Podobenství čistě náhodná, ale burcující

…..jak jsem Vám Vážení čtenáři tadesca slíbil, ukáži vám kratičký videoklip, kde se dozvíte, jak se asi rodí černí andělé či ďáblové. Samozřejmě symbolicky!!!!

11:54

Symboliky je ve videu příliš mnoho. Aluška mně slíbila, že udělá rozbor a dá také na tadesco.cz. Je zde čistě náhodně také ukázáno, kam patří „TI“ s hnízdem. A velmi trefné k nadcházejícím volbám. Úsudek si udělejte sami a možná poznáte, co tím bylo řečeno….

Jak říkám, podobnosti jsou čistě náhodné…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IQ**J**Vladimíra Vítovámarmelada Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
**J**
Host
**J**

Můžete volit koho chcete. Na to byla ta hra vymyšlena. Pod každou barvou je ale z druhé strany něco jako černý petr. Tak si vytáhněte tu svoji kartu. Ne díky. Hazardní karty nehraju. Všimli jste si, že volební sliby se neplní? Proto se obávám, že mezi politiky se těžko hledají opravdoví přátelé. Můžou být však výjimky. Ty je třeba hledat a zeptat se jich, jak to myslí, to co slibují.

marmelada
Host
marmelada

Pravda, je jedno ktorú stranu budete voliť, stále je to ta istá ruka.. či je pravá ruka iná ako ta ľavá ? Nemyslím, stále dostanete facku, či je to hociaká strana. Ako presvedčite otroka, že je slobodný ?? no dáte mu možnosť voliť medzi hŕstkou „panáčikov“ a tým docielite, že otrok sa budete cítiť slobodný/ potrebný – najväčšia lož v dejinách. Pretože najhoršie čo človek môže urobiť, je prenechať svoj HLAS, svoju voľbu (vôľu) niekomu druhému, čo je totálne choré.. prečo sme dostali rozum, slobodnú vôlu, ktorú potom tak dobrovoľne prenechávamé na iných ?? Prečo ľudia nechávajú rozhodovať iných sa… Číst vice »

Vladimíra Vítová
Host
Vladimíra Vítová

Bohužel nemohu souhlasit s tím, že volební sliby se neplní. Opak je pravdou – většina volebních slibů se totiž plní! Jenže lidé neznají programy stran a myslí si, že je strany podvedly. Jenže ony je nepodvedly – ony naopak své sliby plnily. Lidem se zdá obtížné číst programy, ale kdyby si dali tu námahu, tak by s úžasem zjistili, co jim ve skutečnosti politické strany slibují! Většina ve svých programech říká: my vás okrademe, my vás o všechno připravíme…. a lidé nadšeně tleskají, protože jsou líní a vůbec netuší, jako „smlouvu“ uzavírají tím, že zvolí někoho, kdo se jim v… Číst vice »

**J**
Host
**J**

Já měl na mysli, že neplnily ty volební programy o kterých hovořili ve volebním promotion a na letáčcích, kde popisují volební programy. K jejich skutečným slibům se ani voliči nedostanou. Kandidáti především slibují svým sponzorům kampaní. Ale zbytek je v zákulisí, za oponou. To je vše další jen z doslechu.

IQ
Host
IQ

To mate pravdu.