Policie to nezvládá, musíme povolat armádu. Zde máte ukázku, co může přijít i k nám, když budeme všechno přehlížet

…..budeme laksní a bude nám všechno jedno. Vidím, že z lidí dělají totální blbce a ovce a myslí si že úpravou nějakého zákona všechno změní. Výsměch do obličeje každého občana EU….

06:54

Policie to nezvládá, musíme povolat armádu. Ze Švédska přišly zprávy o vážných problémech

Malmö – Švédská nacionalistická politická strana Švédští demokraté (SD) tvrdí, že by do města Malmö měli být vysláni vojáci, aby tam obnovili právo a pořádek. Oblast totiž sužuje řádění násilných gangů, které místo změnily v no-go zónu.

Policie to nezvládá, musíme povolat armádu. Ze Švédska přišly zprávy o vážných problémech - anotační foto

Politik SD Magnus Olsson uvedl, že je čas na to, aby armáda ukončila prudký nárůst násilných trestných činů, které trápí Malmö. Třetí největší švédské město přitom vykresluje jako místo, kde pravidelně dochází k přestřelkám, granátovým útokům a vraždám.

V rozhovoru pro list Expressen připomněl, že celou zemi trápí nedostatek policistů. Právě proto by podle něj policisté mohli využít pomoc armády. „Máme tu velký nedostatek policistů. Z tohoto důvodu je možná čas nechat vojenské a policejní síly společně obnovit pořádek v zemi,“ uvedl.

„Absolutně nevěřím, že by armáda měla zasahovat do policejní práce. Nicméně v době krize armáda může pomoci udržet zákon a pořádek a pomáhat policii při logistice služeb, materiálu, vozidel a dalších věcí,“ vysvětluje.

I proto vyzval tamní úřady, aby investovaly více peněz do policejních stanic a lepšího vybavení. Jak poukazuje server Express, Malmö trápí zvyšující se kriminalita. Za tři letní měsíce v roce 2016 tu například shořelo více než 70 osobních aut. Policie tehdy uvedla, že věří, že jde o důsledek akcí organizovaného zločinu.

Tato zpráva přichází jen několik dní poté, co tamní policie obvinila Evropskou unii, že nedokáže zabránit pašování zbraní z Balkánu. Policisté jen v Malmö ročně zabaví asi 200 nelegálně držených zbraní. Policisté si stěžovali, že když jednu zabaví, dotyčný jde a obratem si přímo na ulici koupí jinou. Policejní šéfka Petra Stenkulaová proto volá po úpravě zákona o střelných zbraních tak, aby policisté mohli jejich překupníky dostat z ulic pryč.

Zdroj: (1)

Loading...

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jiriksmrdutá mrtvola Václava HavlaPavelJan Žižka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ale vždyť ti negříčci vypadají v katalogu Ikea tak roztomile… Nejedna primitivní cuchtle by jim kládu dudlala. No.

Jan Žižka
Host
Jan Žižka

a BUDE HŮŘ…
Pokud se PODVODNÍK OPIČÁK OHAVA,prohlásí za Kalífu
a začnou JATKA GLOBÁLNÍ GENOCIDY LIDSTVA……..
Tj.odměna za NEČINĚNÍ.
NÁROD,KTERÝ SE NEBRÁNÍ AGRESI,NEMÁ PRÁVO NA EXISTENCI.

jirik
Host
jirik

Řidiče-zabijáka policisté postřelili a posléze ho násilím vytáhli z vozu. V tuto chvíli dlí ve vazební cele. Podle zjištění deníku byl útočníkem šestadvacetiletý Dimitrious Gargasoulas. Pokud je to opravdu on, má na svědomí život muže a ženy ve věku asi třiceti let a jedno dítě. K útoku došlo v půl druhé odpoledne australského času. Vyděšený turista ale novinářům sdělil, že slyšel řidiče-zabijáka křičet „Alláhu Akbar“. Reportérka Herald Sunu Andrea Heblin si odpoledne postěžovala, že ji policie nutila odstranit video s turistou, který novinářům sděloval, že řidič – zabiják volal Alláhu Akbar. Policie trvá na tom, že nešlo o teroristický útok… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Žil jsem ve Švédsku 2007-2011 a nějakou dobu jsem bydlel ve městě Södertälje.
Kousek pod Stockholmem a to město mělo cca 50tis obyvatel a z toho 20tis přistěhovalců.No děs běs když jsem šel do obchodu nakupovat jelikož jsem se musel hodně ohlížet a mít se na pozoru.Tam je to totálně v kopru a co se dostane na veřejnost je jen zlomek.Ale co jsem už tenkrát zjistitl tak Švédy to hodně sere a je jen otázka časku kdy opráší vzpomínku na Valhallu!

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

S tímhle tempem nasírání neopráší nic.

jirik
Host
jirik

Ženský islámský seminář na téma, jak se přetvařovat před nemuslimy
https://www.youtube.com/watch?v=ucqHgOU_n7A

Pin It on Pinterest