Podle dosud neověřených zpráv byl prezident Trump přemístěn kvůli bezpečnosti do bunkru

Poznámka autora:

Čtenáři beforeitsnews.com, nikdo nemůže tuto zprávu zatím ověřit. Říká se, že pochází od Michaela Murdocka, veterána amerického námořnictva. Chtěl bych ocenit jakoukoli zpětnou vazbu, kterou byste sdíleli s ostatními v komentářích níže. Deep State nám řekl, že brzy zrujnuje tuto ekonomiku, a sledovali jsme, že akciový trh ztratil více než 5000 bodů od 10. prosince. Faktem je, že by to mohla být falešná zpráva, která byla vypuštěna k odvedení naší pozornosti.

50 agentů kabaly bylo zatčeno za přípravu krádeže pěti biliónů dolarů elektronickou cestou. Byl vydán exekutivní příkaz prezidenta Trumpa. Agenti Ministerstva financí USA jim překazili plán.

Ukazuje se, že kabalisti chtěli stáhnout elektronické peníze ve středu (po Silvestru) a způsobit tak chaos na akciových trzích a v bankovním systému.

Všechny bankovní automaty a kreditní karty měly být nefunkční, všechny banky v USA by byly zavřené, všechny americké dolary by byly bezcenné, a chod USA jako země by se zastavil.

 

Zvláštní agenti na Ministeratvu financí však zjistili anomálii v systémech, vypnuli terminály a provedli opatření, které zastavilo krádež. Kabalisté pak byli ve spolupráci s FBI, tajnou službou a agenty Ministerstva financí pozatýkáni.

President Trump dal příkaz odvézt těchto 50 agentů Kabaly na Gitmo (vězení v zálivu Guantanámo) a budou jistě intenzivně vyslýcháni, aby se zjistilo více infoformací o této události. Bude to mít pravděpodobně vliv na spuštění resetu finančního systému (GCR). Je velká pravděpodobnost zavedení stanného práva.

Prezident Trump i více-prezident byli přemístěni do bezpečného ukrytu na utajovaném místě. Jejich rodiny jsou v tomto čase pod ochranou armády.

přeložila tereza

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Tak a máme tady dnes již třetí zprávu,která úzce souvisí s financemi. Podle tohoto článku ať už je to tak či tak je jasně poukázáno na to, jak důležitou roli hrají ve světě financí hotové měny. Pokud by se vše virtualizovalo,je zde tím pádem vítězem NWO a to jistě nikdo nechce,krom podplacených idiotů,ale i ti by přišli v případě teroristického útoku na virtuální měnu o své prostředky. Jenomže to tak malý mozeček,jakým disponují světoví kavárníci a kolaboranti placení těmito teroristy nemůže naprosto v žádném případě pobrat. Kalousek také není žádným ekonomem ale pouze jakýmsi podvodem prošlý vysokoškolák, kde chybí profesní školou daná znalost. A protože si tím je vědom,tak se chová jak se chová a zadlužil naši zem jako 2 v pořadí. Pak společně s Klausem st. vykřikovali na veřejnosti,že jsme v dobách socialismu žili na dluh budoucnosti. Tak by teď mohli oba tito klauni lidem v TV oznámit,na čí úkor žijeme dnes. Já bych řekl, že jsme zadlužili nesplatitelným dluhem dědi našich vnuků. NIKDY nedovolit zrušení hotovostních plateb a papírků,kterými se to dělá.

 2. Jan napsal:

  Uz aby se to rozjelo.

 3. lojzo napsal:

  Jediná záchrana je zrušení EP neboť kyž se člověk podívá že tam sedí takové hyeny jako v Senátu,nejraději by je bez soudu popravil!Dodnes nemohu pochopit že i tzv.političtí zločinci jdou proti vlastnímu národu a tleskají nacistům,našim odvěkým nepřátelům,kteří až z nás udělají kolonii,strčí ty zrádce sami do koncentráku,nebo je nechají spálit na prvním smetišti!Ubohost dosahuje vrcholu DRAHOŠE,HILSERA a dalších loutek nacistů!

 4. Korina napsal:

  EU projekt sionistů a fašistů nemá s demokracií nic společného. EU je podvod na státech a lidech v nich. EP je jen takové křoví, které nemá žádné pravomoci jen souhlasně nebo i nesouhlasně bučet, ale to je tak vše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.