Pokud bude kořen zla rozpoznán, tak bude přemožen

Dokud je kořen zla skrytý, je silný a neporazitelný. Ale když je rozpoznán, pak bude přemožen a postupně se rozpustí. Když bude odhalen, pak zahyne. Nyní je mocný, protože jsme ho dosud řádně nepoznali. Zotročuje nás, ale na druhé straně nás tím učí, abychom odhodili své zotročení. Bombardování lidstva nejrůznějšími pseudorealitami velmi rychle produkuje nepravé lidi. Jedinou mocí schopnou vyřešit tento problém je moc nejhlubšího soucitu (což je ztělesněná vyšší láska).

Opravdovou kvalitou člověka není jeho inteligence ani to, jak vysoko stoupá po schodech úspěchu v tomto zvráceném establishmentu. Skutečná kvalita člověka je v tom, jak rychle reaguje na potřeby druhých a kolik toho ze sebe může dát. Pokud je počátek našeho zotročení ukryt v bludišti, pak jediným způsobem, jak můžeme uniknout je, že se do něj dobrovolně vrátíme zpět, abychom vše napravili. Proto zřejmě jsme zde. Možná dobrovolně. Proto jsme se vrátili. Anamnéza zněla: Ztráta, ztráty paměti. Konečně si postupně vzpomínáme na svoje kořeny, které jsou daleko za hvězdami.

 

 

Vzhledem k nedostatku vyššího vědomí na naší planetě se Země stala malým peklem, kde z vůle božské milosti nebo pekelného zla si člověk neuvědomuje ani nehodnotí svůj zamlžený a zastřený stav a zatmění svého vědomí. Každý sapiens je směrován jako opravdový blázen, stejně jako kastilský šlechtic Don Quijote, proti vlastnímu větrnému mlýnu. Tak bitvu po bitvě všichni odevzdáváme naši energii a přitom umírají naše iluze, kalí se naše vnitřní čistota a postupně mizí poslední záblesky naší jasnosti. Kdybychom byli zvrhlí bohové, nemohli bychom vymyslet lepší způsob, jak přimět skupinu otroků pokojně pracovat, než tak, že prostřednictvím kolektivní hypnózy uvěří, že jsou šťastní a důležití. Tak bychom vytvořili dokonalé roboty, kteří budou neúnavně pracovat a vyrábět to, co chceme a potřebujeme.

Navíc se budou tito roboti sami rozmnožovat a udržovat se. Mohlo by se zdát, že sapiens na rozdíl od jiných druhů produkuje, vyrábí a pracuje jen sám pro sebe a ne pro jiné bytosti, ale to ovšem platí pouze pro vytváření produktů a materiálů, které sapiens používá pro svou vlastní údržbu a život. Žádná ne-lidská, archontská bytost ale nepotřebuje hmotný produkt sapiensových snah. To co potřebuje je jemný „energetický plod“ produkovaný lidským nervovým systémem z každodenního života. Tato energie vyživuje určité bytosti, které jsou mnohem výše na evolučním žebříčku než člověk, a kteří profitují z lidského úsilí. Tyto bytosti jsou „Archonti osudu“.

 

 

Všichni obyvatelé Země jsou pod vlivem jednoho nebo více těchto „negativních bohů“, kteří už tak nesmírně dlouho regulují, tvarují a řídí osud lidstva. Ale není tomu tak souzeno pro hermetiky, kteří v určitém okamžiku dosáhnou své životaschopné autonomie a zbaví se vlivu Archontů a prohlédnou jejich hru. Archonti osudu jsou děsivé bytosti. Ne proto, že jsou zlí, ale kvůli jejich chladné a neúprosné tvrdosti při manipulaci se sapiens. Kdybychom vytvořili symbol těchto bytostí, nepochybně by byly vykresleny s bičem v rukou a s klackem s hřeby, s nímž trestají lidstvo, aby údajně zajistily jeho pokrok. Přitom je lidstvo ale dlouhodobě manipulováno k nevědomosti a k tomu, aby jim produkovalo energetickou potravu. Například tyto bytosti bezohledně a bez jakéhokoliv citu vyvolávají světové války, ve kterých zemřou miliony lidí.

Sapiens, ve svém extrémním boji za přežití a v konfrontačních situacích a vztazích s přírodním a společenským prostředím, které ho obklopují, nevyhnutelně prožívá všechny možné druhy trápení, utrpení, podvodů a jiných nepříjemných zkušeností. V důsledku toho lidské emocionální a nervové systémy produkují některé konkrétní formy nízkofrekvenční energie, které jsou mimořádně silné a které opouštějí lidské tělo ve formě vibrací (vše vibruje, také hmota je pouze forma vibrace). Tyto vibrace jsou přenášeny prostřednictvím antény zabudované v biologické jednotce naší DNA a jsou naladěny na frekvenci Archontů. Oni potom tuto energetickou sílu používají pro své účely, které nám ovšem neprozradí a jen stroze tvrdí, že je to kvůli plnění jejich kosmické funkce.

 

 

Sapiens je nevědomky zbavený svého nejvznešenějšího produktu, který vyrobil. Je to konečný destilát lidské zkušenosti, vývar, který ve zhuštěné energetické podobě obsahuje naši krev, duši a samotný život jednotlivce. Proto jedinec žil, trpěl, miloval, užíval si, pracoval, tvořil, šel do války, studoval a zkoumal. Z duchovního hlediska žil jen proto, aby připravil zlatý vývar svého života. Cílem lidského života, z archontské perspektivy a důvod proč byl sapiens vytvořen prostřednictvím genetické modifikace, není to, aby si užíval život v zahradě Pána, ale aby byl dělníkem na jeho vinicích a tvorem tak dokonalým, že může současně fungovat jako kultivátor i pokrm.

Osvícený a vědomý člověk se může vymanit z toho naprogramovaného údělu a dostat se na roveň bohů, pokud zabrání tomu, aby nebyl jeho zlatý vývar dále kraden. Pomocí tohoto životně důležitého extraktu se bude moci rychle vyvinout díky integraci produktů z chemické laboratoře svého fyzického těla a stane se rovnocenný „bohům“. Toto je přesně to, co dělá student hermetiky, který je dočasně osvobozen od Archontů osudu. Tento jedinec, na základě svého porozumění a odpovědnosti, nepotřebuje žádného dozorce s bičem v ruce, aby ho donutil k vlastnímu vývoji prostřednictvím utrpení, protože přebírá odpovědnost za svůj vývoj do svých rukou a pokud to považuje za nutné, podstoupí stejné dočasné utrpení, aby dosáhl věčného poznání. Toto je v kontrastu se světskou osobou, která si vybírá mělké potěšení na úkor dočasného utrpení, které přináší naši evoluční proměnu.

 

 

Pokud bude kořen zla rozpoznán, tak bude přemožen
zdroj: 0

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. noro napsal:

  na kazdom webe, ale fakt skoro na kazdom spiritualnom webe sa pise, ze sa treba vymanit z pod nadvladny zlych sil, a ze treba sa branit pred energetickymi utokmi, a ze az sa to stane tak bude super. Maalokde sa ale pise ako to dosiahnut,, vzdy len, ze, zmente daco, brante sa nejak, drzime palce, pride osvietenie. Ako sorry, ale niekto tu zabudol povedat ako na to, a tym nemyslim, ze si obalim hlavu sungitom, ktory z bezcenneho kamena ma zrazu cenu jak zlato,, alebo ze budem nosit po vreckach šutre, krystale o ktorych trvdia ze maju mega silu, a cena?, 5900 za velkost jak polka malicka,, lebo je rucne bruseny,, ahhaa, ze pardon.
  Takze tak,, nechajte do seba vstupit svetlo, ale ako?, budte jak jezis, a on bol aky?
  Skuste na to mysliet, rozdavat lasku ked vas vsade potom predbehnu, vyuziju, a oklamu a vy v ramci lasky si to nechate… hmm,, nejak sa mi tu bije myslienka, ze pak asi absorbujem viac jak dokazem spracovat co vycerpava a skodi asi tomu ochrannemu obalu… no tak uz neviem ako fakt.

  • tomáš marný napsal:

   Milý NORO,
   ano, asi je ti zbytečné cokoliv vysvětlovat. Když neznáš podstatu věcí a matérii sděleného, pak skutečně něco vysvětlovat je problém. Křemík má zvláštní vlastnost, pokud se může ozářit PRAVOTOČIVÝMI neutrony. Levotočivé jsou smrtelné a všechny zlikvidují, je to princip neutronové bomby. Pravotočivé jsou naopak léčivé a ochranné pro lidský organismus. Při studené fůzi je objevil profesor Kalinin v Moskvě za totality se studenty a měl kdysi přednášku ve švajzu, které jsem se zúčastnil. Neuvěřitelné co vše se dá s nimi dělat. Kdo ale tohle zařízení vlastní, že ano?????
   Bleptáš o věcech o kterých nemáš ani zrnko vědění, tak je lepší nic nepsat. Dám ti ale poslední radu. KDYŽ NĚCO ČTEŠ, JE NUTNÉ O TOM PŘEMÝŠLET A NEJEN PŘEČÍST….
   p.s.
   Dle znamení na které dávám celý život velký důraz, ve tvém asi neexistujícím mejlíku, zbytocnee, je ti skutečně zbytečné cokoliv zde vysvětlovat. Lepíš si sám nálepky na svoje komenty a tím vyzařuješ destrukci. Toš tak…..
   Když se ti web a rady nelíbí, prosím nemusíš zde chodit a jdi tam, kde se ti líbí. Děkuji
   tm

  • fohat napsal:

   Hele,uplně primitivně..Serou Tě trvale sousedi,co každý večer řvou na zahradě s reprákem.Reaguješ bud vztekle,nebo lidsky,že jdeš a slušně je požádáš..Už v tomto přístupu je vývojový posun. Ta karmická škola,která Tě nyní sere ale muže být ukončena tím,že po neuspěchu jednaní ten zmetek pokračuje a ty NEREAGUJEŠ a v klidu v kraválu usneš. Cíle bylo dosaženo,škola životě tě naučila v další lekci a stal se zázrak,zmetek s tím najednou uplně přestal. A tady to Bašár říká polopatě https://www.youtube.com/watch?v=W1RXyHhXBnw

   • iku napsal:

    Musím potvrdit: Skupinová meditace, všude ticho a naráz štěkot vlčáka z nedaleké zahrady. Co teď? Všem se dostalo informace: “ Zvuky , které slyšíme,patří k tomuto prostředí.“ V tu ránu jsem jakoby ohluchla….myslím, že ostatní také…

  • svalovidoslava napsal:

   Zdravím,
   krystal za 5900 velkost jak polka malicka, rucne bruseny… jsem si říkala, co to je a pak mi došlo, že na aluška.org se prodávají:-))

   Když jsem viděla energetické krystaly středně silné za 3200,-Kč, tak to bylo na mne dost drahé a nevěděla jsem, jestli fungují. Nakonec ten za 5900,-Kč jsem si koupit musela, protože i přes obrazovku silné energie pociťuji (ne vždy je to příjemné, člověku bývá někdy i hodně zle), účinkuje to na mně (silný příliv energie- podle toho až kam stoupá – i mimo tělo, pociťuju jak je silný, silný pocit radosti a proudění energie). Jedna osoba, která umí změřit energie na dálku (bez přístrojů), později uvedla, aniž by křišťál viděla, že z velké části ruší elektromagnetické záření z techniky – PC ad.

   Ještě když byly za levnější peníz neopracované křišťály, tak jsem si postupně 2, které na mne hodně působily, zakoupila. Několik dalších větších křišťálů jsem pak pořídila na internetu lacino, protože jsem už věděla a viděla, co chci.

   „Skuste na to mysliet, rozdavat lasku ked vas vsade potom predbehnu, vyuziju, a oklamu…“ Mně osobně všude nepředbíhají, nevyužívají a neklamou, a když k tomu už dojde, tak se ozvu!:-)

   Když čtu Váš poslední odstavec, tak si myslím, že přečtete všelicos a máte v tom zmatek. Já věřím své zkušenosti, osobním prožitkům a ostatní je „jen“ možné….

 2. Aleš K napsal:

  Moc fajn článek. Díky

 3. šanti napsal:

  Zajímavý pohled na problém. Že existují nějaké bytosti, které se na nás „pasou“? Je to moc pravděpodobné. Ale tak nějak těžko řešitelné. Zákon příčiny a následku nejde oblafnout v rovině individuálního jedince. Je téměř absolutně zcenzurovaná informace co vlastně skutečně jsme. Nabízím odkaz na video pana Kozáka, kde dává pohled na lidi očima starých náboženství. https://www.youtube.com/watch?v=-cYqVF0vFUE

 4. Tony napsal:

  Díky Terezo 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..