Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, v Německu 274 milionů

Na základě hustoty obyvatel na kilometr čtvereční vypočítal Brusel kolik migrantů mohou absorbovat jednotlivé země. Podle toho Německa může přijmout dalších 192 milionů, takže celková populace by mohla vzrůst na 274 milionů.

Podle studie EU by mohla Česká republika k dnešnímu stavu 10,6 milionů obyvatel absorbovat ještě 58 milionů migrantů na celkový počet 68 milionů obyvatel.

Brusel již v roce 2009 dospěl ve Studii EU k závěru, že jednotlivé státy mohou absorbovat výrazně více migrantů než dříve.

 

Ve studii bylo vypočítáno, kolik migrantů navíc mohou absorbovat jednotlivé země EU. Studie je neformálně nazvaná „Studie o proveditelnosti přemístění žadatelů o mezinárodní ochranu“.

Na základě počtu obyvatel na čtvereční metr zpráva přichází k překvapivému závěru: Německo by proto mohlo vzít ještě 192 milionů lidí. Rakousko přes 60 milionů a Švédsko dokonce přes 400 milionů.

Brusel také vidí potenciál ve Španělsku: V současné době má země okolo 44 milionů obyvatel. Vzhledem k tomu, že je to velmi rozsáhlá země, mohlo by zde žít až 460 milionů lidí.

Pokud bude tento dokument někdy implementován, nezbyde z dnešní Evropy nic. Podle novinářky Evy Hermanové působí tato Studie jako „ledoborec“ ke globálnímu paktu OSN o migraci, který má být podepsán v prosinci 2018 v marockém Marrákeši.

Celkově tato zpráva dospěla k závěru, že v EU, kde žije v současné době přibližně 500 milionů lidí, je prostor pro 3,8 miliardy lidí.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
VlaďkaDraconSysiJablonsky MilanPavla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mariankosmac
Host
mariankosmac

Keď na miesto polí postavíme koncentračné tábory tak áno, to sa stratí…

mariankosmac
Host
mariankosmac

Malta -91 810 🙂
Tiež sa jaksi vo vypočtoch zabudlo počítať s tým že sa budú asi rýchlo množiť

Michael
Host
Michael

Nebudou, bude málo kreténů, jako jsme my, aby je živilo …..a Bruselský líný úředník je neuživí …

Pavla
Host
Pavla

A o to přeci jde.

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Podľa mňa a hustoty obyvateľov u Bunkera, veľryby Makrelovej a im podobným , by mohlo u nich v obydlí žiť po 15 imigrantov, pochopiteľne tých s kriminálnymi sklonmi !!!!

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Opäť diletanti skúmali. Ako môže napríklad porovnávať hustotu obyvateľov na Anktartíde, s hustotou na Sahare a s hustotou obyvateľov v Bratislave. Ako príklad.

jirik
Host
jirik

To mně připomenulo nařízení EU – kolik každá slepice v kleci musí mít životního prostoru…………..

Jablonsky Milan
Host
Jablonsky Milan

Slovensko má rozlohu v cca 49 tis.km2 ,keby sme každému imigrantovi vymedzili
1 m2 , tak na 49 000 000 000 m2, by sa zmestilo až 49 000 milonov imigrantov. S tým by asi pani Merkel súhlasila ?!

Sysi
Host
Sysi

V Itálii už proběhly přípravy. Byly jim uměle vymýceny téměř všechny dřeviny, životního prostoru pro náplavu teď mají dostatek. No, pokud se podíváme i na naše zdevastovné lesy, je to u nás obdobné. Nic není náhoda !
Při tak hustém zasídlení se bude zásobovat potravinami jak ? Kdo a kde je bude vyrábět? Kam s odpady ? Kam s mrtvolami ?

Dracon
Host
Dracon

Drogy jsou svinstvo, s tím nelze nesouhlasit, že ano.

Vlaďka
Host
Vlaďka

Tak jsem to přepočítala a je to nesmysl. Pro ČR vychází na 1 m2 0,87 obyvatele. To by jako lidé byli v klecích jako chudáci slepice? Chápu, že lze postavit obytné mrakodrapy, ale jak bychom a kde chodili do práce? V r. 2015 mělo nejvyšší hustotu obyvatel Macao, a to 19443 obyvatel na 1km2, tj. 0,019 obyvatelé na m2 !! Přemýšlejte. Ráda občas chodím na tyto stránky, ale toto je očividný nesmysl.