Pokus o převrat proti Trumpovi selhává, říjnová revoluce pokračuje. Rozprášena další pedofilní síť

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 21.10.2019

Pokus o převrat proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi selhal a několik vedoucích amerických politiků, včetně předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosiové a šéfa sněmovního výboru pro zpravodajské služby Adama Schiffa, bude pravděpodobně zatčeno nebo dokonce popraveno, tvrdí zdroje MI6 a Pentagonu. To je důvod, proč Pelosiová, Schiff, předseda zahraničního výboru Eliot Engel, předseda výboru pro vnitřní bezpečnost Bennie Thompson, republikán Mac Thornberry a další podnikli náhlý výlet do Jordánska a poté do Afghánistánu, sdělily zdroje.

Politici hledali v Jordánsku ochranu, protože Antoinette Gardinerová, matka současného jordánského krále, pochází ze satanské pokrevní linie, která „konvertovala“ k islámu a změnila jméno na Muna, jak uvedly zdroje Pentagonu a další.

Jordánská vláda však nechtěla nebo nebyla schopna poskytnout ochranu, takže letěly do Afghánistánu v neúspěšném pokusu o získání podpory americké armády pro jejich puč, uvedly zdroje.

Stojí za zmínku, že minulý týden bývalý ministr obrany James Mathis a bývalý šéf amerických speciálních sil, admirál William McRaven veřejně kritizovali Trumpa a bylo o tom široce informováno v korporátních propagandistických médiích.

Pokus o převrat byl podnícen „popravou mocného kongresmana Elijah Cummingse, který velmi brojil proti Trumpovi,“ a který byl „shledán vinným za schvalování obchodování s dětskými sexuálními otroky,“ uvedly zdroje Pentagonu. Pelosiová byla také vyzvána k útěku ze země kvůli smrti jejího bratra, bývalého starosty Baltimoru Thomase D’Alesandro III.

Stopa intrik vede i k papeži Františkovi, říkají zdroje MI6. „Bodyguard papeže, vatikánský šéf policie Domenico Giani, rezignoval kvůli korupčnímu skandálu a s tím souvisejícími úniky,“ dodávají zdroje MI6. „Opravdu, papež by měl prostě odejít.“ Nakonec shledáme opět finanční podvody a zločiny, které k němu vedou, spojené s pokusem o atentát na lidi zapojené do vytváření nového finančního systému.“ Rovněž je vyšetřována role papeže v argentinské „špinavé válce,“ ve které bylo mučeno a zavražděno více než 20 000 lidí.

Papež a zednářská Lóže P2, kteří ho uvedli k moci, jsou zodpovědní za tuto špinavou válku, stejně jako za 11. září, Fukušimu a mnoho dalších zločinů hromadné vraždy. Také se chlubili, že popravený Barack Obama je jejich muž.

Papež František navštíví Japonsko (zemi, kde je pouze 0,5 % populace katolické) od 23. do 26. listopadu, kde se pokusí podpořit otrokářský režim premiéra Shinzo Abeho. Zatímco se zde bude František snažit pokračovat v zakrývání skutečnosti, že hlava jezuitů, Peter-Hanz Kolvenbach se chlubil, že je Satan a odpovídá za Fukušimu (to je zaznamenané NSA). František byl varován, že bude posledním papežem, pokud bude i nadále zakrývat tyto a další monstrózní zločiny proti lidskosti spáchané Vatikánem.

Druhou věcí, kterou František udělá, je příprava na oznámení falešného Mesiáše, který je připravován zednářskou lóží P2. Je to osoba se stigmaty, která je na tuto roli školena, říkají zdroje P2. Vatikán také v této době poslal svého nejlepšího vraha do východní Asie ve snaze zakrýt své zločinecké aktivity v regionu.

V této souvislosti je zajímavé poznamenat, že severokorejský nejvyšší vůdce Kim Jong-Un jel na bílém koni na posvátnou horu Mt. Paektu. Severokorejská zpravodajská agentura Central News agency předpověděla: „Bude se jednat o skvělou operac i, která znovu zasáhne svět a učiní krok v korejské revoluci.“

Náhlý krok (se souhlasem americké armády) sjednocení Korejského poloostrova může být tím, co Kim plánuje. Za zmínku stojí také to, že císař Hirohito byl vždy zobrazen jako potomek boha Slunce, když jezdil na bílém koni během druhé světové války, takže toto vyobrazení Kima by mohlo naznačovat, že se připravuje jako skutečný císař. Japonský císař Naruhito, který 22. října pořádá ceremoniál usazení na trůn pro stovky mezinárodních VIP hostů je samozřejmě v jiné pozici.

V každém případě, policejní zátahy uzavírají smyčku kolem satanistů na celém světě, a „pentagonské speciální síly Navy Seals a Mariňáků osvobodily tisíce dětí z kalifornských podzemních základen, ze kterých Deep State získával adrenochrom,“ tvrdí zdroje Pentagonu. Děti byly mučeny a zavražděny, a pak dosáta krev a odebrány nadledvinky, aby se z nich extrahoval stimulační adrenochrom, jak uvedlo několik informátorů.

Minulý týden také americké ministerstvo spravedlnosti „zatklo 337 pedofilů ve 38 zemích včetně Velké Británie, Francie, Itálie, USA, Německa a Brazílie, a byly vypnuty pornostránky s celkem 250 000 videí s dětmi,“ uvedly zdroje Pentagonu. Samozřejmě je jen otázkou času, než budou zatčeni pedofilní satanští bossové.

Probíhající jednání izraelského předsedy vlády Benjamina Netanjahua svědčí proti jeho satanským šéfům výměnou za shovívavost, a jsou další hrozbou pro kabalu. Americké stažení ze Sýrie donutilo izraelské politiky, jako je on, aby si uvědomily, že musí uzavřít dohodu, protože Izrael již nemá v armádě USA oporu.

Skutečností je, že se mesiášský izraelský projekt chýlí ke konci. Perská (íránská), arabská a turecká válka anebo intenzivní jednání nyní určují osud Blízkého východu. Izraelci budou muset dosáhnout dohody s jednou z těchto frakcí, aby zajistili přežití své země. Nejpravděpodobnějšími kandidáty jsou jejich kolegové Semité – Arabové. Ve skutečnosti Egypt nyní vystupuje proti Turecku jménem Arabů, což znamená, že jsou nejlepší izraelskou nadějí.

Mnoho intrik se odehrává i v jiných částech světa. Vzhledem k tomu, že se o tom všude široce hovoří, pouze poznamenáme, že ve Francii, Anglii, Španělsku, Ekvádoru, Peru, Chile, Libanonu, Hongkongu a jinde, se odehrávají nepokoje na nejvyšší úrovni, včetně finančního systému.

Jeden zdroj předpovídá, že globální měnový reset pro stabilizaci celého systému bude muset počkat do roku 2020, než se starý systém ještě více destabilizuje.

Nyní existují nepopiratelné náznaky, že americká armáda zahájila proces zveřejňování. Vydávají patenty na technologii, jako je volná energie, která zcela změní způsob života.

Nyní to vypadá, že demonstrace této „sci-fi technologie“ se bude konat 30. října, jak uvedla U.S. Air Force Academy.

Slyšíme také, že ceny diamantů na celém světě klesají, protože bude uvolněna dříve utajovaná uhlíková technologie. Uhlík je jeden z nejlevnějších a nejpříjemnějších materiálů, jaké jsou. Vědci říkají, že diamantová okna a nádobí budou brzy k dispozici veřejnosti.

Ještě více vzrušující je uvolňování lékařské technologie, která významně prodlouží život. Například byla ohlášena kombinace tří léků, která může zvýšit životnost o 50 %.

To jsou velmi reálné známky toho, že nový věk přichází.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20 komentářů

 1. Událost napsal:

  Tak tady mě to zapadá do skládačky. Konečně jsi mě trochu potěšil Benjamine a i ty ,Terezko ….snad už konec pedofilie a zabíjení dětí!

 2. jirik napsal:

  Akorát to vypadá, že některé části evropy si budou muset udělat pořádek ve svých státech sami……

 3. svalovidoslava napsal:

  O rozdělení moci, o rodném čísle, královských rodinách a dalších nyní na youtube

  https://www.youtube.com/watch?v=zxq6_q-cQz8&feature=youtu.be

 4. Nula napsal:

  ja si radšej preverujem – presvedčím sa, ako sa nechám presvedčiť.
  Preklepol som si Peter-Hanz Kolvenbacha ako je uvedené v článku. Prišiel som k info z dátumu roku 2011: kde je podobný popis „aktuality“ ako od Fulforda k Peter – Hanz Kolvenbachovi ako vrchného zástupcu „Tovarišstva Ježišovho“ https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_fulford92.htm

   • Nula napsal:

    dík za „šípku“ – spracované, prehodnotím, ale … neverím nejak, že sa dostal von z P2? Tieto sorty „kyslého hrozna“ bez cukru sadia/sa – upisujú aj duševne/a duchovne. Ak by sa ale fakt rozhodol k tomuto kroku, tak klobúk dolu, nechať si degradovať ďalší karmický prerod o min. 3 úrovne dolu ?! Marxistický program v bolševikoch … Dlho som kolenačkoval mysliac si a veriac v zmenu a pochopenie okolia, kým som prišiel na to, že ortodoxných „pandúrov a trógľov“ naokolo je ešte stále veľa?! Je lepšie byť krajom – ako neustále bičovaný na kolenách. Ono to je ako so syrom. Takéto chyby narobia do človeka diery – síce začne smrdieť zrením a únavou, ale ľudia takých najradšej ku konzumu…?! 🙂

    • Nula napsal:

     http://www.orderofmalta.sk/podpis-memoranda-o-porozumeni-medzi-slovenskou-republikou-a-zvrchovanym-maltezskym-radom/
     ohohóó… toľko lásky/párenia sa „s krvou červenou“ …?! Takéto „úpisy“ pokladám za koncové , keď už štát nevie neschopnosťou a vôľou ubrániť jedinca a jeho životný priestor(pozn. vysávaním prírody v jeho životného priestoru)
     Tak, a len teraz sa otvoria „transfúzne“ stanice pre jedincov na Slovensku ?!
     citujem z textu: …ako aj (iii) zriadiť spoločný Monitorovací výbor na účely vykonávania cieľov Memoranda, ktorých konkrétne napĺňanie bude zabezpečené prostredníctvom výkonnej organizácie Maltézskeho rádu na Slovensku, ktorou je Maltézska pomoc/ (pozn. docucanie) Slovensku. Kalavská na jednej z fotiek „zapózovala“ spokojnosť – cieľ splnený, už môžem byť vymenená za druhú/druhého – ako to robí Trump, Putin a tí ostatní vo vrcholnej politickej garnitúre.
     Môj pra-pra dedo, ktorý prežil na frontoch dve sv. vojny mi ako „sopliakovi“ raz povedal. „Nieje umenie bojovať a zabíjať, ale vyhnúť sa boju ?!“ A druhú vetu, ktorá sa mi nejakým zvláštnym spôsobom (pozn. ,pretože ako vyresetovaný „sopliak“ som jeho slovám rozumel ako prdu – prv efekt v smrade a potom rozplynutie v ovzduší a zabudnutie) zafixovala v pamäti bola: Vieš, čo je skutočná sloboda ? Keď nikdy nikomu nebudeš nič dlžný, a budeš žiť tak aby si nemusel byť nikomu nič dlžný !
     Ten kto pochopil zmysel bytia (v bunkovom svete mikrokozmu a nášho hmotného človečieho makrokozmu) : odovzdávať (pozn. nie predávať!) informácie druhej bunke a zachovanie svojho druhu v týchto textoch nájde svoje? Ten/tá, ktorý/ktorá zamenil svoje bytie radšej za mať, ako byť…. hm… bude naďalej len súčasťou zábavy na kolotoči s lákajúcimi blikajúcimi farebnými spektrami svetielok…. ?! 🙂

 5. svalovidoslava napsal:

  K tématu z jiné strany: Rozhovor o polarizaci společnosti, co nás čeká v budoucí přítomnosti a o „nástroji, proti kterému systém nemá žádnou obranu“;-)

  https://www.youtube.com/watch?v=oQyayN-zRW4

 6. Vít Henok napsal:

  Amerika nyní zažívá tzv. duševní vymítání Augiášova chléva a brzy to bude i tělesné vymítání. Žlutý kámen reaguje na slapové síly gravitace jak měsíce, tak centra galaxie. Včera v noci mnozí lidé mohli i v Praze cítit intenzivní chvění a zvuk, který šel ze země. Planeta se bude asi půl roku přibližovat ke zdroji gravitace ve středu galaxie, pak teprve slapové síly budou slábnout. Nebuďte k tomu lhostejní a připravte se na ohně i praskání Vltavské kaskády. Magma se nadouvá již pod calderou Yellowstonu. Čili oheň, voda, zemětřas. Připravte se, stačí voda, jídlo, stany nebo lehké přístřešky, paneláky budou nebezpečné. Zahradní grily nebo ohniště a kytary pro dobrou náladu. Nebezpečí bude trvat v Čechách asi 8 až 10 týdnů.

  • CZK napsal:

   Kam chodíte pro ty info? Já o těch možnostech už dávno vím, ale ty se mohou stát, ale taky nemusí. Tedy podle mého zdroje informací. A to je hodně starý zdroj a časem může dojít k změně trendu. Mám ale občas pocit, že když nedojde ze strany Matrixu (Vesmíru, Stvroření, Multiversa …..) , tak lidstvo jako celek nedojde tam, kam má.

  • Tomáš napsal:

   15.11 máme jak dobrovolní tak profi hasiči a vlastně celé IZS cvičení evakuace paneláku. Že by tu byla souvislost?

   • Maroš napsal:

    Požiarne evakuačné cvičenia vo firmách sú povinné, akurát veľkí riaditelia za to radšej vyhodia požiarneho technika z roboty. To cvičenie baráku je cvičením zložiek – nie baráku. A ešte je možné, že niekomu v baráku potrebovali nenápadne prekutrať byt a to je spoľahlivý spôsob, ako dostať záujmovú osobu z bytu – aj násilým. V minulosti eštébáci posielali pozvánky na povinné snímkovanie pľúc napr. A ak by sa chlapík vrátil o čosi skôr – zinscenovali by aj lúpežné prepadnutie.

 7. Mirec napsal:

  „Izraelci budou muset dosáhnout dohody s jednou z těchto frakcí, aby zajistili přežití své země.“ – nemyslim si, ze tymto sluhom GP cokolvek patri

 8. Mirek napsal:

  Je zvláštní tohle číst o Trumpovi a když si člověk přečte pak jeho Twitter a to, co vypustí do světa (ohledně Kurdů apod.). Buď tohle je část nesmyslů anebo Trump dělá schválně blbce?

 9. sova napsal:

  Trump je pod velkým tlakem – musí hrát na obě strany, vždyť má rodinu – není bezdětný jako některé kreatury v EU, co si hrají na vůdce… (i když má ochranku, už prý nějakému atentátu unikl…)

 10. Mirec napsal:

  Napadaju nam Slovanske symboly:
  https://zemavek.sk/naka-zadrzala-ukrajinsku-metalovu-kapelu/
  ale za nackov bol symbol za zasluhy aj kriz:
  http://www.wehrmachtheeer.wz.cz/Wehrmacht/mp3/Vyznamenani/kriz6.html
  Preco asi tak nezakazu vsetky krize „mieroveho“ Vatikanu … ?

  • Nula napsal:

   pretože to je Mirec veľmi prepracovaná/sofistikovaná „okupácia“ ?! 🙂 Ale kontruješ dobre, klobúk dolu pred Tebou.

  • Vaclav napsal:

   V Srbsku se kona cviceni Slovansky stit. Budeme ho brzy potrebovat. Media jako mrtvy brouk nic. Vucic uz koupil Pancire, na S 400 asi nema.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..