Pokud jsme o něčem přesvědčeni, vysílá naše srdce energii 5000 krát silněji než náš mozek

Když jsme ve stresu, máme sníženou inteligenci a snížené vědomé vnímání. Pod vlivem stresu nemůžeme jasně myslet a činit vědomá rozhodnutí. Je pro nás tedy podstatně těžší vymanit se z naší energie strachu a vytvořit pozitivní rezonanční pole. A to není všechno. Když usneme se strachem a stresem, nejenže si bereme jejich energii s sebou do spánkového podvědomí, ale zároveň ji ukládáme do své paměti, protože – jak ukázaly výzkumy mozku – obsah paměti se ukládá v noci. V důsledku toho se energie strachu stává naší pravdou. Co na první pohled možná vypadá neškodně, má dalekosáhlé důsledky. Jak se dostaneme z tohoto kruhu? Jednoduše tak, že z něj vystoupíme. Váš život leží ve vašich rukách. A jen tam také patří.

 

 

 

Na jaké filmy se například díváte? Prožívá váš filmový hrdina bezvýchodné situace, nemoci, smrt milovaných lidí nebo finanční krachy? Náš mozek neumí rozlišovat mezi fantazií a realitou. Podvědomí ukládá tyto zkušenosti do paměti a uspořádává další informace na základě těchto nových zkušeností. Sledujeme filmy, které nás přivedou do rezonančního pole, jež bychom na vlastní kůži nikdy nechtěli prožít. Často a intenzivně věnujeme pozornost zprávám, které nás šokují a vzbuzují v nás odpor, hnus a nechuť. Zákon přitažlivosti zapůsobí a my se identifikujeme s něčím, čím vůbec nechceme být. Abyste sami sobě ukázali, jak odlišně by váš život mohl probíhat, měli byste sobě a svému tělu věnovat jen prospěšnou energií:

Rozvíjejte krásu, harmonii a své zdraví.
Čtěte jen povzbuzující literaturu.
Sledujte jen filmy dodávající odvahu.
Poslouchejte povznášející hudbu.
Setkávejte se s lidmi, které máte rádi.
Pište láskyplné dopisy.

 

 

 

 

 

Změň se a změníš svět

Afirmace jsou pozitivně formulované věty, které si stále opakujeme jako mantru. Jsou to tvrzení posilující naše životní cíle, ale zároveň jsou mnohem více ovlivňující. S pomocí afirmací si nejrychlejším způsobem vytvoříme ideální rezonanční pole pro naše přání a cíleně přeprogramujeme náš mozek. Afirmace, na které velmi často myslíme nebo je vyslovujeme, putují do našeho podvědomí a mění naše celé základní nastavení. Rozum začíná rušit staré programy a zařazovat nové. Nahrazujeme tedy své doposud spíše negativní vzorce novými a pozitivními přesvědčeními. Podle zákona rezonance je všechno, co vyhovuje vašemu novému přesvědčení, přitahováno do vašeho života. Afirmace jsou velmi účinným prostředkem k tomu, jak se můžeme stále udržet v rezonanci se svými přáními. Podstatné je jen to, že se, se svými přáními identifikujeme a že se jimi zabýváme a udržujeme si tedy své rezonanční pole.

 

 

 

 

Když si něco přejeme, je nejdůležitější naše přesvědčení. Když jsme o něčem přesvědčeni, vysílá naše srdce energii 5000x silněji než náš mozek a velmi usilovně pracuje na vytvoření příslušného rezonančního pole. Také naše DNA komunikuje se všemi kolem o tom, čemu v hloubi srdce věříme. Co se ale stane, když nejsme o splnění našeho přání úplně přesvědčeni? Vytváříme si představy, obrazy omezení a negace svého přání. Ale ani tyto obrazy nejsou nic jiného než tvůrčí proces. My vytváříme a projevujeme naše omezení. Přitahujeme si tyto nežádoucí věci do života. Vytváříme rezonanční pole pochybností a tím si vtahujeme neúspěch do života. Proto se změň a změníš svět.

zdroj: 555

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Takto – skúsenosť z bojových umení – a tak to funguje – že pokiaľ si vieme predstaviť nejakú kritickú situáciu a virtuálne ju prežiť, potom v reálnom živote v podobnej situácii reagujeme viac-menej automaticky a efektívne. Čiže – aj prežívanie – vžívanie sa do cudzieho aj negatívneho príbehu je proces podvedomého učenia, ktoré nám potom pomáha prežiť – veď o tom je trenažér pilotov – alebo nie? A v reálnom živote sú najčastejšími obeťami práve tie pozitívne uvažujúce osoby a zabíja ich ich naivita! Takže autor/ka/ článku je asi z inej planéty alebo ešte nezažila nejakú „no go“ zónu.

  • tereza napsal:

   Áno, pozitívne uvažujúce osoby a naivkové končí vetšinou zle. Proto je třeba být realista a uvažovat konstruktivně. Snad cítíte ten rozdíl. 🙂

   • Maroš napsal:

    Tereza – „Zlo“ nemá subjektivitu – toto podsúvajú židia v rámci duálneho systému – „svet rozdelený na na“ – hovn* – to oni ho rozdeľujú! Akože svet dobrej nevýhodnej a svet zlej výhodnej reality! Svet je HARMONICKÁ Jednota! Aj psychopati sú súčasť jednoty – pokiaľ budú tolerovaní a nie vylučovaní – ako výkaly – máme fyzický problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..