Podvod na bílé obyvatelstvo Evropy v přímém přenosu. Lžou až se jim od huby práší

…..tobogán se po celé EU razantně rozjíždí a čím blíže jsme datu 10 a 11.12.2018, kdy se má podepsat UN-migrační pakt v Marockém Marrakeshi, tím více roste odpor proti přijetí….

00:05

…..dnes je jisté, že PAKT nepodepíší Rakousko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Česko a Estonsko. Dle včerejšího hlasovaní na Slovensku, ani Slovensko. Norsko, Dánsko a Chorvatsko asi budou následovat. Itálie, Švédsko a Velká británie ještě váhají. Izrael, Čína Japonsko a Jižní Kórea nepodepíší také. USA a Austrálie jsou dávno rozhodnuti a naprosto nesouhlasí s PAKTEM. Chápete proč USA z OSN vystoupilo.

Jsou známé skutečnosti kdo navrhl a stojí za tímto zrůdným „PAKTEM ZRŮDNOSTI“ promiňte, ale jinak se to nedá napsat. Je to MADAMME MERKELOVÁ jako MATKA VIZIONÁŘKA tohoto zrůdného výmyslu a její podpindosnice kterou málokdo zná  Louise Arbour. Ona vypracovala a také byla matkou PAKTU na základě příkazu MADAMME MERKELOVÉ. Stačí se podívat jak vypadá a víme odkud vítr vane….

Dvě kreatury, které za peníze daňových poplatníků chtějí likvidovat celé národy. Mimo jiné Louise Arbour podporuje arabismus, arabskou ligu a hlavně nenávidí Židy. A jsme doma.
A nyní se ptáte proč to udělala? Odpověď je jasná. Aby zlegalizovala svoje zločiny způsobené migrací proti NĚMECKÉMU NÁRODU A CELÉ EU.
Původně všem bylo řečeno, že podepsaná smlouva není závazná, ale ve skutečnosti to byl podvod stejného ražení, který nyní prosazuje jejich podpindosník Lajčák. Hovoří stejnými slovy, které má z OSN přikázané. Dalším krokem, je donucovací akt, který má všechny národy k tomuto aktu donutit a tak legalizovat zlo, podvod, migraci, zločiny na lidech znásilňováním (protože v jejich zemi to zločin není). Nemějte obavu, nepovede se jim to, protože je to proti zdravému rozumu a lidé se probudili…..

Hned od počátku bylo naplánováno OKLAMAT VEŘEJNOST, oficiálně mluvit o nezávaznosti PODPISU, (PŘESNĚ TAK JAK TO DĚLÁ DNES ZLOČINEC jednající proti ústavě, TŘEBA PODPINDOSNÍK LAJČÁK naprogramovaný OSN) ale stanovit!!!!!>>>>

VYMAHATELNOU ODPOVĚDNOST

Prosím rozumějte tomu jako POVINNOST PLNĚNÍ PŘI PODPISU!!!!!

Jak říkali staří indiáni, slovo se mluví a voda teče. Z toho plyne, nevěřte jim ani dobrý den. Hned jak otevřou hubu, ani ještě nepromluvili a už lžou.

Pro zájemce hovořící německy, můžete se podívat na odkaz ZDE:

https://philosophia-perennis.com/2018/11/21/diese-frau-ist-neben-merkel-fuer-den-un-migrationspakt-verantwortlich/

A také zde:

Merkel hat vermutlich den UN-Migrationspakt in Auftrag gegeben

A dnes na denním pořádku v Německu odehrávající se praktiky šária. Záběry jsou z Berlína z jedné rodiny:

 

Máme skutečně zájem na takové kultuře????? ????? ?????

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
RobinsonkadastinSysimariankosmacbloblo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Miroslav
Host
Miroslav

Nejhorší je, že na zničení bělochů pracují běloši. To mě nejvíc udivuje. To si myslí že likvidaci utečou ?

Bytost
Host
Bytost

Buď mají vymytý mozky, nebo to nejsou lidi. Když to vemu že svého pohledu, nebyl bych schopen ani za všechny peníze světa něco podobného udělat a myslím že nikdo z nás. Takže když vyloučím všechno to pravděpodobný a možný, zbývá to „nemožný“, tedy nejsou to lidi.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Alebo su to reptiliáni. Niekde som tuším čítal že reptiliani potrebujú zničiť ženskú energiu. Možno preto tak presadzujú islam a zároveň feminizmus. To prvé ženy utláča a to druhé hlási rovnoprávnosť mužov a žien ale v skutočnosti mení ženy na mužov a ženskosť potláča.

Robinsonka
Host
Robinsonka

Aj ja som čítala o cielene ničenej ženskej energii. Robia to preto, lebo práve ženská energia by z tejto planéty urobila pozemský raj. A nemohli by tu prevádzkovať tie svoje svinské vojny. Tak je totiž ženská energia konštruktívna. K tomu videu – nemusíme tu mať ani šáriu, nechcem byť teraz na nikoho zlá, ale moja kolegyňa (mimochodom zarytá katolíčka) bola bitá svojim vlastným manželom – pred pár dňami sa rozviedli kvôli tomu, že okrem toho, že ju mlátil ako žito (ona chodila s monoklami okolo očí a pod.), tak ju ešte aj podvádzal. (O rozvod požiadal on, nie ona…..) Ona… Číst vice »

bloblo
Host
bloblo

Zpravidla židi, degeneráti, mileniálové hnáni židama jako dobytek sem tam a placeni Sorosem.

Moudraverba
Host

Takhle by měla dostat Merkelová na prdél, jak ta arabka na tom video, ne-li víc. Myslím, že za to co s Evropou udělala se jí toho po smrti dostane více než dostatečně.

Sysi
Host
Sysi

Aktuálně.cz – profesionální fakenews mistra Bakaly přirovnávají rozesílače řetězových emailů ke šmejdům. Je zřejmé, že KONTROLUJÍ emailovou korespondenci a hodlají proti hromadným emailům bojovat. Dochází tak k porušování listovního tajemství a k porušování základních lidských práv na svobodu slova. Se základním právem svobody slova si ostatně vytírá zádel celá Evropa.
Nezapomeňte si pustit i kraťoučké video pod článkem, mluvící týpek se pravděpodobně nachází „pod kontrolou mysli“. Tož tak …
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/retezove-maily-jsou-obdobou-smejdu-rika-mluvci-elfu-obsahly/r~f0acc628ec1f11e8a09cac1f6b220ee8/