• Nezařazené
  • 4

Pokusy na lidech provádí dnes ve velkém.

…..známá nebezpečná fakta, kterým lidé nechtějí věřit: O šedesát let později se z odtajněných amerických dokumentů dozvídáme o experimentech CIA na nedobrovolných pokusných králících. Po dobu nejméně třiceti let tato americká agentura prováděla proti vůli obětí tisíce experimentů – s ozařováním, elektrošoky, drogami, lobotomií, a dokonce s implantáty vysílačů umístěných do mozku, které měly z lidí vytvořit vraždící roboty. SE DOZVÍTE UŽ I V ČESKÉ TELEVIZI….

12:54

Nebezpečná vraždící bestie ze zámoří dělá neustále i dnes pokusy na lidech a to s povolením vlád celé Evropy. Chemtraily? Nevěříte? mnozí to zakusili i na vlastní kůži.

Už Vám to odvysílají i v české televizi, tak byste tomu konečně mohli uvěřit, pokud na Vás nevyzkoušeli, jak je ve filmu řečeno, LOBOTOMII.

Můžeme tedy přeskočit mezičlánek chemtraily, výsledky jsou zcela jané…..

Srpen 1951 – mnozí lidé z jednoho francouzského městečka náhle zešíleli. Mohla za to americká CIA? Francouzský dokument

Obyvatelé Pont Saint Esprit pokřikují v ulicích, vrhají se z oken, vidí všude ohnivé koule. Výsledkem je sedm mrtvých a téměř tři sta přiotrávených osob. Pro vysvětlení této tragédie vznikají ty nejdivočejší teorie – otrávená mouka, kontaminovaná voda, čarodějné pikle. O šedesát let později se z odtajněných amerických dokumentů dozvídáme o experimentech CIA na nedobrovolných pokusných králících. Po dobu nejméně třiceti let tato americká agentura prováděla proti vůli obětí tisíce experimentů – s ozařováním, elektrošoky, drogami, lobotomií, a dokonce s implantáty vysílačů umístěných do mozku, které měly z lidí vytvořit vraždící roboty. Zdá se, že i Pont Saint Esprit patří na tento děsivý seznam experimentů, jaké Američané už sami dávno odsoudili v rámci Norimberského procesu.

Zde se můžete podívat na film v české televizi, který byl včera odvysílán ve 23:55

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11215929671-mestecko-otravene-cia/21638256114/

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Pokusy na lidech provádí dnes ve velkém."

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!