičí nejroztomilejší babička světa. Její smích vás zaručeně nakazí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
marie
Host

No při dívání na video u PC jsem si hned narovnala zhrbená záda :):):)

jirik
Host
jirik
Co říkáme ze spaní? To se rozhodně nedá tisknout https://technet.idnes.cz/mluveni-ze-spani-vulgarity-df2-/veda.aspx?c=A180201_134126_veda_mla zajímavá tam bude určitě diskuze – Pred lety delal kamarad zaverecky na truhlare. Spali jsme na chtate. Uprostred noci se vzbudil, sedl si a: „Ty vole, vono to ma asi 4 nohy.. ja to necham bejt“. Pote si opet lehnul. Po minute si znovu sedl se slovy: „spalte to“. P.S. Druhy den ty zaverecky udelal. Dodnes netusim, kolik nohou nakonec delal.. — Kdysi, když jsem ráno budil sestru a snažil se z ní dostat, kam dala předchozí noc moje klíče. – Hej, kde mám klíče? – zvedla hlavu a “… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!