Policie a armáda v Itálii už nejsou pány situace. Ulice jsou pod kontrolou afrických gangů. Roli bezpečtnostních sil přebírá mafie

Dá se říci, že právě Itálie je v těchto dnech na tom asi nejhůře a na několika místech hrozí občanská válka. Ohledně Paříže je zajímavá situace s letankami. Letecká společnost EasyJet ruší od 29. října veškeré lety z Prahy do Paříže. Jiné letecké společnosti výrazně zlevnily letenky do Paříže, včetně ČSA. Není čemu se divit, zájem turistů o určité destinace opadává, protože normálně myslící lidé do těchto oblastí už jezdit nebudou. 

V Římě, Neapoli a sicilské Katánii ulicemi táhnou davy Afričanů. Celé ulice jsou pod kontrolou afrických kriminálních gangů. Policie a armáda už nejsou pány situace a o pořádek se stará mafie.

Zásah policie v Římě:

Neuvěřitelné záběry: Imigranti v Itálii vedou krvavou válku s armádou a policií, ty situaci nezvládají. Africké gangy kontrolují celé ulice. O pořádek se stará mafie. Popravuje Afričany kulkou do hlavy. Italové se cítí „opuštěni a zrazeni.“

Zde video z roku 2016 ze Sicílie, kde jeden člen mafie zastřelil migranta na ulici před lidmi. Mafie už tehdy vyhlásila migrantům válku. 

K poslednímu výbuchu násilí došlo minulý čtvrtek poté, co úřad vykázal 1.000 Afričanů z obsazeného domu, kteří se na ulici následně pokusili postavit nelegální tábor. Po krvavém střetu s policií na náměstí v centru Říma několik set migrantů vtrhlo mezi turisty a domácí obyvatele. Když došlo k vystěhování obsazeného domu, migranti reagovali „masivním násilím,“ uvedla agentura Ansa (Italská tisková kancelář). Nelegální přistěhovalci z oken na policisty házeli plynové láhve a kameny, následně postavili hořící barikády; na ulici zůstala neskutečná spoušť. Pořádkové síly použily vodní děla a snažily se získat kontrolu nad situací v blízkosti hlavní stanice. Vyklizení domu bylo nutné, protože migranti alternativní ubytování od města neakceptovali, uvedly italské noviny Il Giornale. Také v druhém největším sicilském městě Catania došlo ke krvavému konfliktu mezi domorodým obyvatelstvem a ilegálními imigranty z Afriky. Skupina italských obchodníků se nepohodla s několika Afričany a došlo ke vzájemné bitce židlemi, železnými tyčemi, stoly a dalšími předměty.

Na vrcholu zuřivé bitvy italský obchodník nastartoval svůj nákladní vůz značky Iveco Daily a několikrát s ním přejel zboží, které nabízeli migranti. Jeden místní obyvatel celou scénu natočil s dovětkem, že není jisté, kdo bitku začal.

Když stát nezvládá bezpečnost své země, nastupuje mafie v roli zachránců

V Neapoli nedávno také došlo ke krvavým masovým nepokojům, kdy v ulicích bojují Afričané, policie a armáda. Nelegální migranti z Afriky totiž nechtějí platit poplatky při převodu peněz do zemí svého původu přes poskytovatele platebních služeb MoneyGram. Italský televizní kanál RaiNews24 uvádí, že policie a armáda mají problémy celou situaci udržet pod kontrolou. Africké gangy nyní kontrolují celé ulice. O pořádek se nyní stará mafie. Podle RaiNews24 mafie Camorra, která sídlí v Neapoli, zlikvidovala již 120 Afričanů. Státní orgány každý den na ulici nacházejí popravené africké migranty kulkou do hlavy.

Videozáznamy pocházejí ze čtvrti Vasto v centru Neapole, nedaleko náměstí Piazza Garibaldi. Vojáci přemohli jednoho migranta a tlačili ho k zemi. Krátce poté se kolem vojáků objevili další Afričané a snažili se ho osvobodit. Místní obyvatelé si ulevují na sociálních sítích a popisují neudržitelné podmínky ve svém městě. Pod názvem „opuštěni a zrazeni“ video na Facebooku sdílel Lello Cretella. „Takové scény se v našem okolí odehrávají každý den. Všichni před tím jen uhýbají. Cítíme se sami a opuštění, bojíme se o své rodiny.“

 

Zatímco situace v Itálii eskaluje, Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) OSN očekává další až 1 milion Afričanů

Toto video se mezitím dostalo i mezi politiky. Jedním z nich je Matteo Salvini z Ligy Severu, který říká: „Muži z naší armády jsou obklopeni desítkami přistěhovalců, kteří se snaží zabránit zatýkání. Jsme v městské válečné zóně,“ vysvětluje. ,,Situace je každý den napjatá,“ komentuje problémy starosta města Neapol Alessandro Gallo. „Stalo se něco velmi vážného, vojáci jsou obklíčeni. Je nezbytné zasáhnout.“

V Neapoli armáda hlídkuje v rámci operace „bezpečné ulice“ a má podporovat místní bezpečnostní síly proti migrantům-kriminálníkům. Zatímco situace v Římě, Neapoli a dalších městech neustále eskaluje, Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) OSN očekává dalších 700 000 až 1 milion Afričanů, kteří v Libyi čekají na cestu do Itálie.

EU několik let není schopná ochránit svou vnější hranici, a naopak různé neziskové organizace migranty ještě dovážejí. Problémy se zvětšují kromě Itálie i v Německu, ve Francii, Švédsku či Rakousku. Politici i media se snaží situaci všemožně bagatelizovat a utajovat a každého, kdo o problémech mluví, nálepkuje jako extremistu, nacistu, nacionalistu, ultrapravičáka či xenofoba.

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Pajajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Deportace neúspěšných žadatelů o azyl z Německa selhávají
Takřka půl miliónu neúspěšných žadatelů o azyl musí do konce roku v souladu se zákony opustit Spolkovou republiku. Ve skutečnosti se jich do vlasti vrací méně než pět procent. Politici jsou bezmocní, právnímu státu hrozí kapitulace.
https://www.novinky.cz/zahranicni/448802-deportace-neuspesnych-zadatelu-o-azyl-z-nemecka-selhavaji.html

Paja
Host
Paja

Proč ty negry nepostřílí?????
Zkusme si my,někdo z bílých lidí zapálit před radnicí pneumatiku,podpálit pár aut a házet na poldy dlažební kostky!
V momentě po nás budou střílet ostrýma,z toho pramení jedno jediné,že Policie ČR (nejenom) je zločinecká organizace v pravém slova smyslu,zaměřená na likvidaci původních bílých obyvatel a ochranu koloniálních „vládních“ pejzatých zlodějů.