Podívejte se na „UMĚLECKOU SBÍRKU“ TONYHO PODESTY, který je údajně zadržen a hnán před vojenský tribunál

…..tak takovíto zločinci vládli lidu doposud. A my si to máme nechat líbit, Je to zvrhlost nad zvrhlost. Nemám slov, komentářů netřeba, zhodnoťte sami. A to je teprve začátek odhalení….

00:05

V případě, že máte zájem si přeložit pár vět pod obrázky, prosím použijte překladač. Jsem na cestách a nemám čas….

Upozorňuji, že je ale zbytečné cokoliv překládat. Obrázek řekne více než tisíce slov…..

 

 Umělecká sbírka pana PODESTY

Die folgenden Objekte sind die Arbeit eines „Künstlers“, den Tony Podesta sehr bewundert. Das degenerierte Zeug ist so schlecht, dass Journalisten noch nicht darüber berichtet haben.

 

 

 

 

Was für ein Spinnennest: Der Junge ist im Nest eines Monsters mit riesigen reifen Eiern gefangen, die darauf warten, aufzuplatzen.

Geschlechtsorgane? Monster auf Stuhl mit Kleinkind:

 

 

 

 

 

 

Zwangsvergewaltigung?Dieser nennt sich „Der Bodyguard“

 

 

 

Es riecht nach dämonischer Pädophilie, und alle Kinder werden so gezeigt, dass sie die Prozedur ruhig ohne sich zu wehren über sich ergehen lassen.

Der „Künstler“ hat eine Obsession mit „Hinterenden“ und Hodensäcken.

Auf dem Rücken steht eine gehörnte Ziege, auf deren Rücken ein deformierter Junge steht.

Es gibt Babys, die wie Dämonen aussehen.

Die „Kunst“ stammt von Patricia Piccinini.

Im Jahr 2010 hat der Künstler und Musiker Arrington de Dionys ein Wandgemälde im Comet Ping Pong, einer lokalen Pizzeria und Musiklokal, gemalt. James Alefantis, Besitzer des Comets, ist ein fester Bestandteil der Kunstszene in DC – sowohl als Sammler als auch als Leiter des Boards des lokalen Nonprofit-Kunstkonzerns Transformer – und die Wände des Restaurants bieten eine wechselnde Auswahl an Kunstwerken.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
erikaVítězslav CrhaJanivanaRuprecht Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

No a to byl jejich umělec soft. Některé věci musí být taková hruza, že byt konkretni muže byt nebezpečné i pro nás(opatrnosti je zapotřebí). Pokud není hranice kam až zajít, co asi najdeme?! Dobro plodí dobro, zlo plodí zlo. Zlo vyhraje jen tehdy, když ho necháme. Pěkné sny

mariankosmac
Host
mariankosmac

Zaujímavé. I tá najväčšia zrůda Hitler tvoril krásne obrazy. Čím to je že tým dnešným dobrákom sa ľúbi taký hnus a prasačiny? No čo asi moderné umenie, čo iné ste od vladnúcich satanistpedofilov čakali?

kolbih
Host
kolbih

..je mi z toho špatně,to nemůžou dělat lidské bytosti….

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Já bych řekl, maluje zvrhlosti a fantazie má tedy dost. Pokud si nějaký zvrhlík tohle koupí a vylepí si tím doma byt – nu proč ne – jeho volba. Jenže netuší, že takovéto „obrazy“ mají zpětně vliv na jeho duši – ačli mají takoví lidé vůbec duši. Třeba to jsou jen „твари“.

Ruprecht
Host
Ruprecht

Tam jsou všichni taková satanská hovada. Dejte si na YT do vyhledavače „spiritcooking“ anebo „pizzagate“. A tito lidé vládnou světu. To není jenom Podesta. To je celý administrativní aparát US goverment. Věřím tomu, že na vrcholku mocenské pyramidy je Satan a jeho padlí andělé – démoni zla

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Omyl tady se nejedná v žádném případě o výplod fantazie,ale o překreslení faktu ve stejnou dobu co zobrazený děj probíhal. A to je sakra rozdíl. Podesta se vždy po dlouhá léta podílel na bebřehém řádění nedotknutelných zbohatlých zvrhlých pedofilů a všeho co končí na fil a sta. Toto jsou vlastní prožitky tohoto erc šmejda.

Dracon
Host
Dracon

Hezké, že?

Dracon
Host
Dracon

Mě tento soubor nepřekvapuje – tato rasa draco-reptiliánsko lidských hybridů má tento vkus – oni to vidí jinak, jsou takoví převrácení a nás mají jako lovnou zvěř, tak čemu se divit – shlédl jsem s ledovým klidem, protože je znám.

540045
Host
540045

Co je to do pr…. za hnus?!

Ctenar
Host
Ctenar

To je něco na způsob dekadentního umění. A kdybych to tedy bral jako umění a udělal výstavu, lidé by chodili, protože člověka lákají takové úchylky, vč. smrti. Na veřejné popravy bylo taky vždycky „vyprodáno“. Jiná věc je, že slušnému člověku, bez lékařských, či řeznických zkušeností se z toho akorát chce zvracet…

jana
Host
jana

aj som to začala pozerať, ale nedopozerala, nedala som to…. toto urcite nie je clovek

VNL
Host
VNL

Tam,kde je Podesta,sú aj clintonovci,nezabudnime.
Fuj,to čo je za šialenstvo? Aj keď to spôsobuje fyzickú nevolnosť,ďakujem Tomáš,že si to sem dal.Kvôli predstave,proti čomu v skutočnosti stojíme.Ale raz stačí radšej.
https://www.youtube.com/watch?v=9Z26NLztVuM
Počúvam Doda Dubána,ale nenašla som lepší zvuk.Aj tak mi to pomohlo.

ivana
Host
ivana

taky jsem nebyla schopná to doprohlídnout, dělá se mi z toho fyzicky špatně

Maroš
Host
Maroš

Údajne len človek je schopný vnímať krásu – proporcionalitu, harmóniu – čo nie je to isté, ako atraktivita – tá sexuálna /výber partnerov medzi zvieratami – v zmysle dominancie/. Čiže treba rozlišovať medzi schémou „Kráska a Zviera“ – to zviera bola zakliata ľudská bytosť vnímajúca krásu tejto Krásky. Teraz inak – Salvator Dalí st. reagoval na otázku – čo je to surrealizmus – „Ja som surrealizmus!“ Daliho surrealizmus bol z inej dimenzie reality – ale stále zo sveta ľudských – snových bytosti! Tony Pod_est_a nie je surrealista – jeho „dielo“ nie je vizionárske – interdimenzionálne – sú to len choré… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Poznámka pre upresnenie – všetky diela nie sú „jeho“ – ide o objednávku – v podstate tak ako grafiky reklamných kampaní. Účelové grafiky. Takže Tony Podesta je hlavne objednávateľ diela – ako keď si poľovník objedná jeleňa na gýčovej zelenej lúke. Podľa odkazov tam tá objednávka je – treba chápať komercialitu v „umení“. Objednávka porna s určitým zameraním – napr.
Čiže T.P. je v podstate scenárista týchto sračiek! V rámci lobbingu medzi top elitnými úchylákmi. Artikel – namiesto diamantov.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Podesta

Jan
Host
Jan

To se neda komentovat. To muze mit rad jenom uchyl. Uz verim, ze se deji v USA veci jako uctivani satanismu, detske obeti, atd.

erika
Host
erika

Vypadá to ako genetické manipulácie.
Skutočne zvrhlé a odporné, len zvrátená myseľ sa dokáže zaoberať sa niečim takým.
Zem riadia psychopati, preto aj speje k svojmu koncu.
7 mld ľudí počúva tú hŕstku psychopatov v čele. Čím to je, že to všetko dovolíme?