Pokud bankéři (globalisté) 6. listopadu prohrají v USA ve volbách, mají v plánu spustit 8. listopadu finanční kolaps

Dostávám zpravodajské informace týkající se nadcházejících voleb v USA a některé poněkud zvláštní informace se opakují. Jsou natolik bizarní, že se zdráhám o ně podělit.

Jakkoli divně to zní, opakují se tato tvrzení:

6. listopadu – volby v USA
8. listopadu – v případě, že ve volbách v USA globalisté prohrají, záměrně se zahájí bankovní / finanční chaos, protože globalisté vědí, že by v opačném případě přišly vniveč plány, které spřádali po desítky let
12. listopadu – mezinárodní hospodářský kolaps
28. listopadu – 3. světová válka: Čína, Rusko, USA

BANKY / GLOBALISTÉ se údajně chystají vyvolat to ZÁMĚRNĚ a tento termín si vybrali, pokud prohrají v nadcházejících volbách – a oni vědí, že prohrají.

Konkrétní zdroj, který mi tuto informaci poskytl, zastává dvě pracovní pozice, z nichž jednu na Ministerstvu obrany USA a druhou u velké banky jako technický pracovník pro správu vzdálených počítačů.

 

Na obou těchto pozicích vykonává ISD („designér výukových systémů“). Vyvíjí e-learning, učební osnovy a má bezpečnostní prověrku.

1. listopadu zmiňovaný zdroj uvedl, že byl instruován NEJVYŠŠÍM VEDENÍM BANKY, aby aktivoval již dokončené vzdělávací moduly v systému LMS (Systém řízení učení), který podrobně popisuje postupy pro *** PLÁNOVANÝ KOLAPS ***, o němž dokonce ani nevěděl, že by existovaly.

Podle zmiňovaného zdroje to ovšem není jen tato banka, ale VŠECHNY z nich mají tyto moduly pro nácvik nouzových situací. A řekli mu, aby je připravil k vydání 11. 11.

Prohlédl si je 1. listopadu a řekl mi: Jsou pro TOTÁLNÍ KOLAPS, uzavření poboček banky a pohybu aktiv.“

Válka je konečným cílem, protože bankéři už nebudou umožňovat občanům ani zvoleným vůdcům, aby zasahovali do jejich plánů, spřádaných po DLOUHÁ DESETILETÍ, za účelem vytvoření jediné světovlády. Říká, že toto dlouho plánovali.

Jiný zdroj opakovaně hlásí, že dne 8. listopadu aktivují nějaký plán na spuštění finančního chaosu, což bude po několik dní vytvářet strach, po čemž přijde „kolaps.“

TŘETÍ zdroj uvedl, že plánují provést „kybernetický útok.“ SOBĚ SAMÝM… A OBVINIT Z NĚJ ČÍNU A RUSKO!

Válka s Čínou i Ruskem by údajně měla následovat do 28. listopadu.

 

ANALÝZA

Kdyby nebylo faktem, že se tento zdánlivý nesmysl ve zpravodajské komunitě opakuje, odepsal bych to jako nějakou bizarní konspirační teorii. Jenže tato informace se opakuje. A velmi často.

Nevím, jak s tím naložit. Zní mi to tak konspiračně a paranoidně, že to sem tam vypadá až směšně. Ale stále znovu a znovu se tato informace prostřednictvím zpravodajských kanálů opakuje! To je TO, co mě trápí.

INFORMACE je třeba odlišit od informačního odpadu. INFORMACE odfiltrují informační odpad. Nicméně tato věc přichází přes aktivní informační kanály.

Nemohu propůjčit svůj hlas ani svoji věrohodnost těm, kteří tyto tvrzení vydávají; alespoň prozatím ne.

Ale jednoduše bych vnitřně neunesl, kdybych věděl, že informace byly venku, a já je nedokázal předat dál, pokud by se, chraň Bůh, skutečně staly.

Proto vám tyto informace nyní předávám jen pro případ. Naložte s nimi, jak chcete.

Pokud obdržím další podrobnosti nebo nějaké solidní potvrzení, dám vám vědět.

Pro tadesco přeložil Rosťa.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Andy napsal:

  Jen takový dotaz, možná asi hloupý, … A co my? Ehm, máme se zabarikádovat doma a nevycházet ven dokud to nepřejde … ?

  • Notak napsal:

   a proc se ptas ? snad se zachovas jako clovek a budes zit dal normalni zivot ne nebo mas v planu rabovat a delat bordel ? ber to tak ze u nas to v planu ma minimum lidi a to vetsinou ve mestech jinak si myslim ze tady se nejak dohodnout povymenovat si jidlo a pomoct si bude celkem jednoduche 😉

   • Dastin napsal:

    Casove to uz nekterym lidem, kteri to chteli udelat, nevyjde, ale meli by se lide alespon minimalne ozbrojit. Kdo je pripraven, neni prekvapen. Nebudou vsichni stejne premyslet jako „Notak“……. v panelacich se nebudou moci ani vysr…… a neverim, ze vubec nekdo ma zasoby jidla a vody….. v Nemecku nabadali lidi z TV aby meli na par tydnu az mesicu zasoby……. a hlavne mit doma penize v hotovce a to v drobnejsich, necim se platit bude muset, automaty urcite nepojedou

    Objednal jsem si el. generator, snad mi do te doby prijde……….

 2. Ctenar napsal:

  No ale k žádné aktivaci tedy nedojde. U tlačítka sedí „náš“ člověk. Pokud to nebude zrádce, tak to přece nezmáčkne…jsem v klidu….

 3. mariankosmac napsal:

  Obvykle keď sa takto píše že k nejakému datu sa predpovedá niečo veľké tak obvykle sa nič nestane. Maximálne príprava, „branné cvičenie “ a aby ľudia viac nakupovali (zásoby). Tento rok by som nič nečakal.

 4. Dracon napsal:

  Žádný lidský, (ani ten drakoniánský) plán nikdy nevyjde

  • pavel blaheta napsal:

   Omyl Dracone – 11.9.2001 jim například vyšlo na 110 procent. A podobných příkladů je určitě více. Jen se zamyslet.

 5. Notak napsal:

  Aby mohlo zacit nove stare musi odejit tak at 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.