Podvod na bílé obyvatelstvo Evropy v přímém přenosu. Lžou až se jim od huby práší

…..tobogán se po celé EU razantně rozjíždí a čím blíže jsme datu 10 a 11.12.2018, kdy se má podepsat UN-migrační pakt v Marockém Marrakeshi, tím více roste odpor proti přijetí….

00:05

…..dnes je jisté, že PAKT nepodepíší Rakousko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Česko a Estonsko. Dle včerejšího hlasovaní na Slovensku, ani Slovensko. Norsko, Dánsko a Chorvatsko asi budou následovat. Itálie, Švédsko a Velká británie ještě váhají. Izrael, Čína Japonsko a Jižní Kórea nepodepíší také. USA a Austrálie jsou dávno rozhodnuti a naprosto nesouhlasí s PAKTEM. Chápete proč USA z OSN vystoupilo.

Jsou známé skutečnosti kdo navrhl a stojí za tímto zrůdným „PAKTEM ZRŮDNOSTI“ promiňte, ale jinak se to nedá napsat. Je to MADAMME MERKELOVÁ jako MATKA VIZIONÁŘKA tohoto zrůdného výmyslu a její podpindosnice kterou málokdo zná  Louise Arbour. Ona vypracovala a také byla matkou PAKTU na základě příkazu MADAMME MERKELOVÉ. Stačí se podívat jak vypadá a víme odkud vítr vane….

Dvě kreatury, které za peníze daňových poplatníků chtějí likvidovat celé národy. Mimo jiné Louise Arbour podporuje arabismus, arabskou ligu a hlavně nenávidí Židy. A jsme doma.
A nyní se ptáte proč to udělala? Odpověď je jasná. Aby zlegalizovala svoje zločiny způsobené migrací proti NĚMECKÉMU NÁRODU A CELÉ EU.
Původně všem bylo řečeno, že podepsaná smlouva není závazná, ale ve skutečnosti to byl podvod stejného ražení, který nyní prosazuje jejich podpindosník Lajčák. Hovoří stejnými slovy, které má z OSN přikázané. Dalším krokem, je donucovací akt, který má všechny národy k tomuto aktu donutit a tak legalizovat zlo, podvod, migraci, zločiny na lidech znásilňováním (protože v jejich zemi to zločin není). Nemějte obavu, nepovede se jim to, protože je to proti zdravému rozumu a lidé se probudili…..

Hned od počátku bylo naplánováno OKLAMAT VEŘEJNOST, oficiálně mluvit o nezávaznosti PODPISU, (PŘESNĚ TAK JAK TO DĚLÁ DNES ZLOČINEC jednající proti ústavě, TŘEBA PODPINDOSNÍK LAJČÁK naprogramovaný OSN) ale stanovit!!!!!>>>>

VYMAHATELNOU ODPOVĚDNOST

Prosím rozumějte tomu jako POVINNOST PLNĚNÍ PŘI PODPISU!!!!!

Jak říkali staří indiáni, slovo se mluví a voda teče. Z toho plyne, nevěřte jim ani dobrý den. Hned jak otevřou hubu, ani ještě nepromluvili a už lžou.

Pro zájemce hovořící německy, můžete se podívat na odkaz ZDE:

https://philosophia-perennis.com/2018/11/21/diese-frau-ist-neben-merkel-fuer-den-un-migrationspakt-verantwortlich/

A také zde:

Merkel hat vermutlich den UN-Migrationspakt in Auftrag gegeben

A dnes na denním pořádku v Německu odehrávající se praktiky šária. Záběry jsou z Berlína z jedné rodiny:

 

Máme skutečně zájem na takové kultuře????? ????? ?????

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  Nejhorší je, že na zničení bělochů pracují běloši. To mě nejvíc udivuje. To si myslí že likvidaci utečou ?

  • Bytost napsal:

   Buď mají vymytý mozky, nebo to nejsou lidi. Když to vemu že svého pohledu, nebyl bych schopen ani za všechny peníze světa něco podobného udělat a myslím že nikdo z nás. Takže když vyloučím všechno to pravděpodobný a možný, zbývá to „nemožný“, tedy nejsou to lidi.

   • mariankosmac napsal:

    Alebo su to reptiliáni. Niekde som tuším čítal že reptiliani potrebujú zničiť ženskú energiu. Možno preto tak presadzujú islam a zároveň feminizmus. To prvé ženy utláča a to druhé hlási rovnoprávnosť mužov a žien ale v skutočnosti mení ženy na mužov a ženskosť potláča.

    • Robinsonka napsal:

     Aj ja som čítala o cielene ničenej ženskej energii. Robia to preto, lebo práve ženská energia by z tejto planéty urobila pozemský raj. A nemohli by tu prevádzkovať tie svoje svinské vojny. Tak je totiž ženská energia konštruktívna. K tomu videu – nemusíme tu mať ani šáriu, nechcem byť teraz na nikoho zlá, ale moja kolegyňa (mimochodom zarytá katolíčka) bola bitá svojim vlastným manželom – pred pár dňami sa rozviedli kvôli tomu, že okrem toho, že ju mlátil ako žito (ona chodila s monoklami okolo očí a pod.), tak ju ešte aj podvádzal. (O rozvod požiadal on, nie ona…..) Ona mu to celé roky trpela a odpúšťala – lebo tak jej to prikazuje kostolná viera. Odpúšťať, odpúšťať, odpúšťať….. Nikomu sa nesťažovala, nevolala políciu, nedala to na súd, neriešila to, jednoducho to celé tie roky trpela a chodila sa modliť do kostola….. Takže kostolnú šáriu tu máme už dávno. Domáce násilie nie je žiadnou novinkou ani v našich končinách. Môj ex mi tiež robil zo života peklo, kde mohol a ako mohol – on sa na mne jednoducho takto zvrátene zabával. Bola som mimoriadne zábavná hračka….. Nakoniec prestal pracovať a bavil sa tým, ako som ja chodila do dvoch zamestnaní, aby som uživila seba aj jeho. Sedem rokov som sa bála podať žiadosť o rozvod, pretože sa mi vyhrážal zabitím. Žena nemá cenu ani len psa, či ako nás muži radi nazývajú – sliepky. Skriňa v našej spoločnej domácnosti mala väčšiu cenu, než ja….. Po rozvode som už ďalší chorý nápad – vydávať sa – našťastie nikdy nedostala….. Ale dá sa s tým žiť – suicidné úmysly som nikdy nemala. Ale pánov od tej doby už nedokážem brať vážne…. Takže tak….. Príjemný večer/deň prajem!

  • bloblo napsal:

   Zpravidla židi, degeneráti, mileniálové hnáni židama jako dobytek sem tam a placeni Sorosem.

 2. Moudraverba napsal:

  Takhle by měla dostat Merkelová na prdél, jak ta arabka na tom video, ne-li víc. Myslím, že za to co s Evropou udělala se jí toho po smrti dostane více než dostatečně.

 3. Sysi napsal:

  Aktuálně.cz – profesionální fakenews mistra Bakaly přirovnávají rozesílače řetězových emailů ke šmejdům. Je zřejmé, že KONTROLUJÍ emailovou korespondenci a hodlají proti hromadným emailům bojovat. Dochází tak k porušování listovního tajemství a k porušování základních lidských práv na svobodu slova. Se základním právem svobody slova si ostatně vytírá zádel celá Evropa.
  Nezapomeňte si pustit i kraťoučké video pod článkem, mluvící týpek se pravděpodobně nachází „pod kontrolou mysli“. Tož tak …
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/retezove-maily-jsou-obdobou-smejdu-rika-mluvci-elfu-obsahly/r~f0acc628ec1f11e8a09cac1f6b220ee8/

  • tomáš marný napsal:

   Milá sysi,
   proto neustále opakuji dokola, POŘIĎTE SI KONEČNĚ VŠICHNI PROTONMAIL.CH,nebo PROTONMAIL.COM a těm podvodným šmejdům včele s tím holičem BAKALOU, který oholil domrtě celé česko s HAVLEM, ukažte konečně záda…..
   tm

   • Sysi napsal:

    Milý tm,
    protonmail mám již dávno založený. Zatím pro jistotu. Používám email na Seznamu jen z toho důvodu, že všichni známí i obch. partneři mají jen tento kontakt.
    (Na Seznamu zatím prochází všechny emaily – nejsou zadržovány, ale že mohou být rovněž sledovány, to nemohu vyloučit).

    • bloblo napsal:

     Nejen že jsou 100% sledovány a obsah analyzován strojově, ale mají přístup i amatérští hackeři, páč na darknetu se válí návod jak na to, a má tam neoficiální přístup i státní tajní, skrz master password. Kdo má dneska mail na freemailech, je ignorant.

   • dastin napsal:

    Dostal jsem doporuceni taky jeste https://mail.tutanota.com a je v obou nasich jazycich

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.