Pokročilé biologické zbraně a jejich nasazení na testovacím polygonu genocidy Slovanů

Ďakujem jirkovi, že nám do komentára vkladá denne zaujímavé a doplňujúce odkazy. Jeden z nich je aj na tento veľmi podnetný článok.

Na začátku příběhu o vytvoření nové generace biologických zbraní na Západě stojí za zmínku, proč jsme se ocitli v této situaci v roli obránců. Trofim Denisovič Lysenko je klíčová postava nesoucí přímou odpovědnost za to, že zpočátku Sovětský svaz a později Rusko zaostalo za západními zeměmi ve vývoji genetiky a příbuzných věd po celá desetiletí. Apoteózou jeho sabotážní činnosti bylo zasedání Akademie zemědělských věd v srpnu 1948, ve kterém byli nakonec všichni vědci z oblasti genetiky a biotechnologie likvidováni.

Stalin velmi respektoval Trofima Lysenka

Po zasedání následoval pověstný pokyn č. 1208 ze dne 23. srpna 1948 „O stavu výuky biologických disciplín na vysokých školách a o opatřeních na posílení biologických schopností s kvalifikovanými pracovníky Michurínských biologů“, který účinně zakázal výuku problematických disciplín, stejně jako revizi témat Ph.D. prácí.

V té době nebylo možné obhájit výzkumnou práci, ve které by se nějakým způsobem daly najít stopy „buržoazní idealistické biologie“. Talentovaní vědci se buď přizpůsobili, odcházeli do jiných oblastí vědy, nebo skončili vědu a stali se hluchou opozicí. Často jsou celé oblasti genetiky, mikrobiologie a biotechnologie v rukou Trofima Lysenka, nebo jeho oblíbenců, po celá desetiletí.

Je div, že téměř 100% trhu biotechnologií v Rusku přímo závisí na Západu? Například ruské podniky zabývající se hlubokým zpracováním pšenice a produkce aminokyseliny lysinu, která je pro zemědělství nepostradatelná, jsou zcela závislé na dovozu specifických kmenů bakterií. Co dělat v případě embarga? Nic, jen zavřete výrobní linku: v současné době nejsou domácí vědci a technologové schopni zajistit odpovídající náhradu. Není pro nikoho tajemstvím, že vojenské technologie jsou vždy a všude založeny na úrovni rozvoje vědeckých kompetencí státu. Není možné, že většinu biotechnologických výrobků dovážíme, ale v oblasti biologické obrany, jsme vůdci. Bohužel je to dané.

Z Západní průlom

V současné době se zdá, že biologické zbraně procházejí renesancí. Každý zná biologické prostředky zbraní třetí třídy, které prošly pokročilými postupy využívajícími metody genomiky a proteomiky. Tento trend se stal selektivitou akcí virů a bakterií, které jsou schopny „odlišit“ národy a rasy od sebe navzájem. Genetika se naučila jasně rozlišit na genetické úrovni několik desítek etnických skupin, a to samozřejmě nemůže přesáhnout pozornost armády. Jaké je hlavní nebezpečí nové generace zbraní?

Zaprvé, jeho aplikace se dá poměrně snadno skrýt, první příznaky nemoci se mohou projevit na dlouhou dobu.

Za druhé, příznaky onemocnění budou atypické pro nepřátelský zdravotnický personál, což komplikuje léčbu a prevenci.

Za třetí, bude extrémně obtížné identifikovat biologické činidlo v důsledku změny genotypu.

Rusko nyní čelí dvěma problémům – vytvoření účinné biologické zbraně nové generace a vývoji prostředků ochrany proti podobným útokům.

Slavný britský Porton Down

Nyní je asi 20 zemí světa schopno provádět výzkum v oblasti vojenské biologie na nejvyšší technologické úrovni. Nesporným lídrem v tomto seznamu jsou Spojené státy. V USA je silný vědecký základ, který umožňuje práci s nebezpečnými infekčními chorobami, z nichž mnohé se nacházejí mimo zemi.

Japonsko zaostává za Američany. Specialisté, kteří nedávno zahájili program práce se skupinou vysoce rizikových flavivirů. Jedná se o virus dengue, japonskou a klíšťovou encefalitidu, stejně jako virus žluté zimnice, vyznačující se vysokou mortalitou a stabilitou ve stavu aerosolu.

V Kanadě, biologické obranné otázky (číst: biologické zbraně) jsou řešeny u Suffield centra pro studia obrany.

Spojené království již mnoho desetiletí provádí relevantní biologický výzkum v Centru pro chemický a mikrobiologický výzkum v Portonu Down.

Německo zaostává, kdy biotechnologie nikdy nebyla upřednostněna. Nyní probíhají profilové studie ve Spolkové republice Německo ve Vědeckém výzkumném ústavu ochranných technologií a ochrany před zbraněmi hromadného ničení (Münster) a na Mnichovské akademii zdravotnictví Bundeswehr.

I Írán se snaží něco udělat v oblasti vojensko-biologických témat. Podle odborníků byli tedy Íránci na konci roku 2000 připraveni vypustit balistické rakety vybavené antraxem, slintavkou a kulhavkou a biotoxiny. Se současnou úrovní vývoje domácích léčiv a biotechnologií musíme pouze odhadnout, v jaké fázi vývoje ruská vojenská biologie v současné době stojí.

G Genetika dvojího užití

„Asi před dvěma lety v Americe se začalo uvolňovat téma vytváření některých laboratoří, kde by se prováděly experimenty, které by vyžadovaly lidi, kteří patřili výhradně do slovanské rasy. Vzpomínáme si, kolik milionů lidí zemřelo na mor ve středověku, kolik milionů lidí zemřelo na tyfus. A nyní se Američané domnívají, že mohou vyrobit geneticky modifikované viry, které budou účinné na jednu rasu. “

Takové komentáře minulý rok vyslovil profesor Akademie vojenských věd, amerikanista Sergej Sudakov.

Biologické zbraně – jedno z nejkontroverznějších děl vědců

Vědci v amerických obranných agenturách si jsou dobře vědomi toho, že modifikace virů a dalších biologických činitelů, které vytvářejí, musí být testovány v podmínkách „pole“. Toto dogma bylo vyšlechtěno v militaristickém Japonsku. Oddělení 731, vedené Shiro Ishii a Kitano Masadzem, dosáhlo působivých výsledků v podobných studiích, z nichž většina byla převzata Američany po válce. Nyní každý chápe, že vytvoření etnicky selektivní zbraně je jen polovina bitvy. Je nezbytné ověřit praktickou účinnost novinky možná nejdůležitější, v dalším osudu těchto zbraní. Kde jsou záruky, že po virech nebo bakteriích, které decimovaly populaci celé oblasti, nezmutují na nové kmeny, které již nebudou mít etnickou specifičnost, a virulentní zůstanou? Tváří v tvář epidemii bude takový proces vyžadovat měsíce, ne-li roky. Pro takové případy jsou v blízkosti regionu vyžadovány rozsáhlé studie s potenciálním využitím nových zbraní.

Spojené státy neočekávaně dbaly na zdraví obyvatel zemí jako Ukrajina, Gruzie, Arménie, Kazachstán, Moldavsko, Ázerbájdžán, Uzbekistán a Tádžikistán. Oficiálním důvodem takové pozornosti bylo zajištění biologické bezpečnosti těchto republik. Současně Američané nemohou přinést věrohodné statistiky potvrzující potřebu takového zásahu. Všechny tyto regiony jsou z epidemiologického hlediska poměrně prosperující, dlouhodobě se nevyskytly velké nákazy infekčních nemocí. Jediné, co mají společné, je pouze jedna věc – blízkost Ruska. Veškerá práce u hranic naší země není financována Ministerstvem zdravotnictví, ale Ministerstvem obrany USA. Většina studií je prováděna za zavřenými dveřmi a pouze částečně řízena hostitelským státem.

Mezi hlavní cíle lokalizace centrálních referenčních laboratoří mimo území Spojených států a v blízkosti Ruska je možné shromažďovat informace, včetně statistických informací, o endemických patogenech a jejich cestách. Je také nemožné vyloučit chování biodiverzity na území Ruské federace – vypuknutí afrického moru prasat v letech 2012–2013 na jihu naší země je velmi podobné plodům těchto aktivit.

Vypuknutí afrického moru prasat v Rusku 2012-2013 by mohlo být jednou z prvních biologických provokací Pentagonu

Na území republik bývalého Sovětského svazu mohou být stále cenné pro Západ výsledky rozvoje biologických zbraní, které se stávají dalším cílem organizace těchto laboratoří. Není náhoda, že kazachstánská laboratoř Pentagonu je předána vůdcům Kanatzhan Alibekov, který byl v minulosti důležitým funkcionářem sovětského programu pro vývoj zbraní hromadného ničení Biopreparat. Nachází se v Almaty, v Kazachstánu vědecké centrum pro karanténu a zoonotické infekce pojmenované po M. Aykimbaeva.

Výzkumný pracovník v Kazachstánu vědecké centrum pro karanténu a zoonotické infekce pojmenované po M. Aykimbaeva

Nakonec má smysl dávat diametrálně opačný názor na skutečné příčiny aktivit amerických vojenských biologů v blízkosti hranic Ruska. Doktor biologických věd, specialista v oblasti bioinformatiky, Michail Gelfand vyloučil možnost sběru ruského genetického materiálu pro vytvoření etnicky řízené zbraně.

Podle vědce chtějí Američané oddělit mutace, které způsobují náchylnost k nemoci, z čistě historické stopy. „Tohle je nějaká nechutná lež. Taková zbraň neexistuje. Lidé jsou příliš podobní, aby vytvořili specifickou zbraň proti nějaké rase, “komentoval Michail Gelfand teorii biologických zbraní nové generace.

Zdá se, že opakované pokusy Pentagonu koupit vzorek RNA (ribonukleová kyselina) Rusů jsou mírovou iniciativou?

Doktor biologických věd Michail Gelfand

Jedním ze směrů ruského projektu „Noemova archa“ je sbírka lidských biomateriálů ve všech částech světa.

Doufejme, že pro reakci Ruska v oblasti takového vývoje dává multi-miliardový projekt dolaru „Noemova archa“, realizovaný na Moskevské státní univerzitě od konce roku 2014. V rámci projektu je vytvořen depozitář, ve kterém se mimo jiné ukládá neživý materiál (krev, plazma, výsledky biopsie atd.) Mnoha etnických skupin Země.Také zachránil výsledky studií genotypů. Živé somatické, kmenové, zárodečné buňky jsou odděleně skladovány a studovány a v budoucnu budou zmrazovat lidské tkáně. Zdá se, že vedení země stále věnovalo pozornost našemu zpoždění v této oblasti.

Na základě materiálů z otevřených zdrojů

Autor: Evgeny Fedorov

Použité fotografie: manshuq.com, wikipedia.com, gazeta.ru

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Sorry jako – je to model „strašiaka zvonku“ – nejaký spoločný bio-nepriateľ „a preto očkovanie“ – hovno! To najnebezpečnejšie je nepriateľstvo zvnútra nás – vlastizrada, zrada národa a kolektívnej bezpečnosti, a rozvrat rodiny – nenávisť a nepriateľstvo medzi členmi rodiny, „ktorí si nájdu dôvod sa medzi sebou pozabíjať“. Ešte raz – odpútavanie pozornosti smerom ku vonkajšiemu nepriateľovi umožňuje vytváranie nepriateľstva seba proti samému! Lebo – zdravie je emergencia-výstup všetkých konfliktov a vzťahov. Alebo nemáte ani najmenší pocit, že sa požierame sami medzi sebou? Lebo ja áno! A to už nie je „bio“?

 2. Miroslav napsal:

  Putin položil otázku „Proč USA sbírá biologické vzorky čistých Rusů? “ Zde je odpověď !

 3. JardaRetarda napsal:

  ale madari su napriklad dobre premiesani so slovanmi, tak neviem. potom aj na nich by tofungovala, aj na moho inych obcanov planety.

 4. jirik napsal:

  NBC News vysielali falošnú fotografiu osýpok spolu s textom, ktorý hovorí, že “Zdravotná sestra bojuje proti mýtom o vakcínach, pretože osýpky od vypuknutia postihli 555 ľudí.”
  https://youtu.be/UaB4go7SPaI
  https://ac24.cz/-/jak-velke-zpravodajstvi-falsuje-fotografie-ditete-infikovane-
  spalnickami?redirect=%2Fuvod
  Zdroj: naturalnews.com, bf.info

 5. jirik napsal:

  Podľa medzinárodného práva je genocída nepremlčateľný medzinárodný zločin a zároveň je aj tým najťažším zločinom proti ľudskosti.

  Je dosť nepochopiteľné, že do dnešného dňa nemajú Slovania, vyše 350 miliónové celosvetové spoločenstvo, svoj pamätný deň genocídy. Genocída bola v minulosti už uznaná Arménom, Židom, Kambodžanom alebo Rwanďanom, no Slovanom zatiaľ priznaná nebola. Pritom len v 20. storočí boli vyvraždené desiatky miliónov Slovanov počas dvoch svetových vojen a besnenia protislovanských síl v samotných slovanských krajinách. Najviac ich bolo systematicky vyvraždených počas druhej svetovej vojny, prípadne Veľkej vlasteneckej vojny pri realizácii nacistického Hlavného plánu pre Východ (Generalplan Ost). V tejto koncepcii Adolfa Hitlera a nacistického hnutia išlo o získanie životného priestoru (Lebensraumu) na úkor Slovanov a naplnenie stáročného nemeckého ideologického sna Náporu na východ (Drang nach Osten). Vykonávanie tohto plánu malo za následok genocídu a etnické čistky Slovanov. Odhaduje sa, že počas uvedeného obdobia bolo vyvraždených asi 30 miliónov Slovanov a zhruba o podobný počet sa znížilo obyvateľstvo v slovanských krajinách následkom tejto strašnej vojny.

  Tu treba pripomenúť, že tento nápor na Slovanov zo strany západu prebieha nepretržite najmenej počas posledných tisíc rokov. V stredoveku sa tento nápor západu šikovne maskoval tzv. šírením kresťanstva a organizovaním krížových výprav proti Slovanom Svätou rímskou ríšou nemeckého národa. Obete tohto „pokresťančovania“ už dnes ťažko niekto spočíta, ale išlo o milióny zabitých Slovanov a ich postupné vytláčanie na východ (Drang nach Osten). Podobná situácia panovala u južných Slovanov, kde bola agresorom Osmanská ríša a jej genocídna politika voči Slovanom. Pre úplnosť treba ešte spomenúť vojenské ťaženie 600 tisícovej európskej armády vedenej Napoleonom, ktorá v júni 1812 napadla Rusko.

  https://zemavek.sk/genocida-slovanov/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.