Pojišťovny přestanou hradit brýle a skla. Ale budou hradit změnu pohlaví

Letos v srpnu přestanou zdravotní pojišťovny přispívat na brýle lidem starším 14 let. Skončí jak nejlevnější varianta brýlí zcela zdarma, tak i příspěvek pojišťovny na dražší skla nebo obruby. Podle ministerstva zdravotnictví tak pojišťovny ročně ušetří stovky milionů korun.

______
Jak napsal někdo v diskuzi za článkem:

Tak včera jsme se dočetli, že zdravotní pojišťovny hradí/přispívají na operaci změny pohlaví. Tak to jsme všichni rádi, že si pojišťovny našly chytrý způsob, jak na ty důležitější operace našetřit.

Zdroj: zvedavec.org

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Jarmila napsal:

  Pokud to berou jako dvě související věci, pak to je naprosto logické- lidé aspoň nebudou na to svinstvo o volbě pohlaví vidět. Aspoň někteří si tak zachovají zdravý rozum.

 2. jaroslav napsal:

  Dnes je už chorý svet a nie div,ked´pohlavári všetkých štátov okrem Putina a Zemana nemajú zdravý rozum.

 3. fohat napsal:

  Dobrý voják Švejk by si v přeplněném vlaku Ostrava-Praha sedl do volného kupé pro ženy a při výzvě pruvodčího k opuštění by sdělil,že se MOMENTÁLNĚ cítí jako žena a u mezinárodního soudu by to pruvodčí prohrál. https://rutube.ru/video/1a48711fade77d625972f38e893f831a/?ref=search

 4. jandera napsal:

  Přidaly na platy jěště před přidáním šlo ze všech odvodů 85% na platy. Nyní to bude jěště více takže na léčbu a léky prostě nebude. Cílem ted bude omezení pracovní doby (když už vystávkovali slušný plat, tak proč trávit čas v práci, že). Nyní třeba praktici ordinují průměrně 26,5 hodiny týdně. Nejlépe by bylo zrušit současný systém pojištění a zavést smluvní pojištění a donutit ten povl makat, nyní pouze parazitují na vysokých odvodech zdravotního pojištění.

 5. CZK napsal:

  150 Kč na obroučku za 7 až 10 tisíc nehraje vůbec žádnou roli.Ať si to strčí do zádele.

  • Jarek* napsal:

   Až pánovi naúčtují pár litrů za skla, bude si i těch 150 kaček z té zádele moc rád vydloubávat.

 6. Iva napsal:

  Nesouhlasím s hrazením změny pohlaví. Příroda dobře ví, proč udělá každého takovým, jakým je, tudíž toto jednání – a podporování tohoto jednání – je proti přírodě a tudíž špatná věc. Ze solidárního pojištění TO NEMÁ BÝT hrazeno!!!! Já odmítám přispívat na deviace. Pokud někdo chce, ať si na to sežene peníze sám.

  • Anan napsal:

   Nesouhlasím taky. Ale je to politické rozhodnutí, které na přírodu kašle. Kdo bude protestovat tak ho napadnou, že je proti svobodě jednotlivce rozhodnout se kým chce být. Už jsou nápady neříkat malým dětem jakého jsou pohlaví a nechat rozhodnutí na nich. Je to demagogie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.